METEOR PRAHA – BENEŠOV 2:5

V prvním dějství byli aktivnější domácí a vsítili dva góly po střele z dálky a z hranice šestnáctky. Benešov se postupem času rozehříval a do poločasu snížil nohou uzdravený Zákostelský po trestném kopu Skopce.

Po přestávce naskočilo na plac šest nových hráčů v dresech Benešova. Hosté získali převahu a čtyřmi góly stav otočili. Vyrovnání zařídil Večera křížnou střelou placírkou po centru. Do vedení dostal hosty Rejhon z trestného kopu z hranice šestnáctky. Čtvrtý gól dal stejný hráč po samostatném úniku a na konečných 2:5 uzavřel Balata ze skrumáže.

„Hrálo se na měkké, příjemné umělé trávě, což byl rozdíl od naší tvrdé, kde míč skáče. První poločas byl z naší strany neurovnaný a zvykali jsme si po dlouhé době na herní tempo. Navíc Meteor hrál velice dobře s nasazením a agresivně. Ve druhém poločase jsme hru zrychlili, zpřesnili a soupeři odešly síly. Naše převaha rostla, dali jsme čtyři góly a mohlo jich být víc," dodal k zápasu trenér Benešova Luboš Zákostelský, který zkoušel i Ukrajince Yevgenije Afanasenka.

Branky Benešova: Rejhon 2, Zákostelský, Večera, Balata. Poločas: 2:1.

Benešov: Štěpánek – Večera, Braný (46. Vacek), Zákostelský, Vrňák (46. Vosáhlo) – Skopec. Laštovka – Fauzi (46. Rejhon), Žák (46. Kučaba), Čapek (46. Afanasenko) – Turek (46. L. Balata).