Starší žáci

Říčany – Čerčany 3:1

V úvodu se do několika šancí dostal kanonýr P. Řezníček, ale proměnil jen jednu. Domácí ale o chvíli později vyrovnali gólem, na kterém měl podíl brankář Heřmánek. Obě mužstva si nadále vypracovávala šance, ale bez brankového využití. Klíčový okamžik přišel v závěru poločasu, když rozhodčí po nastřelené ruce hostujícího hráče odpískal penaltu, kterou domácí proměnili. Po přestávce se hrálo většinou na polovině Říčan, ale P. Řezníčka, Bučka a Sv. Řezníčka vychytal gólman a Buček navíc nastřelil břevno. A tak udeřilo na druhé straně. Nejprve Heřmánek vychytal dva osamocené hráče, ale v závěru zápasu podcenil lehkou střelu a po dorážce Říčany definitivně rozhodly.

Branka Čerčan: P. Řezníček. Poločas: 2:1.

Slavoj Čerčany: P. Heřmánek – Regentík, Vojkůvka, Mlynář, Posadovský – Šmíd (58. Urbánek), Buček, Adámek, Uher – Sv. Řezníček, P. Řezníček.

Benešov B - Sázava 5:0

Od úvodního hvizdu byli domácí aktivnější, zejména Shapoval byl nebezpečný. Skóre se však měnilo až ve 24. minutě, kdy z nakrátko rozehraného rohu našel Shapoval centrem na zadní tyči Martina Chrpu, pro kterého nebyl problém poslat míč do sítě. O dvě minuty později zatáhl po pravé straně míč P. Balík, centrem našel Sochora, ten patičkou sklepl na Shapovala, který umístěnou střelou zvýšil na 2:0. Po přestávce nejprve M. Balík trestuhodně zahodil dorážku po střele Shapovala. Svoje zaváhání ale napravil o čtyři minuty později, kdy „namazal“ balón na volej Shapovalovi, který mířil přesně. V 57. minutě prostřelil M. Balík z otočky brankáře a počtvrté rozvlnil sázavskou síť. Po hodině hry nastřelili hosté z trestného kopu břevno Koukolovy branky. Konstrukce se zatřásla i na druhé straně po střele Shapovala. Ten se přeci jenom svého třetího gólu v zápase dočkal, když mu Martin Chrpa rychle hodil aut za obranu a brankář pro něj nebyl příliš velkou překážkou.

Branky: 26., 44. a 66. Shapoval, 24. Martin Chrpa, 57. M. Balík. Poločas: 2:0.

SK Benešov B: Holada (36. Koukol) - Martin Chrpa, M. Balík, Šahin, Mrkvička (49. Kubů) - P. Balík, Shapoval, Marek Chrpa, Houzar - Tranchi, Sochor (57. Dub).

Týnec n. S. – Uhlířské Janovice 12:1

Diváci v Náklí viděli brankové hody, které začal v 5. minutě Kroupa a do přestávky ještě rozvlnili janovickou síť třikrát Horký, jednou L. Kroupa a O. Stejskal. Po změně stran kanonáda Týnce pokračovala a po dalších šesti brankách si hosté odvezli domů tucet branek.

Branky Týnce: Horký 4, O. Stejskal 3, L. Kroupa 2, Pácal, Mentel, Smolík. Rozhodčí: Bartůšek. Poločas: 6:0.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Bohuslav – J. Kroupa, Vajgl, Padevět, M. Stejskal – Mentel, O. Stejskal, V. Kalfas, Fulín – Horký, L. Kroupa. Střídali: Smolík, Boubín, Přílepek, Pácal, Pilát.

Marila Votice – Dobřejovice 3:2

Vstup do utkání vyšel lépe hostům, kteří soupeře zatlačili na jeho polovinu a hned v 10. minutě šli do vedení. Domácí vrátil do utkání chybující brankář hostů, který neudržel střelu Boukala – 1:1. V dalším průběhu měli více ze hry Dobřejovičtí, kteří domácí přehrávali větším důrazem v osobních soubojích a ve 32. minutě se ujali opět vedení. Ve druhé půli přidali domácí na důrazu, začali využívat rychlosti svých útočníků a po dvou brejcích důrazného Bauera v 58. a 65. minutě otočili stav na svoji stranu.

Branky Votic: Bauer 2, Boukal. Rozhodčí: Šimáček. Poločas: 1:2.

SK Marila Votice: Zimmermann - Bednář, Váňa, Tuček, Fortelný - Kapička, Boukal, Wegschmied, J. Rataj - M. Rataj, Bauer. Střídali: Bradáč, Prégr.

Mladší žáci

Marila Votice – Dobřejovice 1:0

O těsné vítězství Votic se zasloužil ve druhém poločase Molčík.

Branka: Molčík. Poločas: 0:0.

SK Marila Votice: Málek - Fortelný, Molčík, Novák, Slunečko - Opplt, M. Rataj ml., Staněk, Čáp - Lukeš, Zimmrmannová. Střídal: Hořínek.

Říčany – Čerčany 5:1

Říčanští vlétli na hřiště jako uragán a v 6. minutě vedli 2:0. Hosté se rychle oklepali a za tři minuty dorazil Vojkůvka do sítě střelu Rubliče. Do poločasu se hra vyrovnala a šance mužstva neproměnila. Po přestávce si domácí vytvořili převahu, kterou korunovali dalšími třemi góly.

Branka Čerčan: Vojkůvka. Poločas: 2:1.

TJ Slavoj Čerčany: J. Heřmánek – Šturc, Jíša, Kukačka, Hubička – Bučková, Novák, Drazdík st., L. Rublič – Klauz, Vojkůvka.

Benešov B – Sázava 3:2

V zápase převládala bojovnost a osobní souboje před kombinační hrou. Hosté byli od začátku nebezpečnější a v 16. minutě se ze skrumáže po rohu dostali do vedení. Domácí obdržená branka vyburcovala k důraznějšímu výkonu a začaly se objevovat i kombinační akce. Především na pravé straně si rozuměli Tůma a Jamrich, z jejichž spolupráce nastřelil druhý jmenovaný nejprve tyč a poté již do protipohybu brankáře vyrovnal. Benešov nadále tlačil, v 25. minutě zahrával faulovaný Jamrich sám penaltu, míč skončil na tyči, ale dobíhající Hašek se již nemýlil – 2:1. Těsně před odchodem do kabin unikl sázavský útočník a stav srovnal. Navíc se zranil benešovský brankář Zdobinský. Po přestávce měli mírnou převahu domácí, i když hosté hrozili hbitými útočníky. Rozhodnutí zápasu přinesl ve 49. minutě trestný kop nejlepšího hráče Jamricha, který ze 30 metrů přehodil sázavského brankáře.

Branky Benešova: 20. a 49. Jamrich, 25. Hašek. Poločas: 2:2.

SK Benešov: Zdobinský (31. Skopec) - Hrdý, Hýbek, Molinari (50. Kopecký), Boťa - Pril (37. Hruška), Hašek, Rozsypal, Tůma - Kobler (55. Sejk), Jamrich.

Týnec n. S. – Uhlířské Janovice 5:1

Týnečtí hráli svižně a od prvních minut soupeře přehrávali a dostali se díky Humplovi, Šifrovi a Lubínskému do tříbrankového náskoku. V závěru poločasu polevili a hosté snížili. Po přestávce ale domácí opět rozjeli svůj stroj a Havelkou a Havlem uzavřeli stav na 5:1.

Branky Týnce: Humpl, Šifra, Lubínský, Havelka, Havel. Rozhodčí: Bartůšek. Poločas: 3:1.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Vašák – Severýn, Petrášek, Brhel, Hruška – Vavrek, Voldřich, Humpl, Šifra – Marek, Lubínský. Střídali: Nikrmajer, Havelka, Vondrák, Havel, Šulík.