STARŠÍ ŽÁCI

Graffin Vlašim – Čelákovice 6:2

Vlašimi vyšel parádně úvod zápasu. Již v 1. minutě získal míč Vlasák důrazným napadáním a sám proti gólmanovi hostí nezaváhal. I nadále byli domácí lepší a tlačili se před branku hostí. V 11. minutě zvyšoval na 2:0 Jeništa hlavou po centru Bílého. Hosté zahrozili několikrát z rohových kopů. Hra se postupně vyrovnala. Ve 20. minutě spálil šanci domácí Jeništa, na druhé straně mířil těsně vedle útočník Čelákovic. Ve 28. minutě šel sám na branku Vlasák, ale gólman ho vychytal. V závěru poločasu snížili hosté po rohu a chybě obrany na 2:1. Druhá půle byla celkem vyrovnaná, více příležitostí si však vytvořili Vlašimští. Ve 40. minutě zvyšoval na 3:1 po rohu Bílý. O chvíli později snížili hosté na 3:2. Vzápětí mohli vyrovnat, ale míč ze sóla poslal útočník těsně vedle. Ve 48. minutě zařídil dvoubrankové vedení tečovanou střelou Vlasák. Za dvě minuty neproměnil sólo Jeništa. V 52. minutě pojistil vedení Vlašimi Přitasil, když jeho střela ze 40 metrů skončila v levé šibenici. Konečnou podobu výsledku dal v 62. minutě Vlasák po ideální přihrávce Pavoučka.

Branky Vlašimi: Vlasák 3, Jeništa, Bílý, Přitasil. Poločas: 2:1.

FC Graffin Vlašim: Gabriel – Zvára, Šanda, Švec, Filip – Srb, Přitasil, Cetl, Bílý – Vlasák, Jeništa. Střídali: Pavouček, Janák, Rakaš, Novák, Polyak.

Brandýs/Boleslav – SK Benešov 2:1

Po celý zápas se hrála vyrovnaná partie, se špatným koncem pro Benešov. Domácí se dostali do vedení ranou z trestného kopu pod břevno. Chvíli předtím mohl otevřít skóre hostující Fialka, ale po obejití brankáře jeho střelu do prázdné branky vykopl obránce z brankové čáry. Chvíli po přestávce vyrovnal střelou z dálky Cvrček. Když už se zdálo, že zápas skončí nerozhodně, domácí střelou za šestnáctkou pod břevno rozhodli o své výhře.

Branka Benešova: Cvrček. Rozhodčí: Hamřík. Poločas: 1:0.

SK Benešov: Hrbek – Šach, Cvrček, Hašek, Konopiský – Křemen, Jírů, Balata, Maršoun – Fiala, Hroch. Střídali: Kohoutek, Zach, Kulhavý, Nikrmajer, Vycpálek.

Vložené kolo

Graffin Vlašim – SK Kosmonosy 6:0

Vlašimští od začátku přitlačili hosty na jejich polovinu a z výrazné převahy vytěžili dvoubrankové vedení. Ve 4. minutě šel sám na branku Vlasák, ale těsně minul. Za dvě minuty dali domácí první branku, když se po rohu Švece prosadil Zvára. V 11. minutě zvyšoval po centru Vlasáka Jeništa na 2:0. Vlašim měla i nadále převahu, ale další šance v první půli nevyužila. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a skóre průběžně narůstalo. Ve 43. minutě se probil do vápna hostí Bílý a střelou k tyči zvýšil na 3:0. V 51. minutě vsítil čtvrtý gól kapitán Vlasák. V 55. minutě vstřelil svůj druhý gól v zápase Zvára po centru Bílého. Na konečných 6:0 upravil povedenou střelou z přímého kopu Švec.

Branky Vlašimi: Zvára 2, Jeništa, Bílý, Vlasák, Švec. Poločas: 2:0.

Graffin Vlašim: Gabriel – Zvára, Šanda, Švec, Filip – Srb, Přitasil, Cettl, Bílý – Vlasák, Jeništa. Střídali: Pavouček, Janák, Rakaš, Novák, Polyak.

MLADŠÍ ŽÁCI

Graffin Vlašim – Čelákovice 6:2

První poločas začali domácí kombinací s centry ze stran, vytvořili si řadu šancí. Skóre otevřel ve 12. minutě Dušek po pěkné individuální akci Kříže. Místo navýše náskoku, ale přišel na druhé straně šok, když po nedorozumění brankáře Kabáta s Brýlem hosté vyrovnali. Vlašimští pokračovali v tlaku a zahazování šancí. Až ve 23. minutě vsítil druhý gól Kříž. Vzápětí brankář Kabát po slabší chvilce vlašimské obrany chytil sólo. Přesto se hosté dočkali ve 27. minutě po rohu vyrovnání hlavou. Ihned po rozehrání druhého poločasu Kříž z prvního útoku Kříž završil svůj hattrick – 3:2. Od té chvíle již domácí vládli zápasu a ještě třikrát rozvlnili čelákovickou síť, když Jeništa hlavou a poté Rut dvěma góly upravili na konečných 6:2.

Branky Vlašimi: 12., 23., 31. Kříž, 42., 50. Rut, 36. Jeništa. Poločas: 2:2.

Graffin Vlašim: Kabát (Štecher) - Toupal, Brýl, Krunert, Jelínek - Rut, Linhart, Jeništa, Novotný - Dušek Kříž. Střídali: Motyčka, Větrovský, Němec, Vavro.

Brandýs/Boleslav – SK Benešov 0:2

Od začátku utkání do konce (až na závar v benešovském vápně v závěru zápasu) se hrálo na domácí polovině. Jenže do obranného valu se nemohli benešovští mladíci prosadit, když malým pohybem naráželi na boleslavské hráče. Když už se Janovský a Vondrák po přihrávkách Kulhavého dostali do šance, tak netrefili branku, stejně dopadl Rataj po sóle a přihrávce Srba, Kulhavý po zpětné nahrávce Rataje a Rataj po centru Krámka ztroskotal na brankáři. Jediným, kdo rozvlnil boleslavskou síť byl ve 22. minutě se sóla Rataj po přihrávce Kulhavého. Po přestávce se domácí ještě více zatáhli do defenzivy, přesto si hosté několik šancí vypracovali, ale Vondrák po úniku Rataje zakončil slabě z malého vápna, Srba z úhlu vychytal gólman, který si poradil i s Ratajem, kterého vyslal do úniku Kulhavý. A tak jediný světlý moment druhé půle přišel v 36. minutě, kdy se po signálu z rohu trefil Krámek - 0:2. V samotném závěru domácí poprvé a naposledy zahrozili, ale závar nakonec benešovští obránci s brankářem uhasili.

Branky: 22. Rataj, 36. Krámek. ŽK: Rozsypal (Benešov). Rozhodčí: Hamřík. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Šimáček - Krámek, Nikrmajer, Slunečko, Srb - Dvořák, Kulhavý, Rozsypal, Holada - Rataj, Janovský. Střídali: Vondrák, Cmunt, Šejstal, LetVan Ahn.

Vložené kolo

Graffin Vlašim – Kosmonosy 2:0

Domácí se zápasu s dosud neporaženým týmem obávali a hosté z první šance přestřelili branku. V úvodu se hrála vyrovnaná hra, postupem času získávali domácí převahu, šance a kopali několik rohových kopů. Ve 12. minutě Rut seběhl do vápna, pomalu až k brankové čáře a trefil míč přesně mezi brankáře a tyč brány – 1:0. Hosté z brejku z vyložené šance přestřelili branku. Závěr poločasu se dohrával většinou na polovině Kosmonos, ale Vlašimských chybělo lepší zakončení. Úvod druhého dějství vyšel Vlašimi na jedničku a Novotný z 20 metrů zvýšil krásně na 2:0. Zbytek zápasu už byl zcela v domácí režii a soupeře prakticky nepustili k žádné akci, ale již se gólově neprosadili.

Branky: 12. Rut, 31. Novotný. Poločas: 1:0.

Graffin Vlašim: Kabát (Štecher) - Toupal, Brýl, Krunert, Jelínek - Rut, Linhart, Jeništa, Novotný - Dušek, Kříž. Střídali: Motyčka, Větrovský, Němec, Vavro.