STARŠÍ ŽÁCI

Čelákovice – SK Benešov 0:2

V úvodu nastřelili domácí břevno a pak se zaskvěl brankář Bébr při hlavičce z malého vápna. Poté převzali iniciativu hosté. L. Balatovi brankář penaltu vyrazil na roh. Po jeho zahrání, ale L. Balata napravil chybu a poslal míč do sítě. Do poločasu ještě Rezek netrefil prázdnou branku po přihrávce Matouška. Po změně stran hosté svou sedmou výhru kontrolovali a přidali druhý gól Vyhlídalem.

Branky: L. Balata, Vyhlídal. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Bébr – Jírů (62. Konopský), Kubálek, Netolický, Strnad – Vyhlídal, Stanka, Eliáš (68. V. Balata), L. Balata – Rezek (36. Fiala), Matoušek (55. Melichar).

Králův Dvůr – Graffin Vlašim 2:0

Vlašimští nebodovali v Králově Dvoře. Utkání si prohráli, když inkasovali po hrubých chybách a sami neproměnili svoje příležitosti především v závěru první půle.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 1:0.

Graffin Vlašim: Gabriel – Nevařil, Hromas, Vlasák, F. Zvára – Přitasil, Bílý, Cettl, Staněk, Švec - Rut. Střídali: S. Zvára, Šanda, Kůželová , Polyak.

MLADŠÍ ŽÁCI

Čelákovice – SK Benešov 1:5

Benešovští žáci poprvé v soutěžo prohrávali, když si ve 2. minutě nešťastně srazil míč do vlastní sítě Melichar. Poté se hosté rozjeli na plné obrátky. Nejprve Křemenovi penaltu brankář vyrazil a dorážku namířil V. Balata do tyče, kterou za chvíli rozezvučel i po tečované střele Křemen. Ten si ale spravil chuť v 15. minutě, kdy si po samostané akci poradil jak s obráncem, tak brankářem – 1:1. Za pět minut si na centr Křemena naběhl na zadní tyči Rozsypal a dostal Benešov do vedení - 1:2. Po přestávce pokračovali hosté v tlaku a vstřelili tři branky. Třetí přidal Křemen po odkopu brankáře Šimáčka, čtvrtý Maršoun z dvaceti metrů po centru Křemena a přiklepnutí Rozsypala a poslední Křemen po centru Krále. Domácí jedinou střelou brankář Kukura lapil.

Branky: 2. vlastní - 15., 40., 50. Křemen, 20. Rozsypal, 42. Maršoun. Poločas: 1:2.

SK Benešov: Šimáček (48. Kukura) - Krámek (48. Hýbek), Melichar, Konopiský, Nikrmajer - Slunečko (31. Král), Maršoun, V. Balata, Rozsypal (48. Dvořák) - Křemen, Kulhavý (40. Kohoutek).

Králův Dvůr – Graffin Vlašim 0:4

Po sérii neúspěšných rohů hostů, nevyužili domácí v 10. minutě velkou šanci, ale brankář Kabát dobře vyběhl a požár uhasil. Poté převzali iniciativi Vlašimští a po přihrávce Jeništy otevřel skóre Filip ranou pod břevno. Po změně stran se hrálo jen podle vlašimských not a po několika střelách, z nichž skóroval dvakrát Jeništa a jednou Kříž.

Branky: 37., 49. Jeništa, 15. Filip, 43. Kříž. Poločas: 0:1.

Graffin Vlašim: Kabát (31. Babka) – Toupal, Brýl, Janák, Vesecký (40. Novotný) – Filip, P. Srb, Linhart, (37. Pavouček), Slunečko (31. Novák) – Kříž, Jeništa.