ŽÁCI U15

Vlašim – České Budějovice 1:1

Budějovice byly od úvodu lepším týmem, lépe kombinovaly a vynutily si územní převahu, kterou však nedokázaly přetavit do finální fáze a zakončení. Domácí tým dobře bránil ve snaze využít každou příležitost k protiútoku. Úvodní branku zaznamenali hosté ve 24. minutě po střele k tyči zpoza šestnáctky. Do konce první půle se obraz hry nezměnil a do šaten se šlo za stavu 0:1.

Ve druhé půli se domácí častěji dostávali do hry a na dostřel branky hostí. V 52. minutě se podařilo Vlašimi vyrovnat, když se po Pavoučkem bezchybně zahraném rohu trefil hlavou V. Přitasil. Vyrovnání domácí hráče očividně povzbudilo. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a oba týmy se z několika střeleckých pokusů snažily zápas rozhodnout. Do konce zápasu již branka nepadla, a tam mužstva braly po bodu. Po bojovném a ve druhé půli výrazně zlepšeném výkonu mysleli na tři body více Vlašimští.

Branka Vlašimi: 52. V. Přitasil. Poločas: 0:1.

Graffin Vlašim: Kabát – Janák, V. Přitasil, M. Přitasil, Filip - J. Vlk, Zamrzla, Jeništa, Srb - Pavouček, Lakatos. Střídali: Vl. Vlk.

Viktoria Plzeň – Benešov 2:3

Benešovská patnáctka proti favorizované Plzni předvedla velmi dobrý výkon v obranné fázi, a když už se domácí dostali za obranu, stál v brance výborný Šach. Na druhé straně obrana Plzně neprožívala s brankářem světlý den, čehož presující hosté dvakrát do přestávky využili, když Křemen skóroval po chybě brankáře a Melichar gólmana přeloboval.

Po přestávce domácí přidali, vsítili sice dvě branky, ale Benešov kontroval Křemenem a již si výhru nenechal vzít.

Branky Benešova: 16. a 55. Křemen, 33. Melichar. Rozhodčí: Henych. Poločas: 0:2.

SK Benešov: Šach – Havelka, Hašek, Petrášek, Konopiský – Melichar, Pešta, Balata, Kopecký – Křemen, Kobler. Střídali: Šifra, Štěch, Hýbek, Pohunek.

U 14

Viktoria Plzeň – Benešov 9:3

Benešovská čtrnáctka utrpěla po Příbrami další debakl. Hra dopředu byla oproti minulému zápasu lepší a kromě tří branek si hosté vypracovali ještě několik slibných příležitostí, ale již bez úspěchu. Naopak domácí, lépe pracující fotbalisté, jednoduchými kombinacemi a míči od záložníků za obranu, skórovali většinou do prázdné branky, když propadával střed zálohy a následně obrana.

Ihned po začátku domácí skórovali po lobu přes Jakuba Houzara a po čtvrthodině přidali další gól. Vše směřovalo k debaklu hostů, ale ti se do přestávky oklepali, začali presovat na domácí polovině, kde získali míče, dostávali se do koncovky a kombinaci Cmunta s Ratajem zakončil z dorážky Vondrák – 2:1. Domácí příležitosti již nedotáhli do zdárného konce.

Ihned po přestávce, po chybě brankáře a obránce, inkasovali hosté potřetí. Jenže vzápětí po akci se Srbem snížil na 3:2 Rataj. Jenže radost Benešova ze snížení zhatil rychlý brejk Plzně – 4:2. Čtvrtý gól byl zlomový, domácí si začali dělat na hřišti, co chtěli kombinacemi až do kuchyně, rozvraceli obranu hostů a mezi 46. – 65. minutou vstřelili dalších pět gólů. V závěru zmírnil vysokou porážku Benešova Rozsypal po přihrávce Srba – 9:3.

Branky Benešova: 29. Vondrák, 40. Rataj, 67. Rozsypal. Rozhodčí: Henych. Poločas: 2:1.

SK Benešov: Houzar - Krámek (55. Říha), Melichar, Dvořák, Pohorský - Cmunt, Rozsypal, Srb, Vondrák - Rataj, Janovský (61. Tomíček).

Vlašim – České Budějovice 2:5

V prvním poločase kralovali na hřišti hosté, kteří dvakrát rozvlnili vlašimskou síť.

Ihned po přestávce sice Budějovičtí vsítili třetí gól, ale následně se dostali domácí do hry Zamrzlou a Křížem. Hosté znervozněli, domácí hru vyrovnali a šance byly na obou stranách. Rozhodnutí přišlo v 65. minutě, když si míč po trestném kopu srazil brankář Šonský do sítě - 2:4. V závěru přidali hosté ještě pátý gól.

Branky Vlašimi: Zamrzla, Kříž. Poločas: 0:2.

Graffin Vlašim: Kabát – Hlinský, Toupal, Mišoň, Vesecký – Novotný, Vavro, Linhart, Zamrzla – Kříž, Svoboda. Střídali: Šonský, Filip, J. Vlk, Šmejkal, Jeništa, Sedláček.