U15

SK Benešov – Sparta Praha 0:2

Zápas byl od začátku v režii Sparty, která si vypracovala řadu šancí, ale výborného Šacha, kterému pomohlo i štěstí, překonali hosté jen po půlhodině hry Pulkrábem. Domácí jim však bojovností znesnadňovali průchod před vlastní branku.

Po přestávce byla hra ještě vyrovnanější, hosté sice brzy po odraženém míči vsítili druhý gól Čmelíkem. Poté však byli domácí nebezpeční v ofenzivě, vypracovali si dvě vyložené šance, ale Pohunek po přihrávce Křemena zamířil vedle a Janků sóle v tísni zakončil také mimo tři brankové tyče.

Branky: 30. Pulkráb, 38. Čmelík. Rozhodčí: Svoboda. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Šach - Konopiský, Hašek, Petrášek, Havelka - Křemen, Balata, Pešta, Král - Janků, Pohunek. Střídali: Kobler, Hýbek, Kopecký, Černík, Kohoutek, Šifra.

Viktoria Plzeň – Graffin Vlašim 8:0

U14

SK Benešov – Sparta Praha 1:2

Benešovští mladíci odehráli velmi dobrý zápas proti asi největšímu favoritu skupiny A, i když nakonec Sparta těsně vyhrála.

Hosté začali tlakem, ale sólo chytil Šimáček a také mu pomohlo břevno. Po deseti minutách shodili benešovští kluci ostych ze soupeře, snažili se kombinovat a ze tří trestných kopů Pohorského ohrozili brankáře Sparty Koubu. V závěru poločasu převzali hosté opět iniciativu, sólo zakončil útočník do boční sítě a střelu po rohu vykopl Srb z brankové čáry. Po hlavičce Plachého, po trestném kopu, se již Sparťané radovali. Ihned po rozehrání rozhodčí Svoboda ukončil poločas.

Do druhé půle vstoupili hosté opět ofenzivněji, tlačili do koncovky a v 41. minutě vsítili druhý gól Burgetem. Jenže další příděl domácí, při hlasitém povzbuzování fanoušků, nepřipustili. Bojovali a snažili se chodit do rychlých brejků. Z prvního ještě Rataj po vysunutí Pohorským nastřelil nohy brankáře, ale v 50. minutě se již Rataj radoval, když vybojoval míč a krásnou střelou z dvaceti metrů k tyči snížil na 1:2. Vzápětí byl střelec při dalším úniku faulován a musel ze hry odstoupit.

V závěru domácí více otevřeli hru, Sparťané se dostávali do šancí (dvakrát nastřelili tyč), ale již žádnou neproměnili. A když se nic neurodilo ani ze dvou brejků na druhé straně, zůstal stav nezměněn.

Branky: 50. Rataj - 35. Plachý, 41. Burget. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:2. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Šimáček (63. Houzar) - Šmíd, Dvořák, Slunečko, Šejstal - Cmunt (36. Holada), Pohorský (67. Tomíček), Rozsypal, Vondrák (63. Říha) - Srb, Rataj (51. Janovský).

Viktoria Plzeň – Graffin Vlašim 4:0

Hrálo se za deště. První poločas byl vyrovnaný, hrálo se hlavně ve středu hřiště. Na obou stranách bylo několik gólových příležitostí, ale na kluzkém terénu bez přesného zakončení. Tak skončil poločas bez branek a podle průběhu utkání již hosté uvažovali o remíze.

Na začátku druhého poločasu soupeř vystřídal tři narostlé hráče a obraz hry se náhle změnil. Většina akcí se rozvíjela přes ně a najednou byli Vlašimští pod stálým tlakem, který vyústil v chyby v obraně, z kterých dostali hosté dva góly. Další dvě branky přidali Plzeňští z rychlých brejků.

Poločas: 0:0.

Graffin Vlašim: Boháč - Toupal, Brýl, Mišoň, Vesecký – Šmejkal, Vavro, Linhart, Novotný, – Kříž, Zamrzla. Střídali: Budil, Sedláček, Hlinský, Šonský.