Benešov – Prachatice 3:3

Domácí se dostali vedení po průniku Krále, hosté kontrovali po sóle Martykánem. Misky vah převážil na stranu Benešova krásnou křížnou střelou do šibenice Balata. Jenže hosté stačili do přestávky vyrovnat a po změně stran otočit skóre z penalty Frmochem. V závěru domácí tlačili a po rohovém kopu a chybě gólmana vyrovnali na konečných 3:3.

Branky: 7. Král, 25. Balata, 69. vlastní – 31. a 54. Frmoch, 11. Martykán. Poločas: 2:2.

SK Benešov: Šach - Konopiský, Hašek, Hýbek, Pešta - Kohoutek, Křemen, Balata, Král - Janků, Kobler. Střídali: Černík, Kopecký, Pohunek.

Rokycany – Graffin Vlašim 2:0

Start do ligové sezony má benešovská čtrnáctka kuriózní, když třikrát remizovala 3:3.

Úvod domácí opět zaspali, ve 4. minutě nechali uprostřed volného Mánka, který dostal kolmici a po sóle překonal Šimáčka. Gól Benešovské probudil, začali kombinovat a dostávali se do zakončení, ale střelu Rataje po uvolnění Balogem vykopl obránce z brankové čáry. To se povedlo hostům ještě jednou po centru Pohorského a důrazu Holady. Mezitím se hosté dostali do brejku, který skončil střelou nad. V 17. minutě se již domácí dočkali, když Rataj po sóle obstřelil vyběhnuvšího gólmana Prachatic a míč směřující vedle branky ještě dostihl Balog a poslal do sítě. Za chvíli se po centru Cmunta dostal po chybě obránce míč k Ratajovi, který i se štěstím propálil brankáře - 2:1. Domácí byli nadále nebezpečnější a v největší příležitosti zamířil Cmunt vedle. Jenže před přestávkou hosté okopírovali akci z prvního gólu a opět Mánek prostřelil Šimáčka - 2:2.

Druhý poločas byl vyrovnaný, více ze hry měli sice domácí, ale nebezpečné brejky hosté, z jednoho šli sami na branku, ale útočník zamířil vedle. V 43. minutě podnikli domácí protiútok, Rataj naservíroval balón Balogovi, jehož střelu do prázdné branky vyrazil obránce na roh. To domácí nemuselo mrzet, protože Pohorský po jeho zahrání našel Rataje, a ten poslal pěkně z první míč do sítě - 3:2. Jenže netrvalo dlouho a opět díru v obranných řadách Benešova využil Mánek, když si po sóle položil Houzara a vyrovnal na 3:3. V závěru oběma týmům docházely síly a stav se již nezměnil.

Branky: 23. a 45. Rataj, 17. Balog - 4., 35. a 47. Mánek. Rozhodčí: Ratajová. ŽK: 0:2. Poločas: 2:2.

SK Benešov: Šimáček (36. Houzar) - Krámek (55. Tomíček), Slunečko, Dvořák, Srb - Cmunt (43. Vondrák), Pohorský, Rozsypal, Holada (52. Janovský) - Balog, Rataj.

Rokycany – Graffin Vlašim 0:0

V úvodu hrozili domácí ze standardních situací, které i se štěstím vlašimská obrana uskákala. Poté hosté zpřesnili hru, vyvarovali se individuálních chyb, Rokycany začali přehrávat a měli několik gólových příležitostí. V největší Zamrzla neproměnil sólo.

Ve druhém poločase byli aktivnější Vlašimští, vypracovali si více příležitostí, ale Budil, Linhart a Kříž sóla nedali. První dva trefili brankáře, Kříž po kličce gólmanovi, trefil křížnou střelou tyč. Utkání tak skončilo bez branek.

Graffin Vlašim: Boháč - Toupal, Brýl, Mišoň, Vesecký – Šmejkal, Vavro, Linhart, Novotný – Kříž, Zamrzla. Střídali: Budil, Sedláček, Jeništa.