Graffin Vlašim – Hořovicko 3:1

Zápas byl od úvodních minut vyrovnaný, oba soupeři se snažili o vstřelení vedoucí branky. To se povedlo již ve třetí minutě domácím, když ideální centr Bílého trefil z první k tyči Cettl. Podobná situace nastala před brankou hostí v 11. minutě, ale tutovku po centru Cacáka zahodil Vlasák. Následně hosté neproměnili dvě gólové šance mezi 12. - 17. minutou. Těsně před poločasem se dostal po přihrávce Vlasáka za obranu Hořovicka Přitasil, ale po sólu poslal střelu pouze do brankáře hostí.

Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale tři výborné příležitosti neproměnili. Na druhé straně spálili svoje šance Bílý, Vlasák a Křemen. V 55. minutě se podařilo domácím vstřelit druhý gól, když se prosadil Cacák po přihrávce Vlasáka. V 65. minutě zvyšoval na 3:0 kapitán Vlasák, který sám před gólmanem efektivně proměnil. V 67. minutě se podařilo hostů snížit na 3:1 proměněním jednoho z brejků. Do konce zápasu se stav již nezměnil.

Branky Vlašimi: 3. Cettl, 55. Cacák, 65. Vlasák. Rozhodčí: Matoušek. Poločas: 1:0.

Graffin Vlašim: Gabriel - Zvára, Švec, Šanda, Filip - Křemen, Vlasák, Přitasil, Cettl – Bílý, Cacák. Střídali: Janák, Srb, Polyak, Babka.

Říčany – SK Benešov 1:3

Ve vyrovnaném zápase, ve kterém měl Benešov více míč na kopačkách, šli hosté do vedení po rohu Eliášem. Domácí sice vyrovnali, ale do přestávky převážil misky vah na stranu Benešova Fiala po individuální akci Křemena.

Po přestávce se hrálo v podobném duchu a definitivně o zisku bodů pro Benešov rozhodl po závaru Kohoutek.

Branky Benešova: Eliáš, Fiala, Kohoutek. Rozhodčí: Tichá. Poločas: 1:2.

Benešov: Hrbek – Konopiský, Eliáš, Hašek, Šach – Křemen, Jírů, Balata, Zach – Vycpálek, Fiala. Střídali: Kohoutek, Nikrmajer, Maršoun, Stanka.

Lysá nad Labem – SK Benešov 3:2

Benešovští starší žáci poprvé na jaře padli. Do středečního zápasu vstoupili laxně, hořeli v obranné fázi, čehož domácí těsně před poločasem využili po závaru. Hosté si vypracovali jednu, ale zato velkou šanci, ale Křemen po sóle trefil jen tyč.

Po přestávce se tlačil Benešov za vyrovnáním a domácí spoléhali na brejky. Hosté Stanka, Eliáš ztroskotali na brankáři, Fialovi vykopl míč z brankové čáry obránce. A tak udeřilo v 50. minutě na druhé straně, po trestném kopu a následné hlavičce. Ihned po rozehrání snížil důrazný Balata, jenže Lysá po brejku vstřelila třetí gól. Po hodině hry dostal Benešov do hry Hašek z trestného kopu. V poslední minutě se vydal na roh i brankář Hrbek, podařilo se mu i vyrovnat, ale rozhodčí Procházka necitlivě zápas při střele, která skončila v síti, zápas ukončil.

Branky Benešova: 51. Balata, 60. Hašek. Rozhodčí: Procházka. Poločas: 1:0.

Benešov: Hrbek – Konopiský, Eliáš, Hašek, Šach – Jírů – Křemen, Stanka, Balata, Zach – Fiala. Střídali: Kohoutek, Cvrček, Vycpálek, Maršoun.

Říčany – SK Benešov 0:14

Po mezinárodním turnaji v Německu v Markt Schwabenu Bayern Trophy, kde získali mladší žáci Benešova zlato (v Benešovském deníku vyjde reportáž v sobotu), předvedli hosté parádní podívanou, po které nadělili domácím čtrnáct velikonočních „vajíček“.

Kanonádu načal ve 2. minutě Adam Šejstal dokleplnutím centru Roberta Krále, druhý zásah přidal v 6. minutě po pěkné individuální akci Lukáše Rozsypala a zpětné přihrávce Lukáš Janovský, třetí a čtvrtý zápas měl na svědomí kanonýr mužstva Michal Rataj, který využil kolmice Lukáše Rozsypala křižnou střelou rozvlnil síť a vzápětí po přihrávce Matěje Vondráka krásně přeloboval brankáře. Účet poločasu uzavřel v 27. minutě Lukáš Janovský ránou pod břevno po uličce Petra Srba.

Po přestávce pokračovala kvalitní hra benešovských žáků s oku lahodícími kombinacemi zakončovanými góly. Při šesté brance zafungovala výborná zápasová spolupráce nahrávače Lukáše Rozsypala a zakončujícího Michala Rataje. Na 0:7 upravil v 37. minutě ránou k tyči Láďa Dvořák, osmý zářez přidal po důrazu Petr Srb, devátou, snadnou branku, vsítil Matěj Vondrák po spolupráci Lukáše Rozsypala a Michala Rataje. Zakulacení výsledku měl na svědomí v 47. minutě Michal Rataj po kolmici Petra Srba. Jedenáctou trefu přidal z trestného kopu od rohového praporku Sam Cmunt. O dvanáctý a třináctý gól se rozdělili stejným dílem Michal Rataj a Robert Král po pěkných narážečkách. Účet zápasu uzavřel v posledních vteřinách Petr Srb po kolmici Sama Cmunta.

Branky: 13., 14., 35., 47. a 51. Rataj, 6. a 27. Janovský, 42. a 60. Srb, 2. Šejstal, 37. Dvořák, 44. Vondrák, 50. Cmunt, 55. Král. Rozhodčí: Tichá. ŽK: 1:0. Poločas: 0:5.

SK Benešov: Šimáček - Král, Slunečko, Pohorský, Srb - Vondrák, Nikrmajer, Rozsypal, Šejstal - Rataj, Janovský. Střídali: Krámek, Holada, Dvořák, Novotný, Cmunt.

Lysá nad Labem – SK Benešov 0:12

Na mladících Benešova nebyla ve středečním odpoledni patrná únava z náročného programu, od začátku se do soupeře zakousli a vsítili dvanáct gólů. V sezoně tak nastříleli borci od Konopiště už 150 branek.

Skóre lídra proti poslednímu celku Krajského přeboru otevřel v 9. minutě hlavou Lukáš Rozsypal po centru Tadeáše Nikrmajera - 0:1. Za dvě minuty vysunul Petr Pohorský rychlíka Michala Rataje, a ten se po sóle nemýlil - 0:2. Za další dvě minuty, po centru Petra Pohorského a důrazu Lukáše Janovského, pohodlně skóroval Láďa Dvořák - 0:3. Poté se střelci na dlouho odmlčeli a až v závěru poločasu Benešov opět udeřil, a to dvakrát. Nejprve zakončil Petr Pohorský do prázdné branky akci Matěje Vondráka a Michala Rataje a vzápětí zakončil průnik Petra Srba do prázdné branky Robert Král - 0:5.

Po přestávce již domácí definitivně odpadli a hosté stříleli góly, jak na běžícím páse. Šestý zásah přidal ihned po změně stran Michal Rataj po přihrávce Petra Pohorského a následném sóle - 0:6. V 38. minutě se prosadil opět kanonýr Michal Rataj, když zakončil z malého vápna centr Adama Šejstala a zpětnou přihrávku Roberta Krále - 0:7. Za dvě minuty skóroval pomocí tyče Adam Šejstal po centru Roberta Krále - 0:8. Devátý zápas přidal ve 43. minutě, po centru Sama Cmunta nadvakrát Tadeáš Nikrmajer - 0:9. Zakulacení výsledku měl na svědomí Matěj Vondrák po kolmici Sama Cmunta - 0:10. V 47. minutě si domácí obránce vsítil vlastní gól po centru Roberta Krále. Účet zápasu uzavřel v 58. minutě Lukáš Janovský střelou k tyči po nabídce Tadeáše Nikrmajera - 0:12.

Branky: 11., 31. a 38. Rataj, 9. Rozsypal, 13. Dvořák, 28. Pohorský, 30. Král, 40. Šejstal, 43. Nikrmajer, 45. Vondrák, 47. vlastní, 58. Janovský. Rozhodčí: Procházka. Poločas: 0:5.

SK Benešov: Šimáček - Král, Slunečko, Nikrmajer, Srb - Holada, Dvořák, Rozsypal, Pohorský - Rataj, Janovský. Střídali: Šejstal, Vondrák, Novotný, Cmunt.

Graffin Vlašim – Hořovicko 7:0

Vlašimským mladším žákům se na jaře moc střelecky nedaří, což si ale s Hořovickem dokonale vynahradili a nasypali do sítě soupeře sedm branek a mohlo jich být více.

Branky: Filip 2, Kříž, Dušek, Novotný, Motyčka, Větrovský. Rozhodčí: Matoušek. Poločas: 0:2.

Graffin Vlašim: Kabát – Toupal, Krunert, Brýl, Vesecký – Filip, Rut, Větrovský, Vavro – Dušek, Kříž. Střídali: Motyčka, Novotný, Jelínek, Němec, Kubále.