Graffin Vlašim – Říčany 1:0

Domácí byli od začátku aktivnější, ale k zakončení se dlouho nemohli propracovat, stejně jako hosté z brejků. Až v závěru poločasu pálil dvakrát Bílý vedle říčanské branky a Vlasák pálil z 20 metrů nad.

Druhý poločas byl chvíli vyrovnaný, ale postupně si vytvořili domácí výraznou převahu. Jenže Křemenův gól neplatil, protože míč před centrem Přitasila již opustil hrací plochu, čtyři šance Vlasáka (hlavička po rohu šla do brankáře, dorážka po ráně Křemena skončila vedle, sólo vychytal gólman Říčan a další střela skončila vedle), Přitasilovu bombu srazil obránce na roh. Hosté jen zahrozili ránou z 20 metrů, kterou Gabriel kryl. Vlašimští se nakonec dočkali minutu před koncem, když se v pokutovém území uvolnil Bílý po přihrávce Cettla zacílil přesně k tyči.

Branka: Bílý. Poločas: 0:0.

Vlašim: Gabriel - Zvára, Švec, Šanda, Filip - Křemen, Cettl, Přitasil, Bílý – Vlasák, Pavouček. Střídal: Rakaš.

Mladá Boleslav B – SK Benešov 0:1

Ve vyrovnané partii rozhodla situace z prvního poločasu, kdy po faulu na Fialu proměnil penaltu Eliáš.

Branka: Eliáš (z PK). Rozhodčí: Mir. Vlk. Poločas: 0:1.

Benešov: Hrbek – Konopiský, Eliáš, Hašek, Šach – Maršoun, Balata, Jírů, Zach – Fiala, Vycpálek. Střídali: Křemen, Nikrmajer.

Mladá Boleslav B – SK Benešov 1:7

Boj o první místo vyzněl jasně pro Benešov, ale až po přestávce. V prvním poločase byli domácí s větrem v zádech aktivnější a rychle získali vedení, na které stačili hosté, kterým se moc ve hře nedařilo, reagovat gólem Krále po sóle a přihrávce Rozsypala.

Po přestávce se hra Benešova zkvalitnila o 100 procent, čemuž pomohl také vítr. Hosté se začali více pohybovat, zlepšili přihrávky a ty za obranu využíval hlavně rychlonnohý Rataj, který vstřelil čtyři góly a jeden pro Srba připravil. Sedmou branku Benešova a pátou v zápase, přidal Krámek po rohovém kopu. Domácí zahrozili dvakrát, ale trestný kop skončil nad a podruhé vychytal Šimáček po sóle útočníka.

Benešovští mladší žáci tak drží stále stoprocentní bilanci v krajském přeboru.

Branky Benešova: 35., 40., 56. a 67. Rataj, 11. Král, 32. Srb, 48. Krámek. Rozhodčí: Mir. Vlk. Poločas: 1:1.

SK Benešov: Šimáček - Srb, Nikrmajer, Slunečko, Krámek - Vondrák, Dvořák, Rozsypal, Král - Janovský, Rataj. Střídali: Holada, Pohorský.

Graffin Vlašim – Říčany 0:2

Mladší žáci Vlašimi se na jaře trápí, což se projevilo i s Říčany. První poločas byli aktivní a jen po šestnáctku hostů a střely byly slabé.

Ihned po přestávce přišel pro domácí trest. Střela hostů „bodlem“ skončila pod břevnem Štecherovy branky. Od té chvíle kupili domácí nepřesnosti, prohrávali souboje v záložní řadě a branku Říčan neohrožovali. Naopak v 52. minutě zaváhal stoper Vlašimi a hosté z brejku vsítili druhý gól.

Poločas: 0:0.

Graffin Vlašim: Kabát (31. Štecher) – Toupal, Brýl, Krunert, Vesecký – Vavro, Rut, Větrovský, Novotný – Kříž, Dušek. Střídali: Jelínek, Motyčka, Zvára, Němec, Kubále.