Starší žáci

Graffin Vlašim – Brandýs/Boleslav 2:0

V úvodu byli lepším týmem hosté, což ale nedokázali přetavit v gól a vážněji zahrozili jen střelou z trestného kopu vedle. Domácí si během prvního poločasu vypracovali několik šancí, ale Vlasák pálil vedle a Bílý ze dvou sólových úniků také síť nerozvlnil. Až v 28. minutě byl při průniku faulován Filip a penaltu se štěstím nadvakrát proměnil Přitasil. Vlašim mohla do půle vedení ještě zvýraznit, ale Cacák v dobré pozici branku těsně minul.

Do druhé půle měli lepší nástup hosté a během pěti minut mohli zápas otočit, ale dvě sóla domácí gólman Gabriel polapil. Podobnou příležitost neproměnil na druhé straně Jeništa. Utkání se hrálo v rychlém tempu z obou stran. V 48. minutě se po rohu vlašimského Švece dostal míč k Vlasákovi, který se neukvapil, přihrál lépe postavenému Cacákovi, a ten neměl problém skórovat. Brandýs se snažil utkání ještě zdramatizovat, stáhl hru na tři obránce a posílil útok, ale domácí si dvoubrankový náskok v závěru pohlídali.

Branky: Přitasil, Cacák. Poločas: 1:0.

Graffin Vlašim: Gabriel - Zvára, Švec, Šanda, Filip - Křemen, Cettl, Přitasil, Bílý – Vlasák, Cacák. Střídali: Jeništa, Janák, Srb, Pavouček.

Mladší žáci

Graffin Vlašim – Brandýs/Boleslav 0:0

Od začátku se hrálo na polovině hostů, ale Vlašim si dlouho nemohla vypracovat šance. Až ve 42. minutě kopal Rut penaltu, ale neproměnil ji. A jelikož sólo Duška skončilo vedle brány ani závary nepřinesly kýžený efekt v podobě vlašimského gólu, skončil zápas bez branek.

Graffin Vlašim: Kabát (31. Štecher) - Toupal, Krunert, Brýl, Vesecký – Vavro, Rut, Větrovský, Novotný – Kříž, Dušek. Střídali: Jelínek, Zvára, Motyčka, Němec, Kubále.