STARŠÍ ŽÁCI

SK Benešov – Pšovka Mělník 5:0

Benešov měl celý zápas trvalý tlak, ale dlouho se nemohl přes zhuštěnou obranu hostů prosadit. Netolický dvakrát nastřelil břevno, střely Eliáše a Matouška také správný cíl nenašly. Až ve 30. minutě se po rohu Vyhlídala nejlépe orientoval v šestnáctce Eliáš a otevřel skóre. Druhý gól měl po přestávce na svědomí opět Eliáš, který se hezky uvolnil na vápně a tvrdou střelou pod břevno nedal brankáři šanci. V 53. minutě si na roh Stanky naskočil Rezek a hlavou zvýšil 3:0. Za šest minut rozvlnil síť Stanka po trestném kopu Strnada. Účet zápasu podtrhl Matoušek, který si kousek za šestnáctkou zpracoval míč, posunul si jej a krásnou střelou poslal balón do šibenice mělnické branky.

Branky: Eliáš 2, Rezek, Stanka, Matoušek. Rozhodčí: Bartůšek. Poločas: 1:0.

SK Benešov: Bébr – Vyhlídal, Cvrček, Kubálek, L. Balata – Čeljuska, Eliáš, Netolický, Rezek – Strnad, Matoušek. Střídali: Jírů, Stanka.

Brandýs-Boleslav - Graffin Vlašim 4:5

V dramatickém utkání se skóre dvakrát otočilo. Hosté šli do vedení v 5. minutě, domácí během deseti minut skóre otočili na 2:1. Hosté po půlhodině srovnali na 2:2. Ve druhé půli domácí získali dvoubrankový náskok a zdálo se být rozhodnuto. Jenže závěr měla Vlašim drtivý a třemi góly v posledních deseti minutách otočila na konečných 4:5.

Branky Vlašimi: Florián 2, Vlasák, Jeništa, Rut. Poločas: 2:2.

Graffin Vlašim: Gabriel – Vlasák, Švec, Ptáček, Zvára – Cacák, Staněk, Florián, Bílý – Šanda, Rut. Střídali: Cettl, Jeništa.

MLADŠÍ ŽÁCI

SK Benešov - Pšovka Mělník 5:0

Od začátku zápasu se hrálo jen na jednu branku a bylo jen otázkou, kdy dokáží domácí překonal obranný val Mělníka. To se poprvé povedlo v 7. minutě, když se po rozehraném rohu a přihrávce Nikrmajera prosadil na malém vápně i se štěstím Janovský. Další střely Kulhavého, Haška šly vedle branky, stejně dopadl i osamocený Janovský a mělnický brankář si poradil s projektily Slunečka a Janovského. Ve 22. minutě se opřel do míče Balata a ránou z hranice šestnáctky k tyči zvýšil na 2:0. V závěru poločasu ještě Maršoun nejprve nepřekonal brankáře, ale v 29. minutě se mu to již povedlo po přihrávce Balaty. Po přestávce se hra nezměnila, hosté ještě více zalezli do obranné ulity a domácí se jim přizpůsobili, takže se na umělé trávě nehrál moc pohledný fotbal. Přesto si domácí vypracovali řadu šancí, ale hlavně Kulhavý a Janovský se překonávali v zahazování šancí, Rozsypal nastřelil břevno a Janovský tyč. A tak se stav měnil jen dvakrát. Ve 34. minutě zvýšil Rozsypal z dvaceti metrů na 4:0 a ve 48. minutě uzavřel skóre zápasu Kulhavý. Hosté zahrozili jen brejkem, který vyběhnuvší Šimáček i se štěstím a s pomocí obrany uhasil.

Branky: 7. Janovský, 22. Balata, 29. Maršoun, 34. Rozsypal, 48. Kulhavý. Rozhodčí: Bartůšek. Poločas: 3:0.

SK Benešov: Šimáček - Nikrmajer, Konopiský, Hašek (31. Krámek), Slunečko - Janovský, V. Balata (31. Rozsypal), Kulhavý (53. Kohoutek), Král - Dvořák (31. Srb), Maršoun (43. LetVan Anh).

Brandýs/Boleslav – Graffin Vlašim 2:2

Počáteční čtvrthodina byla z obou stran dost nervózní. Plno špatných přihrávek, osobních soubojů a nakopávaných míčů. V 18. minutě ale hosté udeřili, když po přihrávce Jeništy proměnil sólo Kříž. Do konce poločasu se hrálo většinou uprostřed hřiště bez gólových příležitostí. Druhý poločas začali aktivněji domácí, ale z několika rohových kopů nevyrovnali. Naopak udeřilo na druhé straně. Ve 39. minutě zakončil nádhernou akci na jeden dotek Dušek. Domácí pokračovali v tlaku a v rozmezí pěti minut trefili třikrát břevno. Ve 48. minutě již skórovali po rohu a dorážce, když předtím střelu výborně vyrazil Babka. Po brance byli aktivnější hosté, Novotný obešel i brankáře, ale v pádu poslal míč vedle branky a Kříž po sóle trefil brankáře. A tak v 53. minutě domácí po rohu vyrovnali, když obránce Vlašimi stačil ještě míč po hlavičce vyrazit, ale následná dorážka již skončila v brance. V závěru Vlašimští zatlačili domácí na jejich polovinu, ale branku již nevstřelili.

Branky Vlašimi: 18. Kříž, 39. Dušek. Poločas: 0:1.

Graffin Vlašim: Kabát ( Babka) – Toupal, Brýl, Janák, Vesecký - Filip, Jeništa, Srb, Linhart (40. Novotný) - Pavouček (36. Dušek).