Filip Jeništa vstřelil hattrick za čtyři minuty

Střední Čechy - V krajském přeboru žáků prohrál SK Benešov poprvé v sezoně, když v souboji o první místo nestačil na béčko Kladna. Mladíci těsně naopak zvítězili a udrželi se v čele tabulky. Žáci Graffinu Vlašim měli konečně důvod k radosti, když oba týmy porazily Lysou nad Labem.

15.10.2009

Ilustrační fotoFoto: Denik/Pavel Šimáček

STARŠÍ ŽÁCI

Kladno B – SK Benešov 2:1

Zápas o první místo začali hosté špatně. Ve 2. minutě se míč po střele domácího hráče odrazil od břevna na zem, do zad brankáře Bébra a doputovala do sítě. V 10. minutě si pohrál kladenský útočník se dvěma obránci Benešova a k tyči nedal Bébrovi šanci. Až poté se hosté probudili, ale gólově se zvláště ze standardních situací neprosadili. Po přestávce vyvinuli Benešovští tlak, vypracovali si šance, ale Eliáš po sóle mířil do brankáře, Vyhlídal po centru Balaty pálil nad, ale gólově se prosadil jen v 65. minutě Vyhlídal střelou z hranice šestnáctky do šibenice. Vyrovnat se hostům nepodařilo. Naopak domácí mohli z brejků zvýšit, ale Bébr s obranou jim to nedovolili.

Branka Benešova: Vyhlídal. Poločas: 2:0.

SK Benešov: Bébr – Drábek, Strnad, Kubálek, L. Balata – Jírů, Netolický, Eliáš, Rezek – Vyhlídal, Houzar. Střídali: Verner, Cvrček, Fiala, Šach.

Graffin Vlašim – Lysá nad Labem 2:0

Vlašimští měli od začátku utkání více ze hry, ale z vypracovaných příležitostí nedokázali skórovat. Po gólu volala především loženka Maršíčka, kterému před branku ideálně namazal Rut. Hosté hrozili z rychlých protiútoků a nebezpečné byly dvě tečované střely, které skončily těsně vedle. Po změně stran se Vlašimští snažili zápas rozhodnout, ale dlouho neúspěšně. Utkání gradovala v samotném závěru. V 56. minutě trefil domácí Staněk břevno po přihrávce Pilce a to samé se povedlo o dvě minuty později Přitasilovi po přihrávce Ruta. V 59. minutě našel Švec ve vápně Cettla, kterého vychytal hostující gólman a z dorážky minul prázdnou branku Pilc. O vítězství Vlašimi rozhodla přesná trefa Vlasáka po asistenci Ruta v 65. minutě. Pojištění domácí výhry zajistil v 69. minutě Pilc po přihrávce Ruta, který během zápasu několikrát ideálně našel svoje spoluhráče. Hosté i ve druhé půli kontrovali z brejků, ale vyloženou šanci si nevytvořili.

Branky: Vlasák, Pilc. Poločas: 0:0.

Graffin Vlašim: Gabriel – Nevařil, Švec, Ptáček, F. Zvára – Bílý, Vlasák, Maršíček, Cettl – Staněk, Rut. Střídali: Kůželová, Hromas, Pilc, Přitasil, Líska.

MLADŠÍ ŽÁCI

Kladno B – SK Benešov 0:1

Lídr tabulky z Benešova byl v prvním poločase aktivnější, ale z několika šancí překonal brankářku Kladna jen z hranice šestnáctky Rozsypal. Po přestávce hosté zvolnili, již si šance nevytvářeli, ale těsnou výhru uhájili.

Branka: Rozsypal.

SK Benešov: Kukura (45. Šimáček) - Nikrmajer, Konopiský (31. Hašek), Melichar, Slunečko (31. Krámek) - Rozsypal (45. Dvořák), V. Balata, Křemen, Maršoun – Král (31. Kohoutek), Kulhavý.

Graffin Vlašim – Lysá nad Labem 5:0

Úvod patřil hostům, ale po rohových kopech ani sólo ke gólovému konci nedotáhli. Poté začali přebírat iniciativu domácí a v 10. minutě skórovali po teči Kříže z voleje po přihrávce Jeništy. O chvíli později naservíroval Kříž míč Linhartovi, který pověsil míč do sítě Lysé podruhé. Do konce poločasu již domácí ani hosté z brejků neskórovali. Druhý poločas byl plně ve vlašimské režii. Domácí se však dlouho nemohli prosadit. Až v závěru, když soupeř odpadl fyzicky, třikrát udeřil Jeništa. Nejprve přehodil z dálky vyběhnuté brankáře, který předtím vyrazil střelu Novotného. Poté tečoval střelu V. Srba a hattrick dokonal po sóle.

Branky: 57., 59., 60. Jeništa, 10. Kříž, 15. Linhart . Poločas: 2:0.

Graffin Vlašim: Babka - Toupal (50. Rut), Janák, Brýl, V. Srb - Filip, P. Srb, Linhart (43. Novotný), Novák (40. Pavouček) - Kříž, Jeništa.

15.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 15 000 Kč Úředníci ve skladech skladník - prodejce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: skladník- prodejce , uživatelská znalost PC , pracovní doba dle dohody, úvazek dle dohody (možno i zkrácený), první kontakt emailem případně telefonicky. Pracoviště: Střechy novotný s.r.o. [2], Průmyslová, č.p. 356, 285 06 Sázava. Informace: Novotná, +420 602 431 728. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 17 000 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pozice: pomocná síla do kuchyně, Vhodné i pro OZP., Přijmeme pracovníky na pozici pomocné síly do kuchyně a pracovníky na výdej pokrmů., Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká strava, nápoje, lyžování v areálu zdarma, Nástup: od 1.12.2018 do 31.3.2019 (možnost prodloužení). Mzda: 17 000,- až 25 000,- Kč, Kontakt: Vaverková Libuše, tel.: 739 393 543, e-mail: vaverkova@moninec.cz, Místo výkonu práce: MONÍNEC s.r.o., Moninec č.p. 7, 257 91 Sedlec-Prčice 1. Pracoviště: Monínec s.r.o., 257 91 Sedlec-Prčice 1. Informace: Libuše Vaverková, +420 739 393 543. Řemeslné práce - Řemeslné práce Pokrývač 20 000 Kč Pokrývači Pokrývač - klempíř. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Středočeský kraj, ŘP výhodou, zručnost, praxe vítána., První kontakt emailem nebo telefonicky 704 422 379.. Pracoviště: Kubashop-gym s.r.o., Tyršova, č.p. 2321, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Šárka Baláž, +420 704 422 379. Doprava a logistika - Doprava a logistika Vedoucí dopravy 31 000 Kč Vedoucí úředníků v logistice Vedoucí samostatného skladu a logistiky. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 31000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, dlouhodobé pracovní uplatnění, profesní a manažerský rozvoj / Požadujeme: praxi ve vedení skladového hospodářství, organizační a manažerské schopnosti, aktivní přístup ke svěřeným úkolům / Vhodnější pro muže, příležitostně fyzicky náročnost. Pracovní náplň: zodpovědnost za provoz skladu, vedení týmu skladníků, řidičů a fakturantů, řešení provozní agendy.. Pracoviště: Karsis s.r.o. čechova, Čechova, č.p. 2148, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Leoš Karpov, .

I. B třída: Zruč nad Sázavou - Teplýšovice 2:4.

Neveklovu nestačil čistý hattrick, Teplýšovice válcovaly

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Důležitý bod trefil Hadaščok

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.

-

Chotýšany přetrhly dlouhou šňůru Křivsoudova

Benešovsko - Asi největší překvapení čtvrtého kola Okresního přeboru se zrodilo na půdě Chotýšan, kam zavítal dosud suverénní Křivsoudov (3:1). I když výsledek vypadá jednoznačně, tak hosté si se svým sokem hráli jako kočka s myší, ale domácí svou obětavostí s vypětím všech sil, dobrou efektivitou v koncovce a výbornými zákroky gólmana M. Kumšty urvali všechny body. Navíc utnuli dlouhou sérii Křivsoudova bez porážky čítající 30 zápasů (27 ve III. třídě, tři v OP).