Starší žáci

Kosmonosy – Benešov 1:3

Po celý zápas měli benešovští hráči převahu, ale dlouho se nemohli trefil do správného místa, hlavně střelami ze střední vzdálenosti. A tak přišel trest. Po trestném kopu z poloviny hřiště se míč tečovaný hlavou Netolického dostal k útočníkovi a ten prostřelil brankáře Bébra – 1:0. Ze šoku se hosté rychle vzpamatovali a v 25. minutě Strnad přímo z rohového kopu vyrovnal.
Po přestávce měli hosté stále kontrolu nad utkáním a toužebný druhý gól ne a ne přijít. Šance Stanky, Jírů a Vyhlídala v síti neskončily. Až ve 40. minutě vyrazil gólman střelu Vyhlídala, Eliáš stál na správném místě a dorazil míč do sítě – 1:2. Domácí zahrozili jen dvěma střelami, se kterými si Bébr poradil. V 60. minutě dodal definitivní klid do benešovských řad Kubálek po vybojování míče V. Balatou – 1:3.

Branky Benešova: 25. Strnad, 40. Eliáš, 60. Kubálek. Poločas: 1:1.

SK Benešov: Bébr – Verner, Netolický, Kubálek, L. Balata – Vyhlídal, Stanka, Eliáš, Strnad – V. Balata (61. Šach), Jírů (65. Cvrček).

Mladší žáci

Kosmonosy - SK Benešov 1:5

Vstup do soutěže měli Benešáci raketový. Již v 1. minutě se dostal míč po průniku Melichara ke Kulhavému a ten střelou od břevna těsně za čáru nedal brankáři šanci - 0:1. Hosté měli hru pod kontrolou a dobře kombinovali. V 7. minutě běžel Kulhavý opět po přihrávce Melichara sám na branku, ale tentokrát mu gólman radost zkazil. Vzápětí pálil Hýbek nad. V 10. minutě poprvé a naposledy za poločas domácí zahrozili, ale míč běžící kousek od prázdné branky nedopravili do sítě. Benešáci byli nadále aktivní, nejprve si domácí obránce dal málem vlastní gól a o chvíli později pálil Melichar nad. Gólový přírůstek do benešovské rodiny připsal ve 26. minutě Nikrmajer po důrazu svých spoluhráčů v kosmonoské šestnáctce.

Začátek druhé půle začal jako první, jen s tím rozdílem, že Kulhavý ze sóla nastřelil břevno. Následovaly střely Maršouna (vedle a do brankáře). Ve 39. minutě přišel blesk z čistého nebe. Hostující obrana nechala za sebou útočníka Hrdličku, první střelu ještě Šimáček vyrazil, ale na dorážku byl krátký - 1:2. Ihned po rozehrání mohl vzít domácím vítr z plachet Kulhavý, který se po přihrávce Maršouna opět řítil sám na gólmana, ale přestřelil. Další střelu Maršouna kryl brankář a Melichar se netrefil mezi brankové tyče. Až ve 46. minutě přišlo pro hosty uklidnění, když Melichar zužitkoval pěkný průnik Maršouna ve třetí gól Benešova - 1:3. Domácí odpadli a závěr patřil hostům. V 52. minutě Konopiský posunul míč Maršounovi, ten poslal uličku Kulhavému, který v dalším sóle podél gólmana nezaváhal - 1:4. Skóre uzavřel v poslední minutě Maršoun po pěkné individuální akci, když obešel i brankáře – 1:5.

Branky: 39. Hrdlička - 1., 52. Kulhavý, 26. Nikrmajer, 46. Melichar, 60. Maršoun. Poločas: 0:2.

SK Benešov: Šimáček - Nikrmajer, Slunečko, Konopiský, Hýbek (53. V. Balata) - Rozsypal, Melichar, Maršoun, Krámek - Kulhavý, Král.