III. třída A

Pyšely – Poříčí B 2:5, Teplýšovice B – Nespeky B 1:0, Úročnice – Týnec B 1:1, Bystřice – Krhanice 5:0, Jírovice – Sedlec-Prčice B 3:2, Lešany – SK Načeradec 5:0, Čerčany – Votice B 1:2.

1. Jírovice⋌ 11 7 1 3 28:17 22
2. Teplýšovice B⋌ 11 7 1 3 28:29 22
3. Poříčí B⋌ 11 6 3 2 37:20 21
4. Nespeky B⋌ 11 6 3 2 25:17 21
5. Pyšely⋌ 11 5 3 3 32:26 18
6. Lešany⋌ 11 5 2 4 27:27 17
7. Votice B⋌ 11 5 1 5 23:29 16
8. Sedlec-Prčice B⋌ 11 5 0 6 28:36 15
9. Týnec B⋌ 11 4 2 5 40:26 14
10. Krhanice⋌ 11 3 4 4 26:22 13
11. Bystřice⋌ 11 4 1 6 25:26 13
12. Čerčany⋌ 11 3 2 6 25:27 11
13. Úročnice⋌ 11 2 4 5 14:20 10
14. SK Načeradec⋌ 11 1 1 9 12:48  4

III. třída B

Miličín – Divišov B 5:0, Velíš – Mezno 2:6, Ratměřice – Křivsoudov 2:1, Nesperská Lhota – Kondrac B 6:2, Bílkovice – Čechtice 5:0, Libež – Tichonice 2:1, Blaník Načeradec – Trhový Štěpánov B 2:4.

1. Mezno⋌ 11 9 1 1 42:13 28
2. Bílkovice⋌ 11 7 1 3 44:17 22
3. Blaník Načeradec⋌ 11 6 3 2 31:24 21
4. Křivsoudov⋌ 11 5 4 2 38:18 19
5. Miličín⋌ 11 6 1 4 31:19 19
6. Tichonice ⋌ 11 6 1 4 33:23 19
7. Trhový Štěpánov B⋌ 11 6 1 4 27:22 19
8. Ratměřice⋌ 11 5 1 5 26:33 16
9. Libež⋌ 11 4 3 4 17:23 15
10. Čechtice⋌ 11 4 1 6 21:28 13
11. Divišov B⋌ 11 3 1 7 26:38 10
12. Nesperská Lhota⋌ 11 3 0 8 25:47  9
13. Velíš⋌ 11 1 2 8 19:45  5
14. Kondrac B⋌ 11 1 2 8 20:50  5

IV. třída A

Křečovice – Ostředek 1:3, Úročnice B – Václavice 1:4, Sokol Přestavlky B – Heřmaničky 5:1, Soběhrdy B – Jablonná 5:1, Bukovany - Pecerady 1:4, Zaječice – Netvořice 2:9.

1. Václavice⋌ 10 8 2 0 38:11 26
2. Ostředek⋌ 10 7 3 0 33:12 24
3. Netvořice⋌ 11 6 2 3 31:18 20
4. Sokol Přestavlky B⋌ 10 5 4 1 29:23 19
5. Jablonná⋌ 10 6 1 3 33:30 19
6. Úročnice B⋌ 10 5 2 3 36:24 17
7. Pecerady⋌ 10 5 1 4 24:28 16
8. Soběhrdy B⋌ 10 5 0 5 30:19 15
9. Neveklov B⋌ 10 3 1 6 21:22 10
10. Bukovany⋌ 11 3 1 7 20:30 10
11. Křečovice⋌ 10 1 4 5 16:24  7
12. Zaječice⋌ 10 0 2 8 16:48  2
13. Heřmaničky⋌ 10 0 1 9  8:46  1

IV. třída B

Struhařov B – Drachkov 6:3, Popovice B – Olbramovice B 4:5, SK Přestavlky – Jankov B 5:3, Mezno B – Budenín 7:1, Maršovice B – Postupice B 2:1, Louňovice – Myslič 10:0.

1. Struhařov B ⋌ 10 9 0 1 39:19 27
2. Maršovice B⋌ 11 6 1 4 25:21 19
3. Mezno B⋌ 10 6 0 4 41:26 18
4. Louňovice⋌ 10 6 0 4 36:25 18
5. Drachkov⋌ 10 6 0 4 34:28 18
6. Myslič⋌ 11 5 0 6 29:36 15
7. Budenín⋌ 10 4 1 5 31:32 13
8. SK Přestavlky⋌ 10 4 1 5 23:27 13
9. Olbramovice B⋌ 10 4 1 5 30:38 13
10. Postupice B⋌ 10 4 0 6 25:28 12
11. Chotýšany B⋌ 10 4 0 6 29:34 12
12. Popovice B⋌ 10 3 1 6 30:33 10
13. Jankov B⋌ 10 2 1 7 24:49  7

IV. třída C

Kladruby – Pravonín B 4:5, Vracovice – Křivsoudov B 2:8, Hulice – Zdislavice B 1:5, Miřetice B – Čechtice B 7:1, Keblov – Radošovice 7:0, Dolní Kralovice B – Libouň 5:0.

1. Dolní Kralovice B⋌ 10 9 1 0 35:9  28
2. Zdislavice B⋌ 10 8 2 0 32:12 26
3. Miřetice B⋌ 10 7 0 3 51:21 21
4. Keblov⋌ 11 7 0 4 40:26 21
5. Radošovice⋌ 10 5 1 4 21:29 16
6. Libouň⋌ 11 5 0 6 25:41 15
7. Pravonín B⋌ 10 4 2 4 32:34 14
8. Čechtice B⋌ 10 4 1 5 27:33 13
9. Vracovice⋌ 10 4 0 6 26:33 12
10. Křivsoudov⋌ 10 3 1 6 40:30 10
11. Trhový Štěpánov C⋌ 10 2 2 6 16:19  8
12. Hulice⋌ 10 2 1 7 18:49  7
13. Kladruby⋌ 10 0 1 9 15:42  1

OP dorost

Sedlec-Prčice – Ostředek/Divišov 7:0, Nespeky – Úročnice 0:2.

1. Nespeky⋌ 10 9 0 1 48:10 27
2. Úročnice⋌  9 7 1 1 29:11 22
3. Pravonín/Čechtice⋌ 10 6 1 3 33:24 19
4. Sedlec-Prčice⋌ 10 3 0 7 31:26  9
5. Ostředek/Divišov⋌ 10 2 0 8 16:65  6
6. Bystřice/Maršovice⋌  9 1 0 8 13:34  3

OP starší žáci

Mezno – Sedlec-Prčice 1:7, Trhový Štěpánov – Týnec/Pecerady 1:2.

1. Sedlec-Prčice⋌ 8 8 0 0 54:12 24
2. Nespeky/Čerčany⋌ 8 6 0 2 26:12 18
3. Mezno⋌ 8 3 1 4 24:24 10
4. Týnec/Pecerady⋌ 8 2 1 5 17:32  7
5. Trhový Štěpánov⋌ 8 0 0 8  4:45  0

OP starší žáci 7 + 1

Chotýšany – Netvořice 1:2, Ondřejov/Chocerady – Ostředek 10:0, Křečovice – Olbramovice 3:1, Bystřice – Jankov 8:0, Křivsoudov – Teplýšovice 3:3, Lukavec/Pravonín – Miřetice/Čechtice 1:0.

1. Bystřice⋌ 11 11 0  0 74:7  33
2. Ondřejov/Chocerady⋌ 11 10 0  1 82:14 30
3. Křečovice⋌ 11  8 0  3 49:25 24
4. Netvořice⋌ 11  6 1  4 36:29 19
5. Teplýšovice⋌ 11  6 1  4 35:40 19
6. Křivsoudov⋌ 11  5 2  4 32:50 17
7. Lukavec/Pravonín⋌ 11  4 1  6 20:32 13
8. Miřetice/Čechtice⋌ 11  4 1  6 21:36 13
9. Jankov⋌ 11  4 0  7 21:38 12
10. Olbramovice⋌ 11  2 2  7 17:27  8
11. Chotýšany⋌ 11  2 0  9 19:45  6
12. Ostředek⋌ 11  0 0 11  5:68  0

OP mladší žáci 7 + 1

1. Poříčí⋌ 8 7 0 1 67:10 21
2. Vrchotovy Janovice⋌ 8 7 0 1 35:11 21
3. Vlašim B⋌ 8 6 0 2 51:13 18
4. Bystřice/Popovice⋌ 8 6 0 2 50:13 18
5. Týnec/Pecerady⋌ 8 4 0 4 41:25 12
6. Sedlec-Prčice⋌ 8 2 1 5 16:64  7
7. Senohraby⋌ 8 1 2 5 11:29  5
8. Čechtice/Miřetice⋌ 8 1 1 6 13:50  4
9. Bl./SK Načeradec⋌ 8 0 0 8  7:76  0

OS mladší žáci 7 + 1

Vlašim – Ratměřice 0:0.

1. Postupice⋌ 8 7 1 0 36:6  22
2. Soběhrdy⋌ 8 6 1 1 46:9  19
3. Vlašim C⋌ 8 5 1 2 45:15 16
4. Kondrac⋌ 8 5 0 3 38:17 15
5. Maršovice⋌ 8 5 0 3 20:28 15
6. Ratměřice⋌ 8 3 1 4 17:11 10
7. Krhanice⋌ 8 2 0 6 21:49  6
8. Tichonice⋌ 8 1 0 7  9:65  3
9. Minerva⋌ 8 0 0 8  9:41  0