Starší žáci

Spartak Příbram – SK Benešov 2:1


První poločas byl vyrovnaný, jak na šance, tak góly. Domácí šli do vedení ve 14. minutě po rohovém kopu. Hostům se podařilo vyrovnat těsně před odchodem do kabin, když Hošek sebral míč váhajícímu stoperovi a a perfektně zakončil sólo. Po přestávce ale bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to Příbramské. Hosté dlouho odolávali díky zákrokům brankáře Bébra nebo nepřesné domácí mušce. Přesto se Příbramští v 51. minutě dočkali druhého a vítězného gólu, který jim svou chybou nabídl Kubálek.


Branka Benešova: Hošek. Poločas: 1:1.

SK Benešov: Bébr – Jírů, Kubálek, Verner (57. Eliáš), Beránek (19. Netolický) – Čeljuska, Stanka, L. Balata, Cvrček – Vyhlídal, Fiala (27. Hošek).

Graffin Vlašim – Dobříš 10:1


Domácí si od prvních minut vytvořili jasnou převahu, kterou vyjádřili již v prvním poločase šesti brankami. Ve druhé půli pokračovali Vlašimští v tlaku a konečně si s chutí zastříleli.


Branky Vlašimi: Rybařík 3, Janovský 2, Kučera 2, Žirovnický, Filip, Líska. Poločas: 6:1.

FC Graffin Vlašim: Kotouček – Ptáček, Kučera, Moudrý, M. Cacák – Janovský, Bělohlávek, Beránek, Filip – Rybařík, Žirovnický. Střídali: Líska, Sedláček, Nevařil, Slavata.

Mladší žáci

Spartak Příbram – SK Benešov 0:7


Od začátku byli hosté aktivnější, ale do poločasu vstřelili jen jeden gól v 16. minutě Masopustem. Ihned po přestávce zvýšil stejný hráč neslanou nemastnou střelou a rozjel tak gólovým koncert Benešova. Křemen a Kohoutek po přihrávkách Eliáše, Eliáš po centru Maršouna, Jírů po rohu Kohoutka a Masopust po asistenci Eliáše upravili na konečných 0:7.


Branky: Masopust 3, Křemen, Eliáš, Kohoutek, Jírů. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Kukura – Vycpálek, Straka, Maršoun, Konopiský (31. Srdínko) – Masopust, Balata, Křemen, Kohoutek – Šach (53. Jírů), Eliáš.

Graffin Vlašim – Dobříš 8:0


Od úvodního hvizdu měli Vlašimští převahu, kterou podpořili i góly. Už ve 3. minutě Švec překonal zblízka brankáře hostů po přihrávce Pavoučka. Za tři minuty se nádherně trefil z přímého kopu Vlasák. Po čtvrthodině hry zvyšoval Jeništa na 3:0 a vzápětí upravil Švec po přihrávce Zváry na 4:0. Těsně před koncem první půle se prosadil Staněk. V úvodu druhé půle vstřelil šestý gól Pavouček. Po několikerém střídání Vlašimští zvolnili tempo a hra se částečně vyrovnala. Přesto ve 42. minutě uvolnil Staněk ideálně Jeništu, a ten nezaváhal – 7:0. V poslední minutě vyslal Cacák do sóla Šimona, který upravil na konečných 8:0.


Branky: Švec 2, Jeništa 2, Vlasák, Staněk, Pavouček, Šimon. Poločas: 5:0.

FC Graffin Vlašim: Gabriel – Janák, Cetl, Filip, D. Cacák – F. Zvára, Staněk, Jeništa, Vlasák – Pavouček, Švec. Střídal: S. Zvára, Babka, Novák, Šimon, Srb.