1. místo
0039 Libor Exner, Vlašim 17 17
0132 Jiří Chobotský ml., Benešov 17 17
0042 Matěj Lizák, Kondrac 17 17

4. místo
0044 Martin Adam, Libež 14 14
0043 Ivana Adamová, Libež 14 14
0061 Rostislav Baran, Keblov 14 14
0052 Bohuslav Böhm, Keblov 14 14
0017 Miroslav Brabenec, Benešov 14 14
0037 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 14 14
0023 Tomáš Čedík, Benešov 14 14
0067 Božena Drábková, Tomice 14 14
0127 Jiřina Filipová, Hvězdonice 14 14
0134 František Hájek, Jeníkov 14 14
0053 Jan Holada, Keblov 14 14
0051 Miroslav Holada, Keblov 14 14
0054 Alena Holadová, Keblov 14 14
0026 Petr Kohoutek, Jírovice 14 14
0081 Josef Kyselka, Teplýšovice 14 14
0087 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 14 14
0062 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 14 14
0056 Jaroslav Petrů, Kalná 14 14
0077 Pavlína Slunečková, Nespeky 14 14
0100 Ivan Vondrák, Lbosín 14 14

24. místo
0035 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 11 11
0019 Antonín Brejla, Krusičany 11 11
0130 Miloslav Bubeník, Benešov 11 11
0153 Jiří Buchal, Louňovice pod Blaníkem 11 11
0066 Jana Drábková, Tomice 11 11
0092 Pavel Drnec, Nespeky 11 11
0125 Jiří Filip, Čerčany 11 11
0126 Jiří Filip st., Hvězdonice 11 11
0114 Jan Holoubek, Drachkov 11 11
0027 Jiří Chobotský, Benešov 11 11
0025 Martin Kohoutek, Jírovice 11 11
0152 Jiří Kopecký, Ledeč nad Sázavou 11 11
0079 Martin Kyselka, Teplýšovice 11 11
0001 Martin Macháček, Čerčany 11 11
0006 Jiří Malý, Louňovice 11 11
0086 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 11 11
0101 Eva Marková, Krusičany 11 11
0090 Jan Mrkvička, Benešov 11 11
0088 Petr Naňák, Zdislavice 11 11
0089 Petra Naňáková, Zdislavice 11 11
0131 Jiří Pazdera, Benešov 11 11
0045 Miloslav Peroutka, Vlašim 11 11
0055 Jiří Petrů, Kalná 11 11
0069 Jaroslav Pištěk, Benešov 11 11
0068 Milena Pištěková, Benešov 11 11
0034 Josef Rabiňák, Blažim 11 11
0075 Blanka Rezková, Olbramovice 11 11
0148 Otakar Roháč, Vítonice 11 11
0147 Pavel Roháč, Dolní Kralovice 11 11
0149 Otakar Roháč mladší, Vítonice 11 11
0154 Jiří Ryšavý, Tomice 11 11
0007 Luděk Sysel, Kondrac 11 11
0014 Zdeněk Tůma, Benešov 11 11
0030 Václav Tůma, Vlašim 11 11
0095 Lenka Veselá, Vlašim 11 11
0094 Radek Veselý, Vlašim 11 11
0098 Václav Vincíbr, Benešov 11 11
0151 Ladislav Vrkoslav, Dolní Kralovice 11 11
0033 Jaroslav Zíka, Votice 11 11
0032 Jiří Žaba, Pecerady 11 11
0064 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 11 11

65. místo
0009 Jiří Adam, Lbosín 8 8
0036 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 8 8
0146 Tomáš Beran, Chotýšany 8 8
0018 Jaroslava Brabencová, Benešov 8 8
0076 František Cipl, Vlašim 8 8
0074 Blanka Ciplová, Benešov 8 8
0004 Václav Čichovský, Benešov 8 8
0065 Pavel Drábek, Tomice 8 8
0093 Aleš Drnec, Nespeky 8 8
0038 Jana Exnerová, Vlašim 8 8
0124 Jana Filipová, Čerčany 8 8
0128 Julie Filipová, Hvězdonice 8 8
0117 Michal Franěk, Benešov 8 8
0057 Pavel Hájek, Jeníkov 8 8
0135 Jakub Hájek, Jeníkov 8 8
0136 Jaroslav Horáček, Lešany 8 8
0003 František Chmelík, Benešov 8 8
0118 Lenka Jíšová, Třemošnice 8 8
0085 David Kabíček, Olbramovice 8 8
0084 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice 8 8
0070 Miroslav Kohoutek, Benešov 8 8
0071 Miroslav Kohoutek st., Benešov 8 8
0010 Jaroslav Kučera, Dalovy 8 8
0080 Richard Kyselka, Teplýšovice 8 8
0078 Milan Kyselka, Teplýšovice 8 8
0050 Petr Lacina, Poříčí nad Sázavou 8 8
0140 Markéta Nováková, Čechtice 8 8
0115 Martin Novotný, Úročnice 8 8
0104 Petr Paluska, Netvořice 8 8
0103 Ondřej Paluska, Netvořice 8 8
0102 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 8 8
0046 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 8 8
0048 Iva Peroutková, Vlašim 8 8
0150 Irena Roháčová, Dolní Kralovice 8 8
0110 Veronika Rotreklová, Benešov 8 8
0108 Tomáš Růžek, Mladovice 8 8
0142 Milan Růžek, Čechtice 8 8
0107 František Souček, Benešov 8 8
0031 Jiří Stojan, Vlašim 8 8
0020 Jana Šachová, Votice 8 8
0015 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 8 8
0137 Miroslav Šmejkal, Neveklov 8 8
0139 Jan Šmejkal, Neveklov 8 8
0021 David Štěpánek, Benešov 8 8
0013 Marek Štork, Votice 8 8
0011 Josef Štork, Votice 8 8
0028 Jana Tůmová, Benešov 8 8
0097 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 8 8
0143 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 8 8
0113 Jaroslav Žížala st., Týnec nad Sázavou 8 8

115. místo
0119 Miloslav Benák, Benešov 5 5
0121 Lucie Benáková, Benešov 5 5
0144 Ivana Beranová, Chotýšany 5 5
0129 Martin Bubeník, Benešov 5 5
0022 Pavel Dvořák, Kobylí 5 5
0040 Václav Hromas, Divišov 5 5
0099 Václav Hromas, Libež 5 5
0029 Petr Jiráček, Benešov 5 5
0116 Vladimír Jíša, Třemošnice 5 5
0109 David Kloc, Drachkov 5 5
0049 Roman Kunčický, Hulice 5 5
0024 Jiří Mašata, Benešov 5 5
0141 Josef Novák, Čechtice 5 5
0047 Ludmila Peroutková, Vlašim 5 5
0106 František Pouzar, Benešov 5 5
0105 Tomáš Růžek, Praha 5 5
0156 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 5 5
0012 Ema Štorková, Votice 5 5
0060 Jana Venkrbcová, Praha 5 5
0096 Vít Zajíček, Vlašim 5 5
0112 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 5 5

136. místo
0008 Martin Adam, Lbosín 2 2
0059 Jaroslav Bakeš, Praha 2 2
0041 Karel Bárta, Vracovice 2 2
0120 Aleš Benák, Benešov 2 2
0072 Gábina Bulínová, Vlašim 2 2
0073 Eva Bulínová, Vlašim 2 2
0133 Aneta Hájková, Jeníkov 2 2
0082 Miroslav Kaprálek, Votice 2 2
0016 Václav Mojdl, Benešov 2 2
0091 Jiří Smitka, Benešov 2 2
0138 Irena Šmejkalová, Neveklov 2 2
0123 Jiří Švejda, Vracovice 2 2
0145 Robert Žarnecki, Chotýšany 2 2
0063 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 2 2
0111 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 2 2

151. místo
0058 Josef Bakeš, Kácov -1 -1
0122 Ilona Benáková, Benešov -1 -1
0083 Jaroslav Jedlan, Bystřice -1 -1

154. místo
0002 Richard Takács, Netvořice -4 -4
0155 Marek Tvrdík, Benešov -4 -4

156. místo
0005 Eva Malá, Louňovice -7 -7

VÝSLEDKY 1. KOLA


1. FC GRAFFIN VLAŠIM – FC VYSOČINA JIHLAVA 0:1 (0:0) 2
2. Slavoj Řevnice – SK Benešov 5:0 1
3. SK Marila Votice – FC Dukla Praha B 4:2 1
4. FC Graffin Vlašim B – SK Úvaly 5:1 1
5 .SK Sparta Kutná Hora – FK Fercom Týnec nad Sázavou 4:2 1
6. Sokol Zásmuky – SK Pyšely 2:1 1
7. Sokol Nespeky – Sokol Maršovice 5:0 1
8. AFK Pečky – Sokol Kondrac 1:3 2
9. Sokol Neveklov – Sokol Pravonín 2:0 1
10. Slavoj Čerčany B – SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 3:1 1

SUPERTREFA 42 BRANEK

Do prvního kola zasáhlo 156 hráčů, kteří se moc nezapotili a pokud vsadili na výhry domácích mužstev, mnuli si ruce, protože osm z deseti fotbalových zápasů se řídilo heslem „Můj dům, můj hrad“. Jen dva hostující týmy – Jihlava ve druhé lize ve Vlašimi a Kondrac v I. B třídě v Pečkách, jely domů s plným bodovým ziskem z hřišť soupeřů.
Trojice tipérů Libor Exner z Vlašimi, Jiří Chobotský mladší z Benešova a Matěj Lizák z Kondrace se zmýlila jen v jednom zápase a získala tak sedmnáct bodů. Nejlepší tipéři trefili prohru Vlašimi, ale nikdo přesný výsledek ani počet branek (42). Musel přijít na řadu los a paní Štěstěna se usmála na Libora Exnera z Vlašimi, který si vyzvedne v redakci Benešovského deníku tričko a stokorunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna.