ROKYCANY – BENEŠOV 1:1

V prvním poločase se hrál atraktivní fotbal, ale jen po šestnáctky, kde obrany pracovaly spolehlivě až na tři akce. V 19. minutě si domácí Hereit vzal míč na své polovině, ač pronásledován Komárkem, dostal se na hranici 20 metrů a střelou k tyči rozvlnil síť. Na druhé straně Turek nejprve neproměnil trestný kop z hranice šestnáctky, aby Benešov vyrovnal těsně před koncem poločasu, když po autu Borkovce, prodloužil míč hlavou Žák a Komárek propálil, vše, co mu stálo v cestě. „V první půli se hrál výborný fotbal, ale bez větších příležitostí. Dobře se bránilo a my jsme měli jen náznaky šancí, protože jsme míče spíše nakopávali, když měl soupeř urostlé hráče," řekl k první půli Beran.

Začátek druhého dějství byl hektický, jakoby by mužstva vyběhla z kabin na hřiště rozdrážděna a měla za úkol do pěti minut zápas rozhodnout, a tak se akce střídaly na obou stranách, ale bez gólového efektu. Následně převzali hosté iniciativu a mezi 60. až 65. minutou si vypracovali vyložené šance, ale Žák po přihrávce Borkovce, Turek po centru Žáka a trma vrma, brankou v rokycanské síti neskončily. A když se neprosadil Němec ani domácí dvě střely z šestnáctky, skočil zápas nerozhodně.

„Ve druhé půli jsme začali hrát více po zemi. Začátek sice byl divoký, ale poté se hra zklidnila, začali jsme víc napadat a domácí odešli fyzicky, jenže jsme šance neproměnili," poznamenal k druhému dějství benešovský kouč.

Branky: 19. Hereit – 45. Komárek. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 0:3. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Benešov: Capouch – Křivohlavý, Hrubý, Braný, Večera – Borkovec, Bohata (80. Vrňák), Komárek, Žák – Němec (89. Zoubek), Turek.