VOTICE – HVOZDNICE 1:3

Zápas začali domácí parádně, když po faulu brankáře Vaňátka na Štorka proměnil penaltu Kolář. Následně vyslal hostující Řepka hlavou do úniku Štorka, ale ten sólo zakončil vedle. Po čtvrthodině se dosud nebodující Hvozdničtí probudili a Plamínka ze dvou brejků vychytal Soukup. Když už se všichni chystali na poločasovou přestávku, chyboval M. Budil a Dolejš zadarmo přišel ke gólu.

Domácí gól srazil do kolen a ve druhé půli jakoby neexistovali. Plamínek nejprve trefil spojnici tyče a břevna, aby vzápětí Hlava po kolmici rozvlnil votickou síť. A jelikož se stejný hráč trefil lobem ještě jednou, tak si hosté odvezli z Votic všechny body a domácí mohli být rádi, že v závěru nebyla porážka ještě výraznější.

„Pokud takhle budeme hrát, tak jsme adepti číslo jedna na sestup. Zápas se sice výborně vyvíjel, vedli jsme a Mára Štork neproměnil sólo. Když už můžeme jít do kabin z vedením, tak jeden z nejzkušenějších hráčů naleje nepochopitelně malou domů hráči soupeře a ten vyrovná. Druhá půle byla z naší strany tragédií, hosté v pohodě dali dva góly a mohlo jich být víc nebýt Soukupa," zuřil po zápase trenér Votic Martin Bárta a dodal: „Chybí nám vzadu organizace hry, kterou tam udělal loni Martin Čupr, což je vidět v inkasovaných gólech. Na hráčích leží deka, kterou je potřeba odhodit. Můžu je připravit v kabině takticky, ale na hřišti to musí odehrát sami."

Branky: 5. Kolář (z PK) – 50. a 71. Hlava, 45. Dolejš. Rozhodčí: Petýrek. ŽK: 2:5. Poločas: 1:1.

Votice: Soukup – Molčík, Šlejmar, M. Budil, (57. Dušátko), Bareš – Říha, Podhorský, Kolář, Homolka (46. Němeček) – Štork, Viskup (71. Slunečko).