DOROST U17

VARNSDORF – BENEŠOV 0:1

Benešovská sedmnáctka přivezla povinné body, když zvítězila nejtěsnějším rozdílem. Zápas ale neodehráli hosté dobře, souhra vázla, a když už si vypracovali příležitosti, tak je gólově nezužitkovali. Až stoper a zároveň kapitán Kořínek vysunutý na hrot, se v 65. minutě trefil hlavou po standardní situaci a rozhodl tak zápas.

Branka: 65. Kořínek. Rozhodčí: Hanousek. ŽK: 1:0. Poločas: 0:0. Benešov: Plocek – Pazdera, Zahradníček, Kořínek, Horák (58. Rataj) – Hampl, Kuželka (48. Krunert) – Tůma, Vondrák, Baariev (54. Kabíček) – Popelka (49. Zoubek).

DOROST U16

VARNSDORF – BENEŠOV 1:3

Zápas měli od začátku v režii hosté, kteří si vypracovali řadu šancí a tři přetavili v góly. V 17. minutě se trefil Rataj z penalty po faulu na Zoubka. Netrvalo dlouho a Zoubek po rozehraném rohovém kopu propálil gólmana Vaňáka podruhé.

Ihned po změně stran přidal Zoubek třetí gól a mohl ho trenér Kulhavý pošetřit a vystřídat, protože hrál skoro poločas za sedmnáctku. Následně ale i hosté chybovali v zadních řadách, čehož využil rychlý Musílek a upravil na konečných 1:3.

Branky: 50. Musílek – 20. a 45. Zoubek, 17. Rataj (z PK). Rozhodčí: Hanousek. ŽK: 1:0. Poločas: 0:2. Benešov: Urban – Kabíček (55. Slepička), Rataj, Machač, Klápa (41. Fišer) – Krunert, Dumský – Baštýř, Zoubek (51. Šedivý), Matoušek (41. Hergesell) – Štrajt.