VYŠEHRAD B – NESPEKY 6:1

V prvním poločase byla hra vyrovnaná s více šancemi Nespek, ale gólově se prosadil jen Popelka. To již ale bylo při domácím vedení.

„V první půli jsme hráli dobře a podle mých představ. Obrana pracovala spolehlivě a i směrem dopředu se nám dařilo, jen jsme bohužel neproměňovali šance," byl po první části trenér Nespek Václav Knížek starší spokojený s výkonem mužstva.

O přestávce trenér hostů Knížek vystřídal, což se na hře Nespek velmi projevilo, hlavně v defenzívě, kde hosté hořeli jako papír a domácí hráči pětkrát překonali brankáře Vejvodu. Na druhé straně měly i Nespeky příležitosti, ale opět je neproměnili.

„Do druhé půle jsem hodně prostřídal a už to nebylo ono. Dostávali jsme jednoduché góly, protože obrana byla špatná. V útoku jsme byli nedůrazní, když jsme zavraždili pět vyložených šancí," zlobil se kouč Nespek na hráče ve druhém poločase, přesto byl překvapivě celkově spokojený: „Přestože jsme vysoko prohráli, jsem spokojený. Vyzkoušel jsem si a splnil, to co jsem před zápasem potřeboval. Je to krutá porážka, i když nás domácí mladíci, kteří trénují dohromady s třetiligovým áčkem fotbalově a jsou dobře fyzicky připravení, přehrávali. Přesto jsme si šancí vypracovali dost, ale zradila nás koncovka. Trošku mě vadí,jen zranění Petra Kupši."

V sobotu 7. března nastoupí Nespeky od 14:30 v derby ve Voticích. „Sestavu mám danou. Už se na mistráky těšíme, bude tam zase nádech soutěžení. Votice jsem v zimě neviděl, ale nějaké informace mám i od trenéra Teplýšovic Chomáta. Doufám, že začneme dobře. Votice jsou na spodku tabulky, musí vyhrát, což je bude nutit tlačit se dopředu. My pojedeme hrát dobrý fotbal a pokud bude mužstvo šlapat jako v první půli s béčkem Vyšehradu, tak budu spokojený.

Branka Nespek: Popelka. Poločas: 1:1.

Nespeky: Vejvoda – Myslivec (46. Párys), K. Kulhavý (46. Pavlík), Krejza, Tyrner (46. F. Jendele) – Kupša (30. Sochor), Burian, Rosenvald – Švehla – Dixa (46. D. Jendele), Popelka.