VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal- ligové, divizní a středočeské soutěže dorostu a žáků

Redakce/ Fotbalové výsledky

21.4.2008
SDÍLEJ:

Kr. přebor žáků: Sp. Příbram (červení) - Benešov.Foto: Deník/Jan Hájek


Česká liga dorostu

21. kolo: Jablonec – Č. Budějovice B 1:0 (starší), 0:0 (mladší), Hr. Králové B – Teplice 0:2, 2:0, Bohemians 1905 B – Pardubice 0:0, 0:2, Motorlet – Plzeň B 1:2, 1:0, Blšany – Příbram B 2:2, 0:2, Slavia Praha B – Kladno 4:0, 3:2, Most – Sparta Praha B 6:1, 1:1, Liberec – FK Kolín 2:2, 4:0.

Starší

 1. Most⋌ 21 18 1  ­2 57:20 55

 2. Slavia Praha⋌ 21 13 4 ­ 4 61:18 43

 3. Bohemians 05 B ⋌ 21 11 5  5 ­34:22 38

 4. Teplice⋌ 21 12 2 ­ 7 49:38 38

 5. Jablonec⋌ 21 11 2­  8 41:34 35

 6. Liberec⋌ 21 10 5­  6 37:33 35

 7. Motorlet⋌ 21 10 4­  7 34:31 34

 8. Pardubice⋌ 21  9 6 ­ 6 33:17 33

 9. Sparta Praha⋌ 21 10 2 ­ 9 38:39 32

10. Kladno⋌ 21  8 4 ­ 9 38:32 28

11. Hr. Králové B⋌ 21  7 3 11­ 28:28 24

12. Plzeň B⋌ 21  6 5 10­ 30:35 23

13. Č. Budějovice B⋌ 21  5 4 12­ 27:40 19

14. Blšany⋌ 21  4 2 ­15 22:64 14

15. Příbram B⋌ 21  3 4 14­ 26:64 13

16. FK Kolín⋌ 21  3 3­ 15 26:66 12

Mladší

 1. Sparta Praha B⋌ 21 16 3  2­ 84:23 51

 2. Most⋌ 21 12 6  ­3 48:22 42

 3. Slavia Praha B⋌ 21 13 2  6­ 46:27 41

 4. Pardubice⋌ 21 11 6 ­ 4 30:18 39

 5. Liberec⋌ 21 11 4­  6 39:27 37

 6. Motorlet⋌ 21 10 5­  6 48:27 35

 7. Plzeň B⋌ 21 10 3  8­ 33:28 33

 8. Jablonec⋌ 21 10 1­ 10 32:31 31

 9. Hr. Králové B⋌ 21  8 6  7­ 28:23 30

10. Bohemians 05 B ⋌ 21  7 7  7 ­28:34 28

11. Kladno⋌ 21  7 4 ­10 33:38 25

12. Teplice⋌ 21  6 7 ­ 8 20:27 25

13. Příbram B⋌ 21  6 2 13­ 28:50 20

14. FK Kolín⋌ 21  4 5­ 12 24:51 17

15. Č. Budějovice B⋌ 21  4 3 14­ 17:38 15

16. Blšany⋌ 21  1 0 ­20  9:83  3

Česká divize dorostu

Skupina A

17. kolo: Meteor Praha – Vejprnice 2:0, 2:0, Benešov – Klatovy 1:2, 6:0, Motorlet B – Sp. Příbram 2:1, 3:0, Podolí – Tábor 2:0, 2:1, Prachatice – Rokycany 2:1, 0:3, Prazd. Plzeň – Libuš 4:0, 1:2, Strakonice – ZČE Plzeň 3:0, 1:3.

Starší

 1. Meteor Praha⋌ 17 13 0 ­ 4 36:20 39

 2. Rokycany⋌ 17 10 2 ­ 5 36:21 32

 3. Strakonice⋌ 17  9 3 ­ 5 34:19 30

 4. Prachatice⋌ 17 10 0 ­ 7 28:20 30

 5. Klatovy⋌ 17  9 1 ­ 7 37:30 28

 6. Vejprnice⋌ 17  8 3 ­ 6 34:24 27

 7. Motorlet B⋌ 17  8 2  7­ 29:24 26

 8. Podolí⋌ 17  7 3 ­ 7 26:28 24

 9. Sp. Příbram⋌ 17  7 ­2  8 25:32 23

10. Libuš⋌ 17  6 2­  9 16:28 20

11. Benešov⋌ 17  5 4­  8 28:32 19

12. Tábor⋌ 17  5 3­  9 22:33 18

13. ZČE Plzeň⋌ 17  5 ­0 12 20:36 15

14. Prazd. Plzeň⋌ 17  3 ­3 11 19:43 12

Mladší

 1. Meteor Praha⋌ 17 12 4 ­ 1 50:11 40

 2. Motorlet B⋌ 17 12 3  2­ 36:11 39

 3. Podolí⋌ 17 12 2 ­ 3 34:17 38

 4. Vejprnice⋌ 17 10 2 ­ 5 38:21 32

 5. Libuš⋌ 17  9 2­  6 28:33 29

 6. Prachatice⋌ 17  8 4 ­ 5 35:21 28

 7. Benešov⋌ 17  7 1­  9 38:38 22

 8. Tábor⋌ 17  6 3­  8 25:32 21

 9. Rokycany⋌ 17  5 3 ­ 9 23:32 18

10. Strakonice⋌ 17  3 6 ­ 8 14:20 15

11. Sp. Příbram⋌ 17  3 ­5  9 18:34 14

12. ZČE Plzeň⋌ 17  4 ­2 11 16:37 14

13. Prazd. Plzeň⋌ 17  3 ­4 10 21:40 13

14. Klatovy⋌ 17  3 3 ­11 20:49 12

Skupina B

17. kolo: Neratovice/Byš­kovice – Rakovník 3:1, 1:1, Kladno B – Česká Lípa 0:0, 4:3, Admira Praha – Děčín 0:1, 2:1, Junior Praha – Vikt. Žižkov 2:2, 1:2, Dukla Praha – Sokolov 7:0, 0:0, K. Vary – Ústí n. L. 3:0, 2:2, Most B – Roudnice 3:1, 1:2.

Starší

 1. Sokolov⋌ 17 12 0­  5 44:24 36

 2. Dukla Praha⋌ 17 11 2 ­ 4 55:21 35

 3. K. Vary⋌ 17 10 4 ­ 3 50:27 34

 4. Most⋌ 17 10 2  ­5 41:23 32

 5. Vikt. Žižkov⋌ 17  9 4­  4 43:24 31

 6. Ústí n. L.⋌ 17 10 0  ­7 54:32 30

 7. Roudnice⋌ 17  8 4 ­ 5 30:21 28

 8. Kladno B⋌ 17  8 3  6­ 34:23 27

 9. Junior Praha⋌ 17  7 4 ­ 6 28:40 25

10. Děčín⋌ 17  7 2­  8 25:32 23

11. Česká Lípa⋌ 17  5 3 ­ 9 22:40 18

12. Neratovice⋌ 17  4 1 ­12 21:37 13

13. Admira Praha⋌ 17  3 1 ­13 14:50 10

14. Rakovník⋌ 17  0 0­ 17  9:76  0

Mladší

 1. Sokolov⋌ 17 12 4­  1 52:9  40

 2. Vikt. Žižkov⋌ 17 12 2­  3 48:24 38

 3. Dukla Praha⋌ 17  9 4 ­ 4 35:15 31

 4. Junior Praha⋌ 17  9 3 ­ 5 35:18 30

 5. Ústí n. L.⋌ 17  9 2  ­6 53:31 29

 6. Kladno B⋌ 17  8 4  5­ 39:35 28

 7. K. Vary⋌ 17  7 5 ­ 5 30:24 26

 8. Most⋌ 17  8 1  ­8 35:38 25

 9. Neratovice⋌ 17  7 3 ­ 7 24:26 24

10. Roudnice⋌ 17  6 3 ­ 8 21:27 21

11. Děčín⋌ 17  4 3­ 10 26:52 15

12. Admira Praha⋌ 17  3 3 ­11 26:49 12

13. Česká Lípa⋌ 17  3 2 ­12 17:42 11

14. Rakovník⋌ 17  1 3­ 13 10:61  6

Skupina C

17. kolo: Ol. Hr. Králové – Nový Bydžov 0:1, 2:3, Český Dub – Jablonec B 0:3, 0:3, Ml. Boleslav B – Pardubice B 3:0, 3:3, Čelákovice – Pěnčín/Turnov 1:3, 1:4, AFK Chrudim – SK Chrudim 2:0, 5:2, Kutná Hora – Náchod/Deštné 1:2, 1:3, Liberec B-Čáslav 3:0 3:1.

Starší

 1. Ml. Boleslav B⋌ 17 13 2  2­ 52:11 41

 2. Liberec B⋌ 17 11 3  3­ 46:18 36

 3. AFK Chrudim⋌ 17 11 3­  3 37:10 36

 4. Nový Bydžov⋌ 16 11 1­  4 47:22 34

 5. Ol. Hr. Králové⋌ 17 10 2 ­ 5 33:21 32

 6. Čáslav⋌ 17  9 2­  6 24:23 29

 7. Jablonec B⋌ 16  7 2  7­ 40:27 23

 8. Náchod/Deš­tné⋌ 17  7 2  8 26:30 23

 9. Pardubice ⋌ 17  5 5  7 ­21:27 20

10. Pěnčín/Tur­nov⋌ 17  5 2 10 21:36 17

11. Kutná Hora⋌ 17  4 3 ­10 19:39 15

12. Čelákovice⋌ 17  3 4 ­10 21:50 13

13. SK Chrudim⋌ 17  3 1­ 13 17:51 10

14. Český Dub⋌ 17  2 2 ­13 10:49  8

Mladší

 1. Nový Bydžov⋌ 16 15 1­  0 48:12 46

 2. Jablonec B⋌ 16 12 1  3­ 49:16 37

 3. AFK Chrudim⋌ 17 12 1­  4 50:20 37

 4. Pardubice ⋌ 17 11 2  4 ­48:20 35

 5. Liberec B⋌ 17 11 2  4­ 37:16 35

 6. Ol. Hr. Králové⋌ 17  8 2 ­ 7 41:30 26

 7. Ml. Boleslav B⋌ 17  7 5  5­ 34:29 26

 8. Náchod/Deš­tné⋌ 17  6 3  8 38:47 21

 9. Čáslav⋌ 17  6 3­  8 28:39 21

10. Pěnčín/Tur­nov⋌ 17  6 2  9 27:43 20

11. SK Chrudim⋌ 17  5 1­ 11 23:41 16

12. Čelákovice⋌ 17  3 1 ­13 20:47 10

13. Kutná Hora⋌ 17  2 3 ­12 18:62  9

14. Český Dub⋌ 17  0 1 ­16 14:53  1

Česká liga žáků

21. kolo: Teplice – Slavia Praha 0:2, 2:3, Sparta Praha – Most 0:0, 8:0, Sokolov – Neratovice 2:0, 5:0, Hořovice – Plzeň 4:1, 0:5, Příbram – Ml. Boleslav 3:4, 0:3, Jablonec – Hr. Králové 4:2, 1:4, Č. Budějovice – Bohemians 1905 3:1, 2:0, Pardubice – Motorlet 2:0, 0:1.

Starší

 1. Slavia Praha⋌ 21 14 1 ­ 6 56:26 43

 2. Č. Budějovice⋌ 21 13 3 ­ 5 43:23 42

 3. Teplice⋌ 21 11 3 ­ 7 45:26 36

 4. Ml. Boleslav⋌ 21 11 3­  7 44:30 36

 5. Bohemians 1905⋌ 21 11 3­  7 44:38 36

 6. Příbram⋌ 21 10 ­4  7 42:30 34

 7. Plzeň⋌ 21 ­10 4  7 37:28 34

 8. Hr. Králové⋌ 21 10 3 ­ 8 43:27 33

 9. Pardubice⋌ 21  9 5 ­ 7 27:30 32

10. Sparta Praha⋌ 21  9 2 ­10 27:34 29

11. Jablonec⋌ 21  7 6­  8 37:27 27

12. Most⋌ 21  6 6  ­9 24:33 24

13. Hořovice⋌ 21  6 4 ­11 38:48 22

14. Sokolov⋌ 21  6 4­ 11 33:44 22

15. Motorlet⋌ 21  6 4­ 11 22:39 22

16. Neratovice⋌ 21  0 3 ­18 12:91  3

Mladší

 1. Slavia Praha⋌ 21 20 0 ­ 1 106:10  60

 2. Sparta Praha⋌ 21 19 0 ­ 2  88:14  57

 3. Motorlet⋌ 21 12 5­  4  49:30  41

 4. Hr. Králové⋌ 21 13 1 ­ 7  56:24  40

 5. Plzeň⋌ 21 ­13 1  7  59:28  40

 6. Ml. Boleslav⋌ 21 11 3­  7  40:16  36

 7. Teplice⋌ 21 10 5 ­ 6  38:30  35

 8. Sokolov⋌ 21 10 3­  8  42:36  33

 9. Jablonec⋌ 21  8 5­  8  33:33  29

10. Bohemians 05⋌ 21  8 4  ­9  32:31  28

11. Pardubice⋌ 21  6 3 ­12  25:49  21

12. Příbram⋌ 21  6 ­2 13  30:47  20

13. Most⋌ 21  5 4 1­2  25:57  19

14. Č. Budějovice⋌ 21  5 3 ­13  31:37  18

15. Neratovice⋌ 21  1 1 ­19  13:129  4

16. Hořovice⋌ 21  1 0 ­20  12:108  3

Česká divize žáků

Skupina A

17. kolo: Písek – Vejprnice 4:0, 6:0, J. Hradec – Č. Budějovice B 2:0, 3:4, Sušice – Příbram B 3:0, 0:2, Tábor – Rokycany 1:0, 3:1, Slavia Praha B – Plzeň B 6:1, 2:0, Klatovy – Čtyři Dvory 4:1, 1:1, Sedlčany – Meteor Praha odloženo.

Starší

 1. Slavia Praha B⋌ 17 16 1  0­ 56:7  49

 2. J. Hradec⋌ 17 11 1­  5 33:26 34

 3. Vejprnice⋌ 17 10 3 ­ 4 39:17 33

 4. Klatovy⋌ 17  9 4 ­ 4 44:23 31

 5. Meteor Praha⋌ 16  8 5 ­ 3 35:14 29

 6. Tábor⋌ 17  8 3­  6 42:28 27

 7. Plzeň B⋌ 17  9 0  8­ 29:33 27

 8. Písek⋌ 17  7 3­  7 36:26 24

 9. Č. Budějovice B⋌ 17  6 4  7­ 19:22 22

10. Příbram B⋌ 17  6 1 10­ 26:45 19

11. Sušice⋌ 17  5 2 ­10 16:17 17

12. Rokycany⋌ 17  4 1 ­12 17:35 13

13. Sedlčany⋌ 16  3 1 ­12 11:46 10

14. Čtyři Dvory⋌ 17  1 1 ­15  4:68  4

Mladší

 1. Písek⋌ 17 15 1­  1 60:9  46

 2. Příbram B⋌ 17 14 3  0­ 58:8  45

 3. Slavia Praha B⋌ 17 13 2  2­ 52:10 41

 4. Sedlčany⋌ 16  9 4 ­ 3 41:26 31

 5. Č. Budějovice B⋌ 17  9 1  7­ 29:34 28

 6. Sušice⋌ 17  7 2 ­ 8 17:18 23

 7. Rokycany⋌ 17  6 3 ­ 8 26:31 21

 8. Vejprnice⋌ 17  5 3 ­ 9 20:36 18

 9. Tábor⋌ 17  5 2­ 10 19:44 17

10. Meteor Praha⋌ 16  5 1 ­10 23:29 16

11. Plzeň B⋌ 17  5 1 11­ 23:42 16

12. Klatovy⋌ 17  4 3 ­10 25:41 15

13. J. Hradec⋌ 17  4 2­ 11 12:36 14

14. Čtyři Dvory⋌ 17  2 2 ­13  5:46  8

Skupina B

17. kolo: Děčín – K. Vary 1:0, 0:1, Ústí n. L. – Most B 1:2, 5:0, Dukla Praha – Teplice B 2:3, 1:0, Česká Lípa – Vikt. Žižkov 0:0, 0:1, Sparta Praha B – Junior Praha 1:2, 2:0, Tachov – Kladno 1:5, 0:7, FŠ Most – Podolí 1:3, 0:5.

Starší

 1. Kladno⋌ 17 14 1 ­ 2 63:17 43

 2. Vikt. Žižkov⋌ 17 11 3­  3 54:20 36

 3. Teplice B⋌ 17 10 3  4­ 50:28 33

 4. Dukla Praha⋌ 17  9 5 ­ 3 36:24 32

 5. Ústí n. L.⋌ 17  8 2  ­7 46:31 26

 6. Tachov⋌ 17­  7 4  6 29:26 25

 7. Podolí⋌ 17  7 4 ­ 6 22:33 25

 8. K. Vary⋌ 17  6 5 ­ 6 21:27 23

 9. Děčín⋌ 17  6 3­  8 27:28 21

10. Junior Praha⋌ 17  6 2 ­ 9 28:49 20

11. Sparta Praha B⋌ 17  6 1 10­ 40:36 19

12. Most B⋌ 17  6 1 10­ 30:41 19

13. FŠ Most⋌ 17  4 1 1­2 17:63 13

14. Česká Lípa⋌ 17  1 1 ­15 14:54  4

Mladší

 1. Kladno⋌ 17 15 2 ­ 0 75:4  47

 2. Ústí n. L.⋌ 17 14 2  ­1 71:16 44

 3. Sparta Praha B⋌ 17 13 3  1­ 77:12 42

 4. Dukla Praha⋌ 17 12 2 ­ 3 53:16 38

 5. Děčín⋌ 17  8 0­  9 31:36 24

 6. K. Vary⋌ 17  7 3 ­ 7 37:43 24

 7. V. Žižkov⋌ 17  8 0­  9 27:44 24

 8. Teplice B⋌ 17  7 1  9­ 32:27 22

 9. Junior Praha⋌ 17  6 4 ­ 7 21:36 22

10. Podolí⋌ 17  7 0 ­10 23:41 21

11. Tachov⋌ 17­  5 0 12 27:51 15

12. Most B⋌ 17  2 3 12­ 13:51  9

13. Česká Lípa⋌ 17  3 0 ­14  9:50  9

14. FŠ Most⋌ 17  1 2 1­4  7:76  5

Skupina C

17. kolo: Cidlina – Hr. Králové B 2:0, 3:1, T. Pardubice – Pěnčín/Turnov 1:1, 1:1, Č. Třebová – Ol. Hr. Králové 0:5, 1:8, Svitavy – Chrudim 2:1, 0:2, Vysoké Mýto – FK Kolín 2:2, 2:2, St. Boleslav – Náchod/Deštné 3:3, 0:3, Liberec – Ml. Boleslav B 3:1, 8:2.

Starší

 1. Liberec⋌ 17 15 2­  0 51:9  47

 2. Chrudim⋌ 17 12 2­  3 47:15 38

 3. Cidlina⋌ 17 11 1 ­ 5 46:22 34

 4. Náchod/Deš­tné⋌ 17  9 5  3 48:20 32

 5. FK Kolín⋌ 17 10 2­  5 41:30 32

 6. Ol. Hr. Králové⋌ 17  8 5 ­ 4 49:29 29

 7. Ml. Boleslav B⋌ 17  7 5  5­ 36:26 26

 8. Vysoké Mýto⋌ 17  7 4 ­ 6 31:21 25

 9. Hr. Králové B⋌ 17  5 4  8­ 31:29 19

10. Svitavy⋌ 17  5 3 ­ 9 23:25 18

11. St. Boleslav⋌ 17  3 3­ 11 24:56 12

12. Č. Třebová⋌ 17  2 4 ­11 14:41 10

13. T. Pardubice⋌ 17  3 1 ­13 15:60 10

14. Pěnčín/Tur­nov⋌ 17  0 3 14  9:82  3

Mladší

 1. Chrudim⋌ 17 15 1­  1 84:13 46

 2. Ol. Hr. Králové⋌ 17 14 1 ­ 2 49:14 43

 3. Liberec⋌ 17 12 3­  2 71:18 39

 4. Náchod/Deš­tné⋌ 17 11 4  2 46:22 37

 5. Cidlina⋌ 17 10 3 ­ 4 40:19 33

 6. FK Kolín⋌ 17  8 1­  8 50:38 25

 7. Vysoké Mýto⋌ 17  6 6 ­ 5 33:24 24

 8. Hr. Králové⋌ 17  7 3 ­ 7 32:31 24

 9. Č. Třebová⋌ 17  6 2 ­ 9 33:50 20

10. Svitavy⋌ 17  5 1 ­11 17:38 16

11. Ml. Boleslav B⋌ 17  4 3 10­ 28:49 15

12. T. Pardubice⋌ 17  2 2 ­13  7:54  8

13. St. Boleslav⋌ 17  1 2­ 14 14:69  5

14. Pěnčín/Tur­nov⋌ 17  1 2 14 14:79  5

Dorost – Krajský přebor

21. kolo: Sedlčany – Beroun 3:4 (starší), 5:2 (mladší), Poděbrady – Kosmonosy 0:3, 0:3, FK Kolín B – Brandýs n. L. 5:1, 4:0, AFK Kolín – Novo Kladno 1:0, 1:0, Týnec n. S. – St. Boleslav 0:1, 0:2, Votice – Nymburk 1:0, 3:0, Hořovice-Slaný 1:1, 0:0.

Starší

 1. Hořovice⋌ 21 14 4 ­ 3 56:23 46

 2. Slaný⋌ 21 12 6 ­ 3 52:22 42

 3. Vlašim⋌ 20 13 1­  6 64:31 40

 4. Nymburk⋌ 19 12 4  ­3 33:13 40

 5. Beroun⋌ 20 10 6  ­4 56:36 36

 6. Brandýs n. L.⋌ 21 12 0  ­9 49:42 36

 7. Kosmonosy⋌ 21 10 5 ­ 6 41:32 35

 8. FK Kolín B⋌ 21 10 3  8­ 53:49 33

 9. Dobříš⋌ 19  8 6­  5 43:36 30

10. AFK Kolín⋌ 20  8 2­ 10 42:48 26

11. St. Boleslav⋌ 21  7 4­ 10 37:49 25

12. Novo Kladno⋌ 20  6 4 ­10 43:42 22

13. Sedlčany⋌ 20  5 1 ­14 42:57 16

14. Votice⋌ 21  5 1 ­15 25:51 16

15. Poděbrady⋌ 21  4 4 ­13 34:74 16

16. Týnec n. S⋌ 20  1 1 18­ 17:82  4

Mladší

 1. Hořovice⋌ 21 16 3 ­ 2 79:14  51

 2. Kosmonosy⋌ 21 13 5 ­ 3 56:19  44

 3. Votice⋌ 21 14 2 ­ 5 51:23  44

 4. St. Boleslav⋌ 21 14 2­  5 52:37  44

 5. Beroun⋌ 20 12 2  ­6 45:28  38

 6. FK Kolín B⋌ 21 11 2  8­ 53:34  35

 7. Vlašim⋌ 20 11 2­  7 51:40  35

 8. Slaný⋌ 21 10 3 ­ 8 61:39  33

 9. Novo Kladno⋌ 20  9 3 ­ 8 46:26  30

10. Sedlčany⋌ 20  9 3 ­ 8 58:43  30

11. Nymburk⋌ 19  8 5  ­6 37:29  29

12. Dobříš⋌ 19  8 2­  9 47:40  26

13. AFK Kolín⋌ 20  4 0­ 16 36:80  12

14. Brandýs n. L.⋌ 21  2 3 1­6 14:70   9

15. Poděbrady⋌ 21  3 0 ­18 28:117  9

16. Týnec n. S⋌ 20  0 1 19­ 12:87   1

Dorost – I. A třída

Skupina A

17. kolo: Sp. Kladno – Tn. Rakovník 2:1, Zlonice – Velvary 1:3, Č. Kralupy – Velký Borek 2:0, N. Strašecí – K. Kralupy 1:5, Mělník – Unhošť 10:2, Lužec – Kročehlavy 2:7, Nelahozeves – Byšice 4:1.

 1. Mělník⋌ 17 13 3­  1 75:24  42

 2. Č. Kralupy⋌ 17 13 2 ­ 2 61:15  41

 3. K. Kralupy⋌ 17 11 3 ­ 3 57:23  36

 4. Kročehlavy⋌ 17  9 4 ­ 4 56:30  31

 5. Sp. Kladno⋌ 17 10 1 ­ 6 36:32  31

 6. Tn. Rakovník⋌ 17  9 3­  5 61:28  30

 7. N. Strašecí⋌ 17  9 3 ­ 5 67:39  30

 8. Velvary⋌ 17  7 1 ­ 9 49:51  22

 9. Byšice⋌ 17  6 1 ­10 40:43  19

10. Velký Borek⋌ 17  5 2­ 10 22:34  17

11. Nelahozeves⋌ 17  5 2­ 10 24:51  17

12. Lužec⋌ 17  4 3­ 10 29:62  15

13. Unhošť⋌ 17  4 0 1­3 25:69  12

14. Zlonice⋌ 17  0 0 ­17 12:113  0

Skupina B

17. kolo: Luštěnice – Jirny 1:0, Dol. Bousov – Lysá n. L. 4:2, Pěčice – Mn. Hradiště 0:1, Zeleneč – Kost. Hlavno 5:5, Litol – Krnsko 1:9, Semice – Akuma Ml. Boleslav 0:1, Poděbrady – Kostomlaty 3:2.

 1. Mn. Hradiště⋌ 17 14 3 ­ 0 55:14  45

 2. Pěčice⋌ 17 11 4 ­ 2 58:17  37

 3. Luštěnice⋌ 17 11 1 ­ 5 52:20  34

 4. Kost. Hlavno⋌ 17 11 1 ­ 5 50:30  34

 5. Krnsko⋌ 17  9 5 ­ 3 47:20  32

 6. Poděbrady⋌ 17  8 3 ­ 6 34:26  27

 7. Zeleneč⋌ 17  8 2­  7 41:35  26

 8. Semice⋌ 17  7 4 ­ 6 33:19  25

 9. Akuma MB⋌ 17  7 2  ­8 26:30  23

10. Dol. Bousov⋌ 17  6 4­  7 27:35  22

11. Jirny⋌ 17  6 2 ­ 9 32:32  20

12. Lysá n. L.⋌ 17  3 1 1­3 18:55  10

13. Kostomlaty⋌ 17  2 0 ­15 16:67   6

14. Litol⋌ 17  0 0­ 17 11:100  0

Skupina C

17. kolo: Zásmuky – Kluky 1:4, Stř. Skalice – Uhl. Janovice 2:2, Kunice – D. Kralovice 8:2, Sázava – Veltruby 2:3, Velim – Pečky 3:0, Kouřim – Říčany 6:2, Český Brod – Libodřice 4:1.

 1. Kunice⋌ 17 14 1 ­ 2 72:18 43

 2. Velim⋌ 17 14 1­  2 64:17 43

 3. Český Brod⋌ 17 12 1­  4 52:31 37

 4. Pečky⋌ 17 11 2 ­ 4 56:26 35

 5. Veltruby⋌ 17  9 1 ­ 7 29:33 28

 6. Kouřim⋌ 17  7 5­  5 39:35 26

 7. Říčany⋌ 17  7 4 ­ 6 45:43 25

 8. D. Kralovice⋌ 17  6 3 ­ 8 33:32 21

 9. Libodřice⋌ 17  5 3 ­ 9 34:51 18

10. Kluky⋌ 17  5 2 ­10 26:32 17

11. Stř. Skalice⋌ 17  3 6 ­ 8 20:58 15

12. Sázava⋌ 17  4 1 ­12 27:53 13

13. Zásmuky⋌ 17  2 3 ­12 24:56  9

14. U. Janovice⋌ 17  1 5 ­11 18:54  8

Skupina D

17. kolo: Sedl/Prčice – Všeradice 2:0, Žebrák – Černolice 0:2, Rožmitál – Loděnice 1:3, Jílové – Nový Knín 2:0, Průhonice – Benešov 4:2, Nespeky – Králův Dvůr 1:7, Petrovice – Zdice 3:3.

 1. Černolice⋌ 17 14 3 ­ 0 89:10 45

 2. Nový Knín⋌ 17 12 3­  2 57:22 39

 3. Sedlec/Prči­ce⋌ 17 11 2  4 56:21 35

 4. Jílové⋌ 17 10 5 ­ 2 41:20 35

 5. Králův Dvůr⋌ 17  9 2­  6 47:23 29

 6. Všeradice⋌ 17  8 2 ­ 7 37:38 26

 7. Průhonice⋌ 17  8 2 ­ 7 33:46 26

 8. Zdice⋌ 17  6 5 ­ 6 37:39 23

 9. Petrovice⋌ 17  6 5 ­ 6 31:40 23

10. Loděnice⋌ 17  7 1 ­ 9 27:37 22

11. Rožmitál⋌ 17  4 1­ 12 40:67 13

12. Benešov⋌ 17  3 3­ 11 37:65 12

13. Nespeky⋌ 17  2 1 ­14 21:87  7

14. Žebrák⋌ 17  1 ­1 15 19:57  4

Žáci – Krajský přebor

21. kolo: Mn. Hradiště – Votice 4:1 (starší), 2:0 (mladší), Nymburk – Kosmonosy 3:0, 0:5, SK Kladno – Lysá n. L. 4:2, 2:0, Slaný – Čáslav 1:7, 0:8, Beroun – Kutná Hora 1:2, 5:0, SK Rakovník – Jílové 1:1, 2:1, Tn. Rakovník – Čelákovice 3:2, 0:4, Sp. Příbram – Benešov 1:2, 0:3.

Starší

 1. Čáslav⋌ 21 16 5­  0 62:12 53

 2. Nymburk⋌ 20 17 2  ­1 57:12 53

 3. SK Kladno⋌ 21 14 4 ­ 3 78:24 46

 4. Lysá n. L.⋌ 21 14 3  ­4 52:29 45

 5. Benešov⋌ 20 12 5­  3 65:20 41

 6. SK Rakovník⋌ 21 11 3­  7 44:28 36

 7. Mn. Hradiště⋌ 21 10 5 ­ 6 35:29 35

 8. Kosmonosy⋌ 21  8 4 ­ 9 38:31 28

 9. Beroun⋌ 21  8 4  ­9 31:30 28

10. Jílové⋌ 21  8 2 ­11 46:43 26

11. Tn. Rakovnik⋌ 21  6 4­ 11 24:49 22

12. Sp. Příbram⋌ 21  5 ­4 12 22:41 19

13. Slaný⋌ 21  5 3 ­13 21:65 18

14. Kutná Hora⋌ 21  4 3 ­14 35:69 15

15. Čelákovice⋌ 21  2 1 ­18 18:72  7

16. Votice⋌ 21  1 0 ­20  9:83  3

Mladší

 1. SK Kladno⋌ 21 18 1 ­ 2 95:15  55

 2. Benešov⋌ 20 17 3­  0 79:3   54

 3. Čáslav⋌ 21 16 2­  3 79:21  50

 4. Beroun⋌ 21 12 5  ­4 44:21  41

 5. SK Rakovník⋌ 21 11 3­  7 64:33  36

 6. Lysá n. L.⋌ 21 10 4  ­7 57:35  34

 7. Jílové⋌ 21 11 1 ­ 9 35:28  34

 8. Kosmonosy⋌ 21 10 3 ­ 8 44:36  33

 9. Sp. Příbram⋌ 21 10 ­2  9 57:30  32

10. Mn. Hradiště⋌ 21  7 3 ­11 29:41  24

11. Kutná Hora⋌ 21  4 8 ­ 9 21:40  20

12. Čelákovice⋌ 21  6 1 ­14 35:76  19

13. Nymburk⋌ 20  4 4 1­2 23:42  16

14. Votice⋌ 21  3 4 ­14 15:91  13

15. Tn. Rakovník⋌ 21  3 3­ 15 10:72  12

16. Slaný⋌ 21  1 1 ­19 10:113  4

Žáci – I. A třída

Skupina A

17. kolo: Sp. Kladno – SK Rakovník B 2:2, 1:0, Králův Dvůr – Novo Kladno 1:2, 4:0, Hořovice B – Rožmitál 6:0, 4:1, N. Strašecí – Rudná 1:0, 3:0, Kralupy – Brandýsek 1:0, 7:0, Dobříš – Kročehlavy 4:1, 0:1, Velvary – Zdice 2:0, 4:2.

Starší

 1. Dobříš⋌ 17 15 2­  0 58:7  47

 2. N. Strašecí⋌ 17 10 4 ­ 3 36:14 34

 3. Rudná⋌ 17 11 1 ­ 5 44:23 34

 4. SK Rakovník⋌ 17 10 3­  4 49:32 33

 5. Králův Dvůr⋌ 17  8 0­  9 51:46 24

 6. Hořovice B⋌ 17  7 3  7­ 38:38 24

 7. Kročehlavy⋌ 17  7 1 ­ 9 25:32 22

 8. Novo Kladno⋌ 17  6 4 ­ 7 33:56 22

 9. Velvary⋌ 17  6 2 ­ 9 21:31 20

10. Rožmitál⋌ 17  6 1­ 10 45:38 19

11. Sp. Kladno⋌ 17  5 4 ­ 8 28:38 19

12. Kralupy⋌ 17  5 4 ­ 8 21:32 19

13. Brandýsek⋌ 17  4 2­ 11 18:60 14

14. Zdice⋌ 17  2 3 ­12 15:35  9

Mladší

 1. N. Strašecí⋌ 17 16 0 ­ 1 81:7  48

 2. Sp. Kladno⋌ 17 13 2 ­ 2 77:12 41

 3. Kročehlavy⋌ 17 13 2 ­ 2 55:14 41

 4. Králův Dvůr⋌ 17 12 0­  5 62:18 36

 5. Kralupy⋌ 17 10 4 ­ 3 46:15 34

 6. Dobříš⋌ 17 10 2­  5 54:20 32

 7. Hořovice B⋌ 17  9 0  8­ 39:47 27

 8. SK Rakovník⋌ 17  7 1­  9 31:57 22

 9. Rudná⋌ 17  6 3 ­ 8 23:38 21

10. Rožmitál⋌ 17  4 1­ 12 25:68 13

11. Velvary⋌ 17  4 1 ­12 21:67 13

12. Novo Kladno⋌ 17  3 2 ­12 13:47 11

13. Brandýsek⋌ 17  3 0­ 14 10:68  9

14. Zdice⋌ 17  0 0 ­17 10:69  0

Skupina B

17. kolo: Odol. Voda – Beck Mělník 5:3, 11:0, Krnsko – Brandýs n. L. 0:2, 0:5, Pěčice – Velký Borek 3:0, 3:3, Pečky – Pš. Mělník 9:2, 0:6, Nymburk B – Boh. Poděbrady 1:0, 1:4, Semice – Benátky n. J. 8:0, 0:0, Sn. Poděbrady – Libiš 0:3, 0:4.

Starší

 1. Pš. Mělník⋌ 17 14 0­  3 75:32  42

 2. Pečky⋌ 17 12 1 ­ 4 72:26  37

 3. Pěčice⋌ 17 12 0 ­ 5 53:29  36

 4. Semice⋌ 17 12 0 ­ 5 49:25  36

 5. Velký Borek⋌ 17 11 1­  5 56:16  34

 6. Libiš⋌ 17 10 4­  3 33:21  34

 7. Brandýs n. L.⋌ 17  7 3  ­7 34:29  24

 8. Nymburk B⋌ 17  7 2  8­ 36:50  23

 9. Odol. Voda⋌ 17  7 1 ­ 9 63:56  22

10. B. Poděbrady⋌ 17  5 4 ­ 8 28:32  19

11. Krnsko⋌ 17  5 1 ­11 29:37  16

12. Beck Mělník⋌ 17  3 2­ 12 24:57  11

13. Benátky n. J.⋌ 17  3 2 1­2 18:63  11

14. Sn. Poděbrady⋌ 17  0 1 ­16  7:104  1

Mladší

 1. Brandýs n. L.⋌ 17 16 0  ­1 90:4  48

 2. Pš. Mělník⋌ 17 16 0­  1 77:6  48

 3. Velký Borek⋌ 17 12 1­  4 44:15 37

 4. Libiš⋌ 17 11 1­  5 56:28 34

 5. Pěčice⋌ 17 10 1 ­ 6 70:19 31

 6. Benátky n. L.⋌ 17  9 1  ­7 42:35 28

 7. Boh. Poděbrady⋌ 17  8 1 ­ 8 35:35 25

 8. Semice⋌ 17  7 3 ­ 7 35:37 24

 9. Nymburk B⋌ 17  8 0  9­ 45:67 24

10. Pečky⋌ 17  4 4 ­ 9 22:56 16

11. Odol. Voda⋌ 17  3 3 ­11 26:48 12

12. Krnsko⋌ 17  3 0 ­14 13:83  9

13. Sn. Poděbrady⋌ 17  2 2 ­13  7:53  8

14. Beck Mělník⋌ 17  1 1­ 15 11:87  4

Skupina C

17. kolo: Sedlec/Prčice – Kouřim 0:1, 8:0, Vlašim – AFK Kolín 4:0, 6:1, Čáslav B – Malešov 2:1, 5:0, FK Kolín B – Úvaly 2:0, 2:0, Týnec n. S. – Sázava 1:0, 4:0, Nespeky – Říčany 0:6, 1:7, Český Brod – Uhl. Janovice 6:1, 9:0.

Starší

 1. Český Brod⋌ 17 14 3­  0 65:15 45

 2. Vlašim⋌ 17 14 1­  2 54:9  43

 3. Říčany⋌ 17 11 3 ­ 3 55:16 36

 4. FK Kolín B⋌ 17 10 3  4­ 47:22 33

 5. Malešov⋌ 17 10 2­  5 46:21 32

 6. Sázava⋌ 17  8 4 ­ 5 35:20 28

 7. Sedlec/Prči­ce⋌ 17  8 2  7 25:20 26

 8. AFK Kolín⋌ 17  6 2­  9 35:43 20

 9. Čáslav B⋌ 17  6 2  9­ 33:43 20

10. Uhl. Janovice⋌ 17  6 2 ­ 9 34:46 20

11. Kouřim⋌ 17  4 4­  9 18:56 16

12. Úvaly⋌ 17  4 2 ­11 29:46 14

13. Týnec n. S⋌ 17  3 0 14­ 15:67  9

14. Nespeky⋌ 17  0 0 ­17 17:84  0

Mladší

 1. Říčany⋌ 17 13 3 ­ 1 96:18  42

 2. Vlašim⋌ 17 14 0­  3 73:15  42

 3. Sedlec/Prči­ce⋌ 17 13 1  3 59:15  40

 4. Čáslav B⋌ 17 11 3  3­ 56:22  36

 5. Týnec n. S⋌ 17 11 3  3­ 53:31  36

 6. Nespeky⋌ 17  8 3 ­ 6 55:44  27

 7. FK Kolín B⋌ 17  8 0  9­ 38:51  24

 8. Český Brod⋌ 17  7 0­ 10 43:44  21

 9. AFK Kolín⋌ 17  6 2­  9 50:37  20

10. Sázava⋌ 17  6 0 ­11 36:48  18

11. Malešov⋌ 17  6 0­ 11 26:61  18

12. Úvaly⋌ 17  4 1 ­12 20:59  13

13. Kouřim⋌ 17  3 2­ 12 25:80  11

14. Uhl. Janovice⋌ 17  0 0 ­17  4:109  0

Autor: Vlastimil Dudáček

21.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

U Trojského zámku v Praze se 2. prosince odpoledne zřítila do Vltavy betonová lávka pro pěší. Podle informací záchranářů se při pádu zranili čtyři lidé. Snímek je ze 3. prosince.
18

Stav třetiny středočeských mostů volá po opravě

Miroslav Liba, předseda středočeského krajského fotbalového svazu.

Liba o svém zvolení do vedení asociace: Je to i úspěch středočeského fotbalu

Meteorický roj Geminid je nyní k vidění na obloze. I na Benešovsku

Benešovsko – Meteorických rojů je během roku několik desítek. To ale neznamená, že je vidíme jen jediný den. Roje bývají aktivní asi 14 dní.

Rozšířenou skládku na komunální odpad u Votic slavnostně otevřeli

Votice - Komunální odpad z Voticka, Sedlčanska, Sedlecka, Mladovožicka i Bechyňska bude ještě minimálně osm let kam vozit. A to díky rozšíření dosavadní skládky u Votic, kde během tří měsíců vznikly dva nové boxy k uskladnění odpadu.

Němčinu studenti procvičovali v Albstadtu

Vlašim - Už dvacet let mají tradici výměnné pobyty studentů z Vlašimi. Devět studentů obchodní akademie a osm z gymnázia strávilo týden v rodinách žáků partnerské školy Walther-Groz-Schule v německém Albstadtu, městě ve spolkové zemi Bádensku – Württembersku.

AKTUALIZOVÁNO

Pozor, hrozí kolony! Středa 13. prosince je ve znamení dopravních nehod

Olbramovice /FOTOGALERIE/ - Čtyři osobní vozidla se srazila ve středu 13. prosince před devátou hodinou ranní v Olbramovicích.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT