Okresní přebor

Neveklov – Miřetice 3:1 (0:1).

Popovice – Trhový Štěpánov 5:3 (3:1), P. Slepička 2, Matuška, Dvořák, Kopecký - Janoušek 2, Zikmund.

Ostředek – Maršovice 0:1 (0:1), vlastní.

Olbramovice – Vrchotovy Janovice 0:0.

Struhařov – Jankov 3:2 (1:1), Zadražil, Koblasa, Zd. Pessr - D. Čermák, Horčička.

Pravonín – Divišov 1:6 (0:2).

Teplýšovice B – Jírovice 0:5 (0:2), Sahula 4, Macháček.

III. A třída

Chocerady B – Bystřice 2:2 (1:1), Maralík, Říčař - Dráb, Střelka.

Úročnice – Sokol Přestavlky 0:3 (0:0).

Myslič – Zaječice 3:2 (2:2), branky Mysliče: Semerád, Jiráček, vlastní.

Votice C – Krhanice 3:1 (3:0), branky Votic C: Vesecký 3.

Nespeky B – Miličín 2:4 (1:2).

Týnec B – Pyšely 14:0 (8:0), Víšek 5, Doležal 3, Kavoň 2, Artus, St. Moravec, M. Moravec, Kaňka.

Soběhrdy – Netvořice 1:1 (1:1).

III. B třída

Ratměřice – Mezno 0:1 (0:0).

Louňovice – Tichonice 0:1 (0:0).

SK Načeradec – Nesperská Lhota 3:0 (1:0), Strnad 2, Štamberk.

Postupice – Kondrac B 2:1 (0:0), J. Mareš, Brabenec - Volšický.

Radošovice – Bílkovice 0:3 (0:1), Pohorský 2, Smrčka.

Křivsoudov – Dolní Kralovice 6:4.

Trhový Štěpánov B – Velíš 1:1.

IV. A třída

Heřmaničky A – Pecerady 2:3 (2:1).

Václavice – Křečovice 4:3.

Poříčí B – Čerčany 5:0 (1:0), Sadílek 2, Mašek 2, Jelínek.

Bystřice – Jablonná 3:2 (2:0).

Lešany – Bukovany 3:2 (1:1), branky Lešan: Moulík, Antoš, Hošta.

Úročnice B – Neveklov B 7:0.

IV. B třída

SK Přestavlky – Budenín 3:1.

Sedlec–Prčice B – Jankov B 3:0 (1:0), Boubalík 3.

Vrchotovy Janovice B – Drachkov 4:2 (2:2), Vacek 2, Hrdlovič, Sochůrek - Hampl, Linhart.

Maršovice B – Miličín B 6:2 (4:1).

Mezno B – Ratměřice B 5:0 (3:0), Macko, Doskočil, Kromka, Němeček, M. Homola.

Olbramovice B – Heřmaničky B 9:2 (6:1).

IV. C třída

Divišov B – Postupice B 10:0 (7:0).

Libež – Soběhrdy B 3:2 (2:0), branky Libže: Bařina 2, Bucala.

Popovice B – Struhařov B 3:2 (2:0).

Chotýšany B – Kladruby 5:1.

Ostředek B – Nesperská Lhota B 3:2 (0:2), Ptáčovský 3 - Voráček, Brabec.

Čechtice A – Sokol Přestavlky B 2:3 (1:2).

IV. D třída

Dolní Kralovice B – Zdislavice B 1:3 (1:1), Malina - Pastorek, Jirka, Naňák.

Hulice – Miřetice B 3:3 (1:2).

Tichonice B – Libouň 3:6 (1:4).

Křivsoudov B – Keblov 2:3.

Louňovice B – Vracovice 0:0.

Blaník Načeradec – Pravonín B 5:1 (3:0), Chomát 2, Zd. Bednář, Holý, V. Jelínek - Studnička.

Čechtice B – Kamberk 0:4 (0:1).