Okresní přebor

Divišov – Miřetice 2:2 (1:0), M. Hanuš, Zd. Pekárek - Pavlečko, Jantač.

Trhový Štěpánov – Popovice 0:4 (0:3).

Olbramovice – Sokol Přestavlky 3:0 (2:0), Karda, Čeka, Pospíšil.

Votice B – Teplýšovice B 5:2 (3:0), Houška 3, Hájek, Kuneš - Král 2.

Jírovice – Pravonín 3:1 (2:0).

Struhařov – Vrchotovy Janovice 4:1 (0:1), Mareš 2, Kremina, Peter - Vacek.

Zdislavice – Maršovice 2:1.

Tabulka

 1. Votice B⋌ 14 12 1 1 49:14 37
2. Struhařov⋌ 14  7 4 3 24:19 25
3. Zdislavice⋌ 14  7 4 3 31:27 25
4. Miřetice⋌ 14  6 4 4 23:18 22
5. Divišov⋌ 14  6 3 5 35:29 21
6. Popovice⋌ 14  6 3 5 29:24 21
7. Olbramovice⋌ 14  6 2 6 28:20 20
8. Maršovice⋌ 14  6 2 6 25:23 20
9. Jírovice⋌ 14  5 5 4 26:28 20
10. So. Přestavlky⋌ 14  4 3 7 16:26 15
11. Tr. Štěpánov⋌ 14  5 0 9 25:52 15
12. Vr. Janovice⋌ 14  3 4 7 22:28 13
13. Teplýšovice B⋌ 14  3 2 9 22:33 11
14. Pravonín ⋌ 14  2 3 9 25:39  9

III. A třída

Chocerady B – Myslič 3:4 (3:2).

Nespeky B – Václavice 4:1 (2:0), Párys 2, Cháb, Matyášek - M. Havelka.

Ostředek – Krhanice 3:1 (1:0), branky Ostředka: Krejcárek 2, Hanibal.

Čerčany – Zaječice 3:4.

Bystřice – Soběhrdy 1:0 (1:0), Střelka.

Neveklov – Úročnice 3:0 (1:0), Čichovský, Zimmel, Loucký.

Týnec B – Netvořice 3:3 (1:2).

Tabulka

 1. Neveklov⋌ 14 11 2  1 44:19 35
2. Úročnice ⋌ 14 11 0  3 48:17 33
3. Krhanice⋌ 14  9 1  4 37:26 28
4. Soběhrdy⋌ 14  8 2  4 42:22 26
5. Ostředek⋌ 14  8 2  4 37:21 26
6. Bystřice⋌ 14  7 1  6 30:31 22
7. Týnec B⋌ 14  6 3  5 32:27 21
8. Netvořice⋌ 14  6 3  5 35:31 21
9. Nespeky B⋌ 14  6 3  5 25:33 21
10. Chocerady B⋌ 14  5 2  7 28:40 17
11. Myslič⋌ 14  3 1 10 31:51 10
12. Zaječice⋌ 14  3 1 10 23:43 10
13. Václavice⋌ 14  3 0 11 25:43  9
14. Čerčany⋌ 14  1 1 12 29:62  4

III. B třída

Kondrac B – Ratměřice 3:3 (3:3).

SK Načeradec – Velíš 4:1 (2:1), Jeništa 2, Postřihač, Vrzal - vlastní.

Dolní Kralovice – Postupice 4:2 (1:2), branky Dolních Kralovic: Vrkoslav, Zubec, Jelínek, Holba.

Tichonice – Jankov 2:0 (1:0), Bejbl, Tůma.

Mezno – Křivsoudov 3:2 (1:1), branky Mezna: L. Homola ml., Šimák, Eliáš.

Blaník Načeradec – Bílkovice 0:2 (0:0).

Louňovice – Trhový Štěpánov B 6:0.

Tabulka

 1. Ratměřice⋌ 14 11 2 1 44:21 35
2. Jankov ⋌ 14 10 1 3 37:17 31
3. Mezno⋌ 14  6 5 3 23:20 23
4. SK Načeradec⋌ 14  6 4 4 31:22 22
5. Tichonice⋌ 14  6 3 5 22:29 21
6. D. Kralovice⋌ 14  5 5 4 25:18 20
7. Kondrac B⋌ 14  5 4 5 27:30 19
8. Bílkovice⋌ 14  4 5 5 16:26 17
9. Postupice⋌ 14  5 1 8 34:27 16
10. Velíš⋌ 14  4 4 6 25:34 16
11. Křivsoudov⋌ 14  4 2 8 35:35 14
12. Louňovice ⋌ 14  3 5 6 26:33 14
13. Bl. Načeradec⋌ 14  3 4 7 20:27 13
14. Tr. Štěpánov B⋌ 14  2 3 9 18:44  9

IV. A třída

Jablonná – Jankov B 2:2 (0:1).

Poříčí B – Bukovany 2:1 (2:1), Pospíšil, Jelínek - Řepásek.

Drachkov – Lešany 2:1 (1:1).

Budenín – Miličín A 1:3 (1:1).

Pyšely – Křečovice 5:1 (1:1), branky Pyšel: Páša 3, Hrachovský, Maršoun.

SK Přestavlky – Pecerady 7:0 (4:0).

Tabulka

 1. Pyšely⋌ 13 13 0  0 77:7  39
2. Miličín⋌ 13 11 1  1 50:16 34
3. Budenín⋌ 13  8 0  5 35:33 24
4. Bukovany⋌ 13  7 2  4 28:24 23
5. Poříčí B⋌ 13  7 1  5 38:31 22
6. Jablonná ⋌ 13  6 3  4 38:45 21
7. SK Přestavlky⋌ 13  6 2  5 39:43 20
8. Křečovice⋌ 13  6 0  7 43:44 18
9. Lešany⋌ 13  5 2  6 31:26 17
10. Jankov B⋌ 13  3 2  8 32:40 11
11. Heřmaničky⋌ 12  2 0 10 17:52  6
12. Drachkov⋌ 13  2 0 11 18:54  6
13. Pecerady⋌ 13  1 1 11 16:47  4

IV. B třída

Votice C – Václavice B 9:2 (5:1), branky Votic C: Vesecký 7, M. Šedivý, Baťha.

Vrchotovy Janovice B – Miličín B 11:0, Vacek 4, Kleňha 3, Michal Havlín 3, Vokolek.

Olbramovice B – Sokol Přestavlky B 2:1 (0:1), branky Olbramovic B: Kaprálek, vlastní.

Sedlec–Prčice B – Mezno B 7:1 (5:1), M. Pištěk 3, M. Lukáš 3, Raček - Novotný.

Maršovice B – Neveklov B 1:3.

Soběhrdy B – Bystřice B 2:0 (1:0), Murgač, Kopecký.

Tabulka

 1. Votice C⋌ 13 11 1  1 74:26 34
2. Sedlec–Prčice B⋌ 13 10 2  1 42:16 32
3. Olbramovice B⋌ 13  9 1  3 52:20 28
4. Vr. Janovice B ⋌ 13  6 3  4 37:20 21
5. Úročnice B⋌ 12  6 1  5 24:29 19
6. Maršovice B⋌ 13  6 1  6 34:40 19
7. Mezno B⋌ 13  6 1  6 26:42 19
8. Neveklov B⋌ 13  5 3  5 31:29 18
9. Soběhrdy B⋌ 13  5 3  5 29:32 18
10. Václavice B⋌ 13  4 1  8 30:48 13
11. Bystřice B⋌ 13  2 3  8 15:38  9
12. So. Přestavlky B⋌ 13  1 4  8 25:38  7
13. Miličín B⋌ 13  0 2 11 12:53  2

IV. C třída

Pravonín B – Popovice B 1:0.

Zdislavice B – Divišov B 2:1.

Nesperská Lhota B – Tichonice B 7:0 (5:0), Bár 3, Kocourek 2, Jeništa 2.

Ostředek B – Struhařov B 1:6 (0:5), Koudelka - Zmek 4, Calta, Kůstka.

Postupice B – Velíš B 4:1 (2:1).

Chotýšany B – Čechtice B 2:1.

Ratměřice B – Louňovice B 2:1 (1:0), Vobecký. Liška - Tulej.

Tabulka

 1. Nesp. Lhota B⋌ 14 12 1  1 72:17 37
2. Pravonín B⋌ 14 11 1  2 50:26 34
3. Struhařov B⋌ 14 10 1  3 36:19 31
4. Zdislavice B⋌ 14  8 3  3 37:19 27
5. Postupice B⋌ 14  8 3  3 40:24 27
6. Chotýšany B⋌ 14  7 4  3 49:28 25
7. Divišov B⋌ 14  6 3  5 33:27 21
8. Popovice B⋌ 14  5 2  7 26:37 17
9. Čechtice B⋌ 14  5 1  8 22:38 16
10. Ostředek B⋌ 14  3 2  9 28:55 11
11. Velíš B⋌ 14  2 3  9 16:44  9
12. Louňovice B⋌ 14  2 3  9 19:48  9
13. Ratměřice B⋌ 14  2 2 10 19:42  8
14. Tichonice B⋌ 14  2 1 11 17:40  7

IV. D třída

Nesperská Lhota A – Miřetice B 2:1 (0:1), J. Kočí, M. Kočí - Lalůček.

Kladruby – Dolní Kralovice B 3:2.

Kamberk – Radošovice 1:4.

Libouň – Libež 5:5 (1:3).

Vracovice – Hulice 3:4 (1:1), Veselý, Bárta, Boháč - Šteflíček 2, Boček, Lopatka.

Keblov – Čechtice A 0:1 (0:0), M. Fialka.

Tabulka

 1. Radošovice⋌ 13 10 1  2 41:17 31
2. Libež⋌ 13  9 4  0 38:19 31
3. Čechtice A⋌ 13  9 2  2 40:19 29
4. Libouň⋌ 13  7 3  3 43:29 24
5. Keblov⋌ 13  8 0  5 39:32 24
6. Hulice⋌ 13  5 3  5 23:27 18
7. D. Kralovice B⋌ 13  4 4  5 29:28 16
8. Kladruby⋌ 13  4 2  7 28:27 14
9. Vracovice⋌ 13  4 1  8 25:33 13
10. Křivsoudov B⋌ 12  3 3  6 25:30 12
11. Kamberk⋌ 13  3 1  9 18:34 10
12. Miřetice B⋌ 13  3 1  9 21:47 10
13. Nesp. Lhota A ⋌ 13  2 1 10 22:50  7