Okresní přebor

Divišov – Votice B 1:3 (0:3), Campodonico - Jonszta 2, Hájek.

Pravonín – Miřetice 2:1 (2:1), Lejček, M. Babický - P. Čáp.

Chotýšany – Olbramovice 3:1 (1:0), Junek 2, Průcha - Šípek.

Zdislavice – Neveklov 2:3 (1:1), Jirka, Kubálek - Král, Vitouš, Lajšner.

Teplýšovice B – Jírovice 5:3 (4:0), Mládek 2, T. Klabík, Boťa, Hampl - Sahula 2, Kulda.

Struhařov – Úročnice 4:1 (1:0), M. Kaňka 3, Veselý - Turko.

III. A třída

Ostředek – Václavice 1:0.

Sokol Přestavlky – Krhanice 10:0 (6:0), Sisel 3, Žížala 3, Brambora 2, Pavel Mrázek, Mikulanda.

Drachkov – Miličín 2:2 (0:2).

Bystřice – Chocerady B 5:0 (1:0), O. Vondruška 2, Střalka, Orna, Šabat.

Mezno – Zaječice 5:3 (4:1), branky domácích: Kromka 2, Beran 2, Pígl.

Týnec B – Soběhrdy 0:2 (0:1).

Lešany – Nespeky B 3:1 (0:1), Veselý, Witner, Dvořák - Panenka.

III. B třída

Popovice – Tichonice 5:1 (1:1), branky Popovic: P. Slepička 2, M. Heřmánek 2, Žížala.

Kondrac B – Křivsoudov 3:1 (1:0).

Bílkovice – Postupice 4:3, Vašírovský 2, Fiala, Janáček - Těšina 2, Kunc.

Ratměřice – SK Načeradec 2:2 (1:1), Balík, Kuchařík - P. Postřihač st., Jeništa.

Nesperská Lhota – Libež 2:2 (1:1), Jeništa, Bár - Vrba 2.

Jankov – Dolní Kralovice 4:3 (2:3).

Louňovice – Velíš 0:1 (0:1), Bobek.

IV. A třída

Křečovice – Pecerady 0:3.

Jablonná – Maršovice B 2:3 (1:1).

Neveklov B – Netvořice 1:2 (0:0).

Poříčí B – Čerčany B 2:1 (1:0).

Václavice B – Bukovany 2:1.

Soběhrdy B – Úročnice B 7:0 (4:0), Fadler 2, Šťastný 2, Heidler, Vašák, L. Bártík (z PK).

IV. B třída

SK Přestavlky – Olbramovice B 1:4.

Heřmaničky – Neustupov 2:2 (1:1).

Budenín – Mezno B 9:1 (4:0).

Velíš B – Sedlec–Prčice B 2:1 (2:0).

Bystřice B – Ratměřice B 1:2 (0:1).

Jankov B – Miličín B 3:0 (2:0).

IV. C třída

Nesperská Lhota B – Ostředek B 3:1 (2:1), Svoboda 2, Š. Sládek - vlastní.

Tichonice B – Popovice B 4:5 (2:2), Peroutka, T. Kmoch, Lev, Novotný - Suk 2, Vyhnal, Vilímek.

Kladruby – Divišov B 4:1 (1:0).

Radošovice – Struhařov B 2:1 (1:0), Dušek 2 - Baťha.

Postupice B – Teplýšovice C 6:1 (4:1).

Myslič – Chotýšany B 12:3 (5:1), Sosnovec 5, Kymlička 2, Šedivý 2, Frajták, Cerman, vlastní - Holomoj 2, vlastní.

IV. D třída

Zdislavice B – Křivsoudov B 3:0.

Dolní Kralovice B – Čechtice B 3:2 (0:2), Holba, Doležal, Boček - Nedbal, Podbrdský.

Kamberk – Pravonín B 3:6 (1:1).

Louňovice B – Keblov 0:3 (0:0), Matějka 3 (1 z pok. kopu).

Libouň – Hulice, hosté nepřijeli.

Blaník Načeradec – Miřetice B 6:0.

Vracovice – Trhový Štěpánov B 0:9 (0:5).