III. třída A

Václavice - Krhanice 4:1, Zaječice - Nespeky B 1:2, Soběhrdy - Miličín 4:0, Ostředek - Chocerady B 3:2, Mezno - Bystřice 4:0, Týnec B - Lešany 3:1, So. Přestavlky - Drachkov 6:0.

1. So. Přestavlky⋌ 18 14 1  3 54:13 43
2. Mezno⋌ 18 11 5  2 42:21 38
3. Soběhrdy⋌ 18 11 4  3 42:20 37
4. Týnec B⋌ 18 11 2  5 49:26 35
5. Zaječice⋌ 18  8 3  7 47:35 27
6. Václavice⋌ 18  8 3  7 36:42 27
7. Bystřice⋌ 18  7 4  7 33:28 25
8. Krhanice⋌ 18  7 4  7 39:36 25
9. Ostředek⋌ 18  6 4  8 41:39 22
10. Miličín⋌ 18  5 4  9 34:42 19
11. Nespeky B⋌ 18  6 1 11 32:47 19
12. Chocerady B⋌ 18  5 2 11 23:55 17
13. Drachkov⋌ 18  3 3 12 32:67 12
14. Lešany⋌ 18  3 2 13 24:57 11

III. třída B

Libež - D. Kralovice 4:4, Tichonice - SK Načeradec 1:2, Křivsoudov - Postupice 1:1, N. Lhota - Velíš 4:2, Popovice - Louňovice 1:1, Kondrac B - Ratměřice 2:1, Jankov - Bílkovice 5:1.

1. Popovice⋌ 18 11 4  3 62:27 37
2. Ratměřice⋌ 18 11 1  6 47:41 34
3. SK Načeradec⋌ 18  9 5  4 37:29 32
4. D. Kralovice⋌ 18  8 5  5 40:36 29
5. Křivsoudov⋌ 18  8 5  5 43:40 29
6. Bílkovice⋌ 18  8 4  6 39:37 28
7. Postupice⋌ 18  6 7  5 57:46 25
8. Kondrac B⋌ 18  7 3  8 30:33 24
9. Velíš⋌ 18  6 3  9 36:41 21
10. Tichonice⋌ 18  5 5  8 33:34 20
11. Libež⋌ 18  6 2 10 37:44 20
12. Louňovice ⋌ 18  5 5  8 32:40 20
13. Jankov ⋌ 18  5 3 10 36:51 18
14. Nesp. Lhota ⋌ 18  4 2 12 37:67 14

IV. třída A

Václavice B - Maršovice B 4:3, Bukovany - Úročnice B 2:1, Pecerady - Netvořice 1:3, Křečovice - Čerčany B 3:5, Jablonná – Poříčí B 2:0, Neveklov B - Soběhrdy B 1:2.

1. Netvořice⋌ 14 13 1  0 66:9  40
2. Maršovice B⋌ 14  7 3  4 44:34 24
3. Soběhrdy B⋌ 14  7 2  5 32:27 23
4. Pecerady⋌ 14  6 3  5 30:27 21
5. Václavice B⋌ 14  6 3  5 31:44 21
6. Čerčany B⋌ 14  6 2  6 28:27 20
7. Neveklov B⋌ 14  6 2  6 26:29 20
8. Jablonná ⋌ 14  6 1  7 44:42 19
9. Bukovany⋌ 14  4 3  7 25:33 15
10. Poříčí B⋌ 14  4 3  7 22:34 15
11. Úročnice B⋌ 14  3 3  8 19:38 12
12. Křečovice⋌ 14  2 2 10 20:43  8

IV. třída B

Bystřice B - Neustupov 2:5, Ratměřice B - Mezno B 4:1, Olbramovice B - Miličín B 5:1, SK Přestavlky - Sedlec-Prčice B 1:2, Heřmaničky - Velíš B 0:4, Jankov B - Budenín 0:6.

1. Budenín⋌ 14 11 1  2 64:17 34
2. Sedlec–Prčice B⋌ 14 11 1  2 52:13 34
3. Olbramovice B⋌ 14 11 1  2 48:19 34
4. SK Přestavlky⋌ 14  5 4  5 28:29 19
5. Velíš B⋌ 14  6 1  7 31:35 19
6. Miličín B⋌ 14  6 1  7 31:37 19
7. Neustupov⋌ 14  6 0  8 35:36 18
8. Ratměřice B⋌ 14  5 2  7 20:38 17
9. Mezno B⋌ 14  5 1  8 26:32 16
10. Bystřice B⋌ 14  4 1  9 22:42 13
11. Jankov B⋌ 14  4 0 10 22:62 12
12. Heřmaničky⋌ 14  3 1 10 18:37 10

IV. třída C

Ostředek B - Čechtice A 2:7, Struhařov B - Popovice B 1:0, Teplýšovice C - Chotýšany B 2:4, N. Lhota B - Divišov B 3:2, Radošovice - Kladruby 2:0, Postupice B - Tichonice B 4:4.

1. Chotýšany B⋌ 15 14 0  1 45:15 42
2. Radošovice⋌ 15 12 1  2 53:14 37
3. Myslič⋌ 14 12 0  2 57:17 36
4. Čechtice A⋌ 15 10 2  3 55:22 32
5. Popovice B⋌ 15  7 3  5 50:29 24
6. Teplýšovice C⋌ 15  6 1  8 34:32 19
7. Kladruby⋌ 14  6 0  8 39:33 18
8. Nesp. Lhota⋌ 15  5 3  7 26:45 18
9. Struhařov B⋌ 15  5 2  8 20:25 17
10. Ostředek B⋌ 15  5 0 10 29:65 15
11. Tichonice B⋌ 14  3 2  9 20:53 11
12. Divišov B⋌ 15  3 0 12 28:57  9
13. Postupice B⋌ 15  0 2 13 30:79  2

IV. třída D

Hulice - Čechtice B 2:1, Miřetice B - Pravonín B 1:2, Křivsoudov B - Trhový Štěpánov B 2:3, Libouň - Keblov 1:1, Blaník Načeradec - Louňovice B 1:0, Zdislavice B - Kamberk 3:2, Dolní Kralovice B - Vracovice 3:0.

1. Tr. Štěpánov B⋌ 16 13 1  2 56:18 40
2. Bl. Načeradec⋌ 16 11 1  4 45:24 34
3. Zdislavice B⋌ 16 10 2  4 35:24 32
4. Keblov⋌ 16 10 1  5 55:32 31
5. Libouň⋌ 16  9 3  4 40:25 30
6. D. Kralovice B⋌ 16  8 1  7 37:29 25
7. Hulice⋌ 16  8 1  7 39:32 25
8. Pravonín B⋌ 16  8 1  7 35:34 25
9. Kamberk⋌ 16  7 2  7 36:37 23
10. Miřetice B⋌ 16  7 0  9 34:34 21
11. Vracovice⋌ 16  4 2 10 20:49 14
12. Křivsoudov B⋌ 16  4 1 11 21:45 13
13. Louňovice B⋌ 16  3 1 12 13:40 10
14. Čechtice B⋌ 16  1 1 14 13:56  4

OP dorost

Vr. Janovice - D. Kralovice 2:1, Neveklov - Úročnice 2:1, Čerčany - Divišov 2:6, So. Přestavlky - Lešany 5:5, Čechtice - Pravonín 2:0.

1. Vr. Janovice ⋌ 13 12 1  0 51:12 37
2. Pravonín⋌ 13  8 2  3 35:15 26
3. Divišov⋌ 13  8 2  3 33:19 26
4. Neveklov⋌ 12  8 1  3 34:23 25
5. Přestavlky⋌ 13  6 2  5 35:31 20
6. Benešov C⋌ 11  5 2  4 43:19 17
7. Úročnice⋌ 13  4 4  5 25:31 16
8. Čechtice⋌ 13  4 3  6 23:32 15
9. Čerčany⋌ 12  3 2  7 33:48 11
10. Lešany⋌ 13  1 1 11 27:66  4
13. D. Kralovice⋌ 12  0 0 12 10:53  0

OS dorost

Radošovice - Struhařov 0:12, Ratměřice - Kamberk 2:2, Olbramovice - Trhový Štěpánov 4:2, Chotýšany - Chocerady 4:4.

1. Struhařov⋌ 11 8 1  2 46:12 25
2. Olbramovice⋌ 11 7 1  3 38:21 22
3. Vlašim B⋌ 10 7 1  2 37:21 22
4. Chotýšany⋌ 11 5 3  3 41:34 18
5. Chocerady⋌ 10 5 1  4 36:21 16
6. Kamberk⋌ 10 4 2  4 43:20 14
7. Trh. Štěpánov⋌ 11 3 2  6 25:41 11
8. Ratměřice⋌ 11 2 3  6 20:31  9
9. Radošovice⋌ 11 0 0 11  2:87  0

OP starší žáci

Úročnice - Dolní Kralovice 0:4, Poříčí - Lešany 6:0, Olbramovice - Miličín 4:0, Jablonná - Ratměřice 0:2, Pyšely - Teplýšovice 0:5.

1. D. Kralovice⋌ 12 10 2 0 44:9  32
2. Teplýšovice⋌ 12 10 0 2 59:10 30
3. Poříčí ⋌ 12  8 3 1 29:7  27
4. Olbramovice⋌ 12  7 2 3 36:16 23
5. Pyšely⋌ 12  5 3 4 22:30 18
6. Ratměřice⋌ 12  3 3 6 13:36 12
7. Jablonná ⋌ 12  3 0 9 15:37  9
8. Miličín⋌ 12  2 2 8 15:36  8
9. Lešany⋌ 12  2 1 9 15:44  7
10. Úročnice⋌ 12  1 2 9 12:35  5

OS starší žáci

Popovice - Maršovice 1:2, Pravonín - Bystřice 3:2, Vlašim B - Krhanice 0:2, Heřmaničky - Tichonice 0:11, Čechtice - Křivsoudov 11:0.

1. Krhanice⋌ 12 11 1  0 66:7  34
2. Tichonice⋌ 11  9 1  1 64:3  28
3. Pravonín⋌ 12  9 1  2 72:25 28
4. Bystřice⋌ 12  7 1  4 42:20 22
5. Čechtice⋌ 11  7 0  4 43:18 21
6. Vlašim B⋌ 12  6 0  6 40:24 18
7. Křivsoudov⋌ 12  3 1  8 33:62 10
8. Maršovice⋌ 12  3 0  9 17:64  9
9. Popovice⋌ 12  1 1 10 10:77  4
10. Heřmaničky⋌ 12  0 0 12  4:91  0

OP mladší žáci 7+1

Poříčí - Mezno 1:3, Soběhrdy - Postupice 1:2, Velíš - Bílkovice 2:8, Zdislavice - Vrchotovy Janovice 1:4, Trhový Štěpánov - Sedlčany B 2:7, Kondrac - Teplýšovice 6:1.

1. Sedlčany B⋌ 15 14 1  0 117:16  43
2. Mezno⋌ 15 14 0  1  87:26  42
3. Bílkovice⋌ 15 13 0  2 117:17  39
4. Postupice⋌ 15 12 1  2 111:28  37
5. Vr. Janovice ⋌ 15  9 2  4  70:37  29
6. Kondrac⋌ 15  6 1  8  56:57  19
7. Poříčí ⋌ 15  5 3  7  44:33  18
8. Teplýšovice⋌ 14  5 1  8  54:61  16
9. Tr. Štěpánov⋌ 15  5 0 10  32:52  15
10. Soběhrdy ⋌ 14  3 0 11  13:100  9
11. Neveklov⋌ 14  2 1 11  13:73   7
12. Velíš⋌ 15  2 0 13  24:169  6
13. Zdislavice⋌ 15  1 0 14  32:101  3

OP přípravky

Votice - Vlašim A 0:6, Benešov A - SK Načeradec 2:1, Týnec - Benešov B 1:5.

1. Benešov A⋌ 12 11 1 0 88:7  34
2. SK Načeradec⋌ 12  9 2 1 44:10 29
3. Vlašim A⋌ 11  8 0 3 72:11 24
4. Benešov B⋌ 11  6 2 3 44:17 20
5. Sedlec-Prčice⋌ 10  5 1 4 35:31 16
6. Bílkovice⋌ 11  4 0 7 28:46 12
7. Votice⋌ 11  4 0 7 22:50 12
8. Týnec⋌ 12  2 1 9 15:64  7
9. Vlašim B⋌ 11  1 2 8 14:75  5
10. Nespeky⋌ 11  0 3 8  7:58  3

OS přípravky A

Chocerady - Kosova Hora 2:1, Benešov C - Bystřice 4:2, Olbramovice - Krhanice 0:0, Úročnice - Struhařov 7:3, Týnec B - Pyšely 1:2, Čechtice - Křivsoudov 2:1.

1. Benešov C⋌ 14 13 1  0 67:23 40
2. Čechtice⋌ 14  9 2  3 36:16 29
3. Kos. Hora⋌ 14  9 1  4 73:17 28
4. Chocerady⋌ 14  9 1  4 47:34 28
5. Pyšely⋌ 14  8 2  4 45:26 26
6. Bystřice⋌ 14  7 3  4 52:30 24
7. Křivsoudov⋌ 14  6 1  7 54:36 19
8. Týnec ⋌ 14  5 1  8 28:23 16
9. Olbramovice⋌ 14  3 3  8 17:35 12
10. Úročnice⋌ 14  3 3  8 22:68 12
11. Krhanice⋌ 14  1 2 11  8:57  5
12. Struhařov⋌ 14  0 2 12  7:91  2

OP Přípravka 5 + 1

Kondrac - Maršovice 5:4, Tichonice A - Tichonice B 5:3, Soběhrdy - Postupice 0:3, Trhový Štěpánov - Pravonín 3:2.

1. Postupice⋌ 10 9 0 1 78:16 27
2. Maršovice⋌ 11 8 0 3 68:24 24
3. Kondrac⋌ 11 6 0 5 58:78 18
4. Tichonice ⋌ 11 5 0 6 45:47 15
5. Trh. Štěpánov⋌  9 5 0 4 19:28 15
6. Soběhrdy⋌ 11 5 0 6 45:55 15
7. Pravonín⋌ 10 3 0 7 44:33  9
8. Tichonice ⋌  9 3 0 6 26:46  9
9. Miřetice⋌ 10 2 0 8 29:85  6

OP mladší přípravka

Nespeky B - Pecerady B 1:2, Sedlčany - Nespeky A 10:1, Vlašim B - Benešov 2:1, Vlašim A - Teplýšovice 18:0.

1. Sedlčany⋌ 10 10 0  0 108:6   30
2. Vlašim A⋌ 11 10 0  1  92:10  30
3. Benešov⋌ 11  7 0  4  61:16  21
4. Vlašim B⋌ 10  6 1  3  60:21  19
5. Pecerady A⋌ 10  6 1  3  51:21  19
6. Nespeky A⋌ 11  3 0  8  20:43   9
7. Pecerady B⋌ 11  3 0  8  25:107  9
8. Teplýšovice⋌ 11  1 1  9  16:111  4
9. Nespeky B⋌ 11  0 1 10  10:108  1