Okresní přebor

Vrchotovy Janovice – Votice B 4:2 (3:2), branky: Kahoun 2, Němec 2 - L. Budil, Hájek.

Chotýšany – Neveklov 7:2 (3:1), branky: Hanuš 4, Lupoměch, Junek, Průcha - Růžička, Vitouš .

Divišov – Miřetice 1:3 (0:1), branky: Marek - Houdek, J. Hájek, L. Kamarýt.

Struhařov – Čerčany 5:2 (2:1), branky: Mareš, Koblasa, J. Kaňka, Straka, Šetek - Sv. Řezníček, P. Řezníček.

Teplýšovice B – Úročnice 6:2 (2:0), Hampl 2, Kaňka 2, Nerad, Vosička - Maršoun 2.

Zdislavice – Jírovice 1:1.

Pravonín – Olbramovice 0:3 (0:2).

III. A třída

Bystřice – Václavice 1:2 (1:1), branka domácích: T. Vondruška.

Drachkov – Nespeky B 4:2 (1:1).

Sokol Přestavlky – Miličín 5:0 (1:0), branky: Sysel 3, Pavel Mrázek 2.

Mezno – Soběhrdy 1:0 (0:0), branka: Buršík.

Ostředek – Zaječice 2:4 (2:1).

Lešany – Chocerady B 1:3 (1:2), branka Lešan: Nerad.

Týnec B – Krhanice 3:1 (0:1).

III. B třída

Ratměřice – Velíš 3:2 (2:1). branky domácích: Liška 2, Balík.

Bílkovice – SK Načeradec 2:1 (1:0).

Jankov – Postupice 5:7 (2:2).

Kondrac B – Dolní Kralovice 1:1 (0:1).

Popovice – Křivsoudov 4:2 (1:2), branky: V. Slepička 2, P. Slepička, Kašpar - Pavel Lebeda 2.

Louňovice – Libež 2:1 (0:0), branky: Dub, Pospíšil - Bucala.

Nesperská Lhota – Tichonice 3:3 (1:1), Hošek 2, Kocourek - Peroutka, Klatovský, Houdek.

IV. B třída

Budenín – Olbramovice B 5:1 (3:1), branky domácích: Petr Koreš, Novák, Štěpánek, Hájek.

IV. C třída

Kladruby – Ostředek B 1:2.

Tichonice B – Divišov B 2:1 (0:0).

Nesperská Lhota B – Struhařov B 2:2 (2:1), branky domácích: Prokop 2.

Myslič – Popovice B 5:0 (3:0), Siksa 2, Sosnovec 2, Frajták.

Postupice B – Čechtice A 6:6 (3:2).

Radošovice – Teplýšovice C 4:0 (2:0), branky: Krch 4.

IV. D třída

Louňovice B – Hulice 2:4 (1:3).

Kamberk – Keblov 4:3 (3:1).

Vracovice – Pravonín B 0:3.

Dolní Kralovice B – Trhový Štěpánov B 0:1 (0:0).

Zdislavice B – Čechtice B 2:0.

Blaník Načeradec – Křivsoudov B 3:0 (1:0), Rambousek, Kaltounek, Zd. Bednář.

Libouň – Miřetice B 0:3 (0:2), L. Kamarýt 2, Kučera.