Okresní přebor

Votice B – Zdislavice 0:3 (0:1), Naňák 2, Kubálek.

Chotýšany – Teplýšovice B 6:2 (2:1), Průcha 3, Khandl, Hanuš, Šindelář - Kaňka, Rybka.

Divišov – Vrchotovy Janovice 2:1 (0:0), Bubák, Campodonico - Němec.

Olbramovice – Úročnice 0:0.

Neveklov – Jírovice 1:1 (1:1).

Pravonín – Struhařov 3:2 (1:2), Z. Ondrák, Novák, Klejna - Koblasa, Sysel.

Miřetice – Čerčany 9:1.

Tabulka

1. Chotýšany⋌ 6 5 0 1 30:9  15
2. Votice B⋌ 6 5 0 1 13:7  15
3. Divišov⋌ 6 4 1 1 13:10 13
4. Úročnice A⋌ 6 4 1 1 12:14 13
5. Miřetice⋌ 6 3 0 3 20:14  9
6. Struhařov⋌ 6 3 0 3 18:13  9
7. Zdislavice⋌ 6 3 0 3 14:12  9
8. V. Janovice⋌ 6 3 0 3 14:14  9
9. Olbramovice⋌ 6 2 2 2 12:11  8
10. Neveklov⋌ 6 2 1 3  8:8   7
11. Pravonín ⋌ 6 2 0 4 14:17  6
12. Teplýšovice B⋌ 6 2 0 4 13:21  6
13. Jírovice⋌ 6 1 1 4  7:18  4
14. Čerčany⋌ 6 0 0 6 10:30  0

III. A třída

Václavice – Sokol Přestavlky 2:1 (1:0), za domácí: Burša 2.

Ostředek – Bystřice 1:1 (0:0).

Zaječice – Chocerady B 4:1.

Krhanice – Miličín 3:2 (2:0), Moudrý 2, Ruš - Žbánek, Rákosník.

Týnec B – Drachkov 5:0 (3:0).

Mezno – Lešany 2:0 (0:0).

Soběhrdy – Nespeky B 2:1 (2:1).

Tabulka

1. Týnec B⋌ 6 6 0 0 24:4  18
2. Soběhrdy⋌ 6 5 1 0 16:8  16
3. So. Přestavlky⋌ 6 5 0 1 21:4  15
4. Mezno⋌ 6 4 1 1 12:7  13
5. Zaječice⋌ 6 3 1 2 21:11 10
6. Ostředek⋌ 6 2 3 1 11:8   9
7. Krhanice⋌ 6 3 0 3 12:15  9
8. Bystřice⋌ 6 2 1 3 12:7   7
9. Václavice⋌ 6 2 1 3 14:22  7
10. Miličín⋌ 6 1 1 4 15:17  4
11. Drachkov⋌ 6 1 1 4  8:20  4
12. Chocerady B⋌ 6 1 1 4  5:17  4
13. Lešany⋌ 6 1 0 5  7:23  3
14. Nespeky B⋌ 6 0 1 5  6:21  1

III. B třída

Libež - Jankov 3:2 (2:1), Bařina 2, Kočí – Vosátka, Říha.

Kondrac B – Bílkovice 0:2 (0:1).

Popovice – Ratměřice 3:0 (0:0), P. Slepička 2, Kopecký.

Tichonice – Velíš 3:1 (1:1), Šťastný, Zahradníček, Houdek - Prokop.

Dolní Kralovice – Postupice 3:2 (1:1), Pytelka, Boček, Vrkoslav - Chudlářský, Kunc.

Nesperská Lhota – Louňovice 4:1 (1:1), Brůna 3, Bár - Bébr.

Křivsoudov – SK Načeradec 2:4 (1:2).

Tabulka

1. SK Načeradec⋌ 6 5 1 0 21:10 16
2. Křivsoudov⋌ 6 4 1 1 18:13 13
3. Libež⋌ 6 4 0 2 16:11 12
4. Popovice⋌ 6 3 2 1 19:12 11
5. Bílkovice⋌ 6 3 2 1 11:11 11
6. D. Kralovice⋌ 6 3 1 2 12:11 10
7. Ratměřice⋌ 6 3 0 3 12:12  9
8. Postupice⋌ 6 2 1 3 18:17  7
9. Tichonice⋌ 6 2 0 4  8:10  6
10. Kondrac B⋌ 6 2 0 4 14:18  6
11. Nesp. Lhota ⋌ 6 2 0 4 13:18  6
12. Velíš⋌ 6 1 2 3 10:15  5
13. Louňovice ⋌ 6 1 2 3  9:15  5
14. Jankov ⋌ 6 0 2 4  6:14  2

IV. A třída

Jablonná – Soběhrdy B 0:6 (0:3).

Křečovice – Poříčí B 0:0.

Bukovany – Čerčany B 1:1.

Pecerady – Úročnice B 5:0 (0:0).

Václavice B – Neveklov B 4:4, Branky Václavic B: Čožík 2, Babka, Vlach.

Maršovice B – Netvořice 1:7.

Tabulka

1. Netvořice⋌ 6 5 1 0 27:3  16
2. Pecerady⋌ 6 5 0 1 18:7  15
3. Soběhrdy B⋌ 6 4 1 1 19:8  13
4. Čerčany B⋌ 6 3 1 2 10:11 10
5. Maršovice B⋌ 6 3 1 2 14:16 10
6. Bukovany⋌ 6 2 2 2 11:7   8
7. Václavice B⋌ 6 2 2 2 13:15  8
8. Úročnice B⋌ 6 2 0 4  6:16  6
9. Poříčí B⋌ 6 1 2 3  6:10  5
10. Křečovice⋌ 6 1 1 4  7:13  4
11. Neveklov B⋌ 6 1 1 4  7:18  4
12. Jablonná ⋌ 6 1 0 5  8:22  3

IV. B třída

Heřmaničky – Budenín 0:2 (0:0).

SK Přestavlky – Velíš B 1:1.

Bystřice B – Jankov B 3:1 (1:1).

Ratměřice B – Sedlec–Prčice B 0:3 (0:0).

Olbramovice B – Mezno B 5:0.

Neustupov – Miličín B 2:7 (0:4).

Tabulka

1. Sedlec–Prčice B⋌ 6 5 0 1 29:6  15
2. Budenín⋌ 6 5 0 1 28:10 15
3. Olbramovice B⋌ 6 5 0 1 20:7  15
4. Miličín B⋌ 6 3 1 2 20:13 10
5. Mezno B⋌ 6 3 1 2 16:11 10
6. Neustupov⋌ 6 3 0 3 17:13  9
7. Bystřice B⋌ 6 3 0 3 11:12  9
8. Ratměřice B⋌ 6 2 1 3 11:21  7
9. Heřmaničky⋌ 6 2 0 4  8:18  6
10. Velíš B⋌ 6 1 1 4 12:18  4
11. Jankov B⋌ 6 1 0 5  4:30  3
12. SK Přestavlky⋌ 6 0 2 4  3:20  2

IV. C třída

Nesperská Lhota B – Kladruby 5:1 (4:0), Jeništa 2, Smitka, Voráček, Strnad - Dotlačil.

Postupice B – Myslič 2:4.

Radošovice – Tichonice B 6:0 (3:0), Krch 3, Martínek, Míka.

Struhařov B – Divišov B 3:0 (2:0).

Teplýšovice C – Popovice B 2:2 (0:2), Kučera 2 - Vilímek, Filip.

Čechtice A – Chotýšany B 0:1 (0:0).

Tabulka

1. Myslič⋌ 5 5 0 0 25:7  15
2. Chotýšany B⋌ 6 5 0 1 17:6  15
3. Popovice B⋌ 5 4 1 0 19:7  13
4. Radošovice⋌ 6 4 0 2 21:9  12
5. Čechtice A⋌ 6 4 0 2 19:7  12
6. Kladruby⋌ 5 3 0 2 19:10  9
7. Struhařov B⋌ 6 3 0 3  8:7   9
8. Teplýšovice C⋌ 6 2 1 3 17:14  7
9. Nesp. Lhota B⋌ 6 2 0 4 10:27  6
10. Divišov B⋌ 5 1 0 4 10:17  3
11. Tichonice B⋌ 5 1 0 4  8:23  3
12. Ostředek B⋌ 5 1 0 4  9:25  3
13. Postupice B⋌ 6 0 0 6  9:32  0

IV. D třída

Hulice – Dolní Kralovice B 4:2 (4:1), Kadlec 2, Mach, Seidl - Pytliak, Vlk.

Zdislavice B – Vracovice 3:1.

Blaník Načeradec – Kamberk 5:3 (1:0), Rambousek 2, Kaltounek, Dudek, Zd. Bednář - J. Jechoutek, M. Jechoutek, Kříženecký.

Libouň – Louňovice B 7:0 (3:0), Jíra 2, Bukovanský 2, Dvořák, Chlumský, Pěnkava.

Miřetice B – Keblov 2:5 (1:3).

Křivsoudov B – Pravonín B 3:2 (2:0) .

Čechtice B – Trhový Štěpánov B 0:11 (0:6).

Tabulka

1. Libouň⋌ 6 6 0 0 27:7  18
2. Tr. Štěpánov B⋌ 6 5 0 1 31:6  15
3. Hulice⋌ 6 5 0 1 21:8  15
4. Zdislavice B⋌ 6 4 0 2 16:11 12
5. D. Kralovice B⋌ 6 4 0 2 15:10 12
6. Křivsoudov B⋌ 6 4 0 2 13:15 12
7. Bl. Načeradec⋌ 6 3 0 3 15:11  9
8. Keblov⋌ 6 3 0 3 16:16  9
9. Kamberk⋌ 6 2 1 3 10:15  7
10. Pravonín B⋌ 6 2 0 4 12:17  6
Miřetice B⋌ 6 2 0 4 12:17  6
12. Vracovice⋌ 6 1 1 4  7:18  4
13. Louňovice B⋌ 6 0 0 6  5:21  0
14. Čechtice B⋌ 6 0 0 6  5:33  0