Okresní přebor

Olbramovice – Divišov 3:3 (2:1), M. Brejla 2, Čekal - Vávra 2, Stibůrek, M. Bumbálek.

Neveklov – Pravonín 2:0 (1:0), Vitouš, Šeba.

Jírovice – Chotýšany 0:5 (0:2).

Úročnice – Zdislavice 2:1 (2:1), Peter, Hošek - Kubálek.

Čerčany – Teplýšovice B 1:2 (0:2).

Miřetice – Votice B 2:4 (0:2)

Vrchotovy Janovice – Struhařov 3:0 (2:0), Sochůrek 2, Linhart.

III. A třída

Zaječice – Václavice 8:3 (6:1).

Krhanice – Mezno 1:2 (1:1), Moudrý - Kromka, Pígl.

Miličín – Týnec B 3:5.

Nespeky B – Sokol Přestavlky 1:4 (0:1).

Chocerady B – Drachkov 3:2 (0:0), Kůdela 2, Buťa - Kubálek, Tůma.

Bystřice – Lešany 6:0 (4:0), Sázavský 2, O. Vondruška, T. Vondruška, Zdražil, Orna.

Soběhrdy – Ostředek 1:1 (0:0), Šašek - Florián.

III. B třída

Tichonice – Libež 2:3 (1:0).

Dolní Kralovice – Popovice 3:1 (2:0).

Postupice – Kondrac B 7:2 (5:1), Chudlářský 2, Zeman 2, Kunc, Šetek, Vesecký - O. Zvára, Kovařík.

Křivsoudov – Nesperská Lhota 3:2 (3:1).

SK Načeradec – Jankov 3:0 (1:0), M. Suchopár, Jeništa, Šanda.

Velíš – Bílkovice 1:1 (0:1), Kocourek - Růžička.

Louňovice – Ratměřice 4:0.

IV. A třída

Bukovany – Václavice B 5:1.

Pecerady – Křečovice 3:2 (1:1), Barek 2, Kolek - Šembera, Rezek.

Netvořice – Neveklov B 6:0.

Maršovice B – Jablonná 5:3.

Úročnice B – Soběhrdy B 2:3.

Čerčany B – Poříčí B 3:1.

IV. B třída

Miličín B – Jankov B 1:0.

Mezno B – Budenín 2:1 (1:0), Hrdinka, Velíšek - Jindra.

Ratměřice B – Bystřice B 2:0 (1:0), Janouš, Rybáček.

Olbramovice B – SK Přestavlky 2:0 (0:0), M. Kaprálek 2.

Neustupov – Heřmaničky 5:0 (2:0).

Sedlec–Prčice B – Velíš B 5:0 (1:0), Šetina, Vlk, Hedvik, Boubalík, Müller.

IV. C třída

Divišov B – Myslič 3:4 (2:3).

Kladruby – Tichonice B 9:1 (6:0).

Struhařov B – Ostředek B 4:1.

Teplýšovice C – Nesperská Lhota B 6:1 (3:0).

Čechtice A – Radošovice 1:4 (1:1).

Chotýšany B – Postupice B 4:0 (3:0).

IV. D třída

Louňovice B – Kamberk 2:3 (2:2).

Miřetice B – Hulice 0:2 (0:1).

Křivsoudov B – Libouň 1:6 (1:1).

Čechtice B – Blaník Načeradec 1:5 (0:3).

Trhový Štěpánov B – Zdislavice B 5:2 (3:0).

Pravonín B – Dolní Kralovice B 5:0 (3:0).

Keblov – Vracovice 5:2.