III. A třída


Krhanice - Sokol Přestavlky 2:2, Soběhrdy - Bystřice 2:3, Nespeky B - Lešany 6:1, Heřmaničky - Úročnice 2:4, Maršovice B - Miličín 1:6, Mezno-Týnec B 1:2, Václavice - Chocerady B 0:2.

 1. Úročnice⋌ 8 7 1 0 17:4  22
2. Bystřice⋌ 8 6 0 2 19:10 18
3. Soběhrdy⋌ 8 5 0 3 24:7  15
4. Miličín⋌ 8 5 0 3 20:9  15
5. Nespeky B⋌ 8 5 0 3 17:11 15
6. Lešany⋌ 8 4 3 1 13:13 15
7. Krhanice⋌ 8 3 2 3 12:11 11
8. Maršovice B⋌ 8 3 1 4 14:24 10
9. S. Přestavlky⋌ 8 2 2 4 16:17  8
10. Týnec B⋌ 8 2 2 4  9:18  8
11. Heřmaničky⋌ 8 2 1 5  9:19  7
12. Chocerady B⋌ 8 2 1 5  6:17  7
13. Václavice⋌ 8 1 2 5  4:11  5
14. Mezno⋌ 8 1 1 6  6:15  4

III. B třída


Velíš - Popovice 3:3, Tichonice - Kondrac B 6:0, Postupice - Dolní Kralovice 6:1, Ratměřice - Pravonín 1:1, SK Načeradec - Chotýšany B 5:1, Kladruby - Křivsoudov 2:2, Ostředek - Čechtice 8:0.

 1. Ostředek⋌ 8 7 0 1 26:4  21
2. Pravonín⋌ 8 6 1 1 27:10 19
3. Postupice⋌ 8 6 0 2 29:14 18
4. Popovice⋌ 8 4 3 1 21:12 15
5. Tichonice⋌ 8 4 0 4 22:22 12
6. SK Načeradec⋌ 8 3 2 3 20:20 11
7. Křivsoudov⋌ 8 3 2 3 23:29 11
8. D. Kralovice⋌ 8 3 1 4 16:20 10
9. Velíš⋌ 8 2 3 3 17:19  9
10. Kladruby⋌ 8 2 3 3 19:26  9
11. Chotýšany B⋌ 8 3 0 5 14:24  9
12. Ratměřice⋌ 8 2 2 4 15:16  8
13. Kondrac B⋌ 8 2 1 5 17:24  7
14. Čechtice⋌ 8 0 0 8  8:34  0

IV. A třída


Křečovice - Soběhrdy 1:4, Bukovany - Čerčany B 0:0, Jablonná A - Úročnice B 4:2, Zaječice - Netvořice 2:2, Poříčí B - Jankov 2:1, Václavice B - Pecerady 2:1.

 1. Zaječice⋌ 7 6 1 0 38:14 19
2. Pecerady⋌ 7 5 1 1 24:14 16
3. Jankov A⋌ 7 5 0 2 27:11 15
4. Poříčí B⋌ 8 4 2 2 17:17 14
5. Čerčany B⋌ 8 4 1 3 34:15 13
6. Jablonná A⋌ 7 4 0 3 25:16 12
7. Netvořice⋌ 8 3 2 3 23:17 11
8. Soběhrdy B⋌ 7 3 1 3 17:16 10
9. Bukovany⋌ 7 2 3 2 19:15  9
10. Úročnice B⋌ 8 1 3 4 16:25  6
11. Václavice B⋌ 8 2 0 6 11:37  6
12. Neveklov B⋌ 7 1 1 5 12:30  4
13. Křečovice⋌ 7 0 1 6  5:41  1

IV. B třída


Kamberk - Neustupov 2:5, Bystřice B - Drachkov 1:4, Heřmaničky B - Mezno B 1:1, Sedlec-Prčice B - Miličín B 4:0, SK Přestavlky - Jankov B 5:3, Budenín - Ratměřice B 4:0.

 1. Drachkov⋌ 7 7 0 0 31:10 21
2. Budenín⋌ 7 6 0 1 30:6  18
3. Neustupov⋌ 7 5 0 2 23:15 15
4. Miličín B⋌ 8 4 1 3 20:16 13
5. Sedlec–Prčice B⋌ 8 4 1 3 13:14 13
6. Kamberk⋌ 8 4 0 4 22:17 12
7. SK Přestavlky⋌ 7 4 0 3 22:18 12
8. Olbramovice B⋌ 7 3 0 4 22:12  9
9. Mezno B⋌ 8 2 2 4 12:15  8
10. Bystřice B⋌ 7 2 2 3 10:13  8
11. Ratměřice B⋌ 7 2 0 5  7:25  6
12. Heřmaničky B⋌ 8 1 2 5 10:35  5
13. Jankov B⋌ 7 0 0 7 15:41  0

IV. C třída


Velíš B - Popovice B 1:1, Libež - Tichonice B 4:2, Teplýšovice C - Nesperská Lhota B 9:5, Myslič - Louňovice B 3:0, Divišov B - Postupice B 3:1, Struhařov B - Jablonná B 5:0.

 1. Radošovice⋌ 7 6 1 0 21:8  19
2. Libež⋌ 7 6 0 1 19:6  18
3. Popovice B⋌ 7 5 2 0 26:11 17
4. Myslič⋌ 8 4 2 2 21:14 14
5. Teplýšovice C⋌ 8 4 1 3 26:23 13
6. Velíš B⋌ 8 3 2 3 17:7  11
7. Struhařov B⋌ 7 3 1 3 21:10 10
8. Tichonice B⋌ 7 3 1 3 22:14 10
9. Postupice B⋌ 7 3 1 3 13:15 10
10. Divišov B⋌ 7 2 1 4 12:32  7
11. Louňovice B⋌ 8 1 1 6 16:23  4
12. Jablonná B⋌ 7 1 0 6 10:43  3
13. Nesp. Lhota B⋌ 8 0 1 7 18:36  1

IV. D třída


Dolní Kralovice B - Blaník Načeradec 0:3, Miřetice B - Trhový Štěpánov B 1:2, Zdislavice B - Libouň 2:3, Hulice - Nesperská Lhota A 2:1, Vracovice - Louňovice A 3:2, Pravonín B - Křivsoudov B 5:1, Keblov - Čechtice B 3:1.

 1. Vracovice⋌ 8 6 1 1 25:18 19
2. Libouň⋌ 8 6 0 2 27:11 18
3. Louňovice A⋌ 8 6 0 2 20:9  18
4. Nesp. Lhota A⋌ 8 5 0 3 31:13 15
5. Keblov⋌ 8 5 0 3 20:12 15
6. Hulice⋌ 8 5 0 3 16:22 15
7. Tr. Štěpánov B⋌ 8 4 2 2 14:16 14
8. Miřetice B⋌ 8 4 0 4 17:16 12
9. Pravonín B⋌ 8 3 1 4 25:23 10
10. Bl. Načeradec⋌ 8 3 0 5 15:11  9
11. Křivsoudov B⋌ 8 3 0 5 12:15  9
12. Zdislavice B⋌ 8 2 1 5 15:24  7
13. D. Kralovice B⋌ 8 1 1 6  9:20  4
14. Čechtice B⋌ 8 0 0 8  4:40  0

OP dorost


Mezno - Přestavlky 7:0, Bystřice - Nespeky 1:2, Jankov - Benešov C 8:2, Čechtice - Trhový Štěpánov 7:0, Neveklov - Lešany 3:2.

 1. Jankov⋌ 8 7 0 1 30:8  21
2. Mezno⋌ 7 6 0 1 27:11 18
3. Benešov C⋌ 7 5 0 2 38:16 15
4. Čechtice⋌ 8 4 1 3 17:10 13
5. Bystřice⋌ 8 3 1 4 21:32 10
6. Neveklov⋌ 7 3 0 4 11:15  9
7. Nespeky⋌ 7 3 0 4 11:18  9
8. Divišov⋌ 7 2 1 4 10:12  7
9. S. Přestavlky⋌ 7 2 1 4 14:35  7
10. Lešany⋌ 7 1 2 4 14:17  5
11. Tr. Štěpánov⋌ 7 0 2 5 11:30  2

OS dorost


Pravonín - Blaník Načeradec 5:1, Olbramovice - Drachkov 6:0, Libež - Úročnice 5:2, Vlašim B - Struhařov 1:2, Ratměřice - Vrchotovy Janovice 1:2.

 1. Pravonín⋌ 7 6 1 0 37:11 19
2. Vr. Janovice ⋌ 7 5 0 2 38:10 15
3. Olbramovice⋌ 8 5 0 3 25:18 15
4. Úročnice⋌ 7 4 1 2 19:16 13
5. Libež⋌ 8 4 1 3 19:24 13
6. Kamberk⋌ 7 3 1 3 26:17 10
7. Bl. Načeradec⋌ 7 3 1 3 15:19 10
8. Struhařov⋌ 7 3 0 4 11:10  9
9. Ratměřice⋌ 7 3 0 4 13:13  9
10. Vlašim B⋌ 8 1 1 6 15:42  4
11. Drachkov⋌ 7 0 0 7  5:43  0

OP starší žáci A


Úročnice - Neveklov 1:0, Krhanice - Vrchotovy Janovice 1:6, Olbramovice - Lešany 0:6, Jablonná - Poříčí 1:4, Maršovice - Heřmaničky 3:2, Budenín - Miličín 0:6.

 1. Poříčí ⋌ 7 6 0 1 25:7  18
2. Lešany⋌ 7 5 2 0 33:4  17
3. Maršovice⋌ 7 5 1 1 39:11 16
4. Olbramovice⋌ 7 5 1 1 24:15 16
5. Vr. Janovice⋌ 7 4 2 1 28:13 14
6. Jablonná ⋌ 7 3 1 3  9:13 10
7. Úročnice⋌ 7 2 3 2 10:13  9
8. Miličín⋌ 7 2 1 4 19:13  7
9. Krhanice⋌ 7 1 2 4  6:18  5
10. Neveklov⋌ 7 1 1 5  6:35  4
11. Budenín⋌ 7 1 0 6  4:39  3
12. Heřmaničky⋌ 7 0 0 7  4:26  0

OP starší žáci B


Dolní Kralovice - Teplýšovice 3:3, Kamberk - Čechtice 2:2, Radošovice - Trhový Štěpánov 0:0, Ratměřice - Tichonice 2:0, Zdislavice - Chotýšany 2:3, Popovice - Chocerady 0:14.

 1. Ratměřice⋌ 7 6 0 1 21:1  18
2. Teplýšovice⋌ 7 5 2 0 42:6  17
3. Radošovice⋌ 7 5 2 0 14:2  17
4. Tr. Štěpánov⋌ 7 4 2 1 36:6  14
5. Chocerady⋌ 7 3 2 2 25:7  11
6. D. Kralovice⋌ 7 3 2 2 12:7  11
7. Chotýšany⋌ 7 3 0 4 19:26  9
8. Kamberk⋌ 7 2 2 3  9:18  8
9. Čechtice⋌ 7 2 1 4 18:23  7
10. Tichonice⋌ 7 1 1 5  9:13  4
11. Zdislavice⋌ 7 1 0 6 13:33  3
12. Popovice⋌ 7 0 0 7  1:77  0

OP mladší žáci


Teplýšovice - Struhařov 4:4, Sedlčany - Pyšely 3:0.

1. Sedlčany⋌ 6 4 0 2 22:12 12
2. Mezno⋌ 5 4 0 1 13:5  12
3. Pyšely⋌ 5 3 0 2  8:10  9
4. Teplýšovice⋌ 6 2 1 3 13:13  7
5. Struhařov⋌ 6 0 1 5  9:25  1

OP mladší žáci 7+1


Pravonín - Postupice 1:1, Lešany - Tichonice 0:2.

1. Pravonín⋌ 6 5 1 0 42:7  16
2. Tichonice⋌ 6 4 0 2 29:18 12
3. Lešany⋌ 6 2 0 4 11:25  6
4. Postupice⋌ 5 1 2 2  8:24  5
5. Bystřice⋌ 5 0 1 4  6:22  1

OP přípravky


Votice - Čerčany 5:2, Votice - Sedlec-Prčice 8:2, Vlašim A - Benešov B 2:0, Vlašim B - Bílkovice 3:1, Poříčí - Pyšely 1:10, Divišov - Čerčany 1:2.

 1. Vlašim A⋌ 7 5 2 0 35:7  17
2. Vlašim B⋌ 7 5 1 1 21:7  16
3. Divišov⋌ 6 5 0 1 20:6  15
4. Votice⋌ 7 5 0 2 29:18 15
5. Bílkovice⋌ 7 4 1 2 27:17 13
6. Pyšely⋌ 7 3 0 4 30:21  9
7. Benešov A⋌ 6 3 0 3 23:22  9
8. Benešov B⋌ 7 3 0 4 20:20  9
9. Čerčany⋌ 6 2 0 4 12:25  6
10. Sedlec-Prčice⋌ 6 1 0 5 18:37  3
11. Týnec⋌ 3 0 0 3  6:12  0
12. Poříčí⋌ 7 0 0 7  2:51  0

OS přípravky A


Olbramovice - Neveklov 1:7, Benešov C - Čerčany B 4:0, Soběhrdy - Kosova Hora 0:5, Vrchotovy Janovice - Bystřice 8:0, Maršovice - Úročnice 6:0.

 1. Čerčany B⋌ 7 6 0 1 38:6  18
2. Benešov C⋌ 7 6 0 1 39:8  18
3. Kosova Hora⋌ 7 6 0 1 32:3  18
4. Vr. Janovice⋌ 7 5 1 1 33:8  16
5. Maršovice⋌ 7 4 1 2 21:12 13
6. Soběhrdy⋌ 7 3 0 4 20:32  9
7. Neveklov⋌ 7 1 1 5  9:24  4
8. Olbramovice⋌ 7 1 0 6 13:27  3
9. Úročnice⋌ 7 1 0 6  6:25  3
10. Bystřice⋌ 7 0 1 6  3:69  1

OS přípravky B


Kondrac - Křivsoudov 2:1, Vlašim C - Čechtice 11:0, Teplýšovice - SK Načeradec 2:1, Zdislavice - Trhový Štěpánov 5:0.

 1. Vlašim C⋌ 6 6 0 0 35:6  18
2. Zdislavice⋌ 6 4 1 1 38:15 13
3. SK Načeradec⋌ 6 4 0 2 30:14 12
4. Křivsoudov⋌ 7 4 0 3 34:23 12
5. Kondrac⋌ 7 4 0 3 22:18 12
6. Teplýšovice⋌ 6 2 1 3 10:13  7
7. Čechtice⋌ 6 2 0 4 12:31  6
8. Tr. Štěpánov⋌ 6 1 0 5 12:17  3
9. Chocerady⋌ 6 0 0 6  0:56  0

OP přípravka 4 + 1


Miřetice – Trhový Štěpánov 4:1, Pravonín – Tichonice 5:1, Trhový Štěpánov – Tichonice 4:0, Miřetice – Pravonín 3:8, Pravonín – Trhový Štěpánov 4:1, Tichonice – Miřetice 7:3.

 1. Pravonín 15 9 0 6  71:66 27
2. Tichonice 15  8 2  5  68:48 26
3. T. Štěpánov 15 6 1 8  52:56 19
4. Miřetice 15 5 1 9  59:83 16

OP mladší přípravka


Úročnice - Sedlčany 0:14, Teplýšovice - Pecerady A 7:4, Čerčany - Pecerady B 0:0, Vlašim A - Vlašim B 8:1. ⋌(sim, sf)

1. Sedlčany⋌ 6 6 0 0 70:2  18
2. Benešov⋌ 6 4 0 2 51:7  12
3. Vlašim A⋌ 6 4 0 2 36:11 12
4. Pecerady A⋌ 7 4 0 3 30:26 12
5. Teplýšovice⋌ 6 3 0 3 27:36  9
6. Pecerady B⋌ 7 2 1 4 11:53  7
7. Úročnice⋌ 6 2 0 4 19:37  6
8. Vlašim B⋌ 6 2 0 4 19:42  6
9. Čerčany⋌ 6 0 1 5  3:52  1