III. A třída


Krhanice - Týnec B 0:0, Soběhrdy - Maršovice B 8:0, Nespeky B - Heřmaničky 3:0, Mezno - Miličín 0:2, Václavice - Úročnice 0:2, Přestavlky - Lešany 1:1, Chocerady B - Bystřice 2:5.


1. Soběhrdy⋌ 4 4 0 0 20:2  12
2. Úročnice⋌ 4 3 1 0  9:2  10
3. Miličín⋌ 4 3 0 1  8:5   9
4. Lešany⋌ 4 2 2 0  7:4   8
5. Krhanice⋌ 4 2 1 1  7:5   7
6. Maršovice B ⋌ 4 2 1 1  9:11  7
7. Bystřice⋌ 4 2 0 2 12:8   6
8. Nespeky B⋌ 4 2 0 2  8:7   6
9. Sokol Přestavlky⋌ 4 1 1 2  9:12  4
10. Mezno⋌ 4 1 0 3  3:9   3
11. Václavice⋌ 4 0 2 2  0:3   2
12. Týnec B⋌ 4 0 2 2  3:12  2
13. Chocerady B ⋌ 4 0 1 3  3:10  1
14. Heřmaničky⋌ 4 0 1 3  0:8   1


III. B třída


Velíš - Křivsoudov 3:3, Tichonice - SK Načeradec 3:4, Postupice - Ratměřice 2:1, Kladruby - Chotýšany B 6:0, Ostředek - Pravonín 2:0, Popovice - Dolní Kralovice 3:2, Čechtice - Kondrac B 1:5.


1. Postupice⋌ 4 3 0 1 14:7  9
2. Pravonín⋌ 4 3 0 1 12:6  9
3. Ostředek⋌ 4 3 0 1 10:4  9
4. Tichonice⋌ 4 3 0 1 12:9  9
5. Kladruby⋌ 4 2 1 1 14:10 7
6. Křivsoudov⋌ 4 2 1 1 15:12 7
7. Popovice⋌ 4 2 1 1  6:5  7
8. Dolní Kralovice⋌ 4 2 0 2 10:8  6
9. SK Načeradec⋌ 4 1 2 1  8:11 5
10. Velíš⋌ 4 1 1 2  7:10 4
11. Ratměřice⋌ 4 1 0 3  7:8  3
12. Kondrac B⋌ 4 1 0 3  9:14 3
13. Chotýšany B ⋌ 4 1 0 3  2:11 3
14. Čechtice⋌ 4 0 0 4  4:15 0


IV. A třída


Křečovice - Zaječice 2:10, Bukovany - Jablonná A 3:4, Poříčí B - Netvořice 3:2, Václavice B - Úročnice B 1:3, Neveklov B - Čerčany B 0:3, Pecerady - Soběhrdy B 3:3.


1. Zaječice⋌ 4 4 0 0 28:8  12
2. Pecerady⋌ 4 3 1 0 15:11 10
3. Jankov A⋌ 3 3 0 0 14:1   9
4. Jablonná A⋌ 4 3 0 1 15:5   9
5. Poříčí B⋌ 4 2 1 1  8:8   7
6. Čerčany B⋌ 4 2 0 2 11:11  6
7. Bukovany⋌ 3 1 1 1 13:8   4
8. Netvořice⋌ 4 1 1 2 13:10  4
9. Neveklov B⋌ 4 1 1 2  8:19  4
10. Úročnice B⋌ 4 1 0 3  8:15  3
11. Soběhrdy B ⋌ 3 0 1 2  5:10  1
12. Václavice B ⋌ 4 0 0 4  4:15  0
13. Křečovice⋌ 3 0 0 3  4:25  0


IV. B třída


Kamberk - Jankov B 4:2, Bystřice B - Sedlec-Prčice B 0:1, Olbramovice B - Heřmaničky B 11:0, SK Přestavlky - Miličín B 3:4, Budenín - Mezno B 2:0, Ratměřice B - Drachkov 0:1.


1. Budenín⋌ 4 4 0 0 18:2  12
2. Olbramovice B⋌ 4 3 0 1 20:5   9
3. Drachkov⋌ 3 3 0 0 15:4   9
4. Miličín B⋌ 4 2 0 2 12:9   6
5. SK Přestavlky⋌ 4 2 0 2 13:11  6
6. Kamberk⋌ 4 2 0 2 10:8   6
7. Neustupov⋌ 3 2 0 1  8:6   6
8. Bystřice B⋌ 4 2 0 2  6:6   6
9. Sedlec–Prčice B⋌ 4 2 0 2  6:11  6
10. Mezno B⋌ 4 1 0 3  7:8   3
11. Ratměřice B ⋌ 3 1 0 2  2:7   3
12. Jankov B⋌ 3 0 0 3  6:22  0
13. Heřmaničky B⋌ 4 0 0 4  3:27  0


IV. C třída


Velíš B - Postupice B 0:0, Libež - Myslič 3:0, Radošovice - Teplýšovice C 4:2, Divišov B - Louňovice B 2:0, Struhařov B - Nesperská Lhota B 6:2, Jablonná B - Tichonice B 1:4.


1. Radošovice⋌ 4 4 0 0 13:3  12
2. Popovice B⋌ 3 3 0 0 12:4   9
3. Libež⋌ 4 3 0 1  7:3   9
4. Myslič⋌ 4 2 0 2  9:6   6
5. Tichonice B ⋌ 3 2 0 1  5:2   6
6. Teplýšovice C⋌ 4 2 0 2  9:11  6
7. Louňovice B⋌ 4 1 1 2 13:9   4
8. Struhařov B⋌ 4 1 1 2  8:7   4
9. Postupice B⋌ 3 1 1 1  3:2   4
10. Velíš B⋌ 4 1 1 2  1:3   4
11. Divišov B⋌ 4 1 0 3  7:16  3
12. Jablonná B⋌ 3 1 0 2  6:18  3
13. Nesperská Lhota B⋌ 4 0 0 4  9:18  0


IV. D třída


Dolní Kralovice B - Křivsoudov B 0:3, Miřetice B - Vracovice 1:5, Zdislavice B - Hulice 5:0, Pravonín B-Louňovice A 2:3, Keblov - Nesperská Lhota 7:0, Blaník Načeradec - Libouň 1:2, Čechtice B - Trhový Štěpánov B 1:2.


1. Vracovice⋌ 4 4 0 0 14:7  12
2. Libouň⋌ 4 3 0 1 17:5   9
3. Louňovice A ⋌ 4 3 0 1 12:4   9
4. Nesperská Lhota⋌ 4 3 0 1 14:7   9
5. Trhový Štěpánov B⋌ 4 2 1 1  5:8   7
6. Pravonín B⋌ 4 2 0 2 15:8   6
7. Keblov⋌ 4 2 0 2 12:6   6
8. Křivsoudov B⋌ 4 2 0 2  9:7   6
9. Zdislavice B⋌ 4 2 0 2  9:8   6
10. Miřetice B⋌ 4 2 0 2 11:11  6
11. Hulice⋌ 4 2 0 2  7:16  6
12. Dolní Kralovice B⋌ 4 0 1 3  1:8   1
13. Blaník Načeradec⋌ 4 0 0 4  2:8   0
14. Čechtice B⋌ 4 0 0 4  1:26  0


OP dorost


Mezno - Nespeky 4:2, Bystřice - Neveklov 4:1, Jankov - Čechtice 2:0, Divišov - Lešany 2:1, Sokol Přestavlky - Trhový Štěpánov 5:2.


1. Benešov C⋌ 3 3 0 0 13:1  9
2. Jankov⋌ 4 3 0 1 13:3  9
3. Mezno⋌ 4 3 0 1 15:9  9
4. Neveklov⋌ 3 2 0 1  7:6  6
5. Nespeky⋌ 4 2 0 2  8:9  6
6. Čechtice⋌ 4 2 0 2  6:7  6
7. Bystřice⋌ 4 2 0 2 10:17 6
8. Přestavlky⋌ 4 1 1 2 10:10 4
9. Divišov⋌ 4 1 0 3  2:7  3
10. Lešany⋌ 3 0 1 2  3:7  1
11. Trhový Štěpánov⋌ 3 0 0 3  4:15 0


OS dorost


Kamberk - Vlašim B 9:2, Olbramovice - Libež 4:1, Ratměřice - Struhařov 2:1, Blaník Načeradec - Úročnice 2:2, Vrchotovy Janovice - Drachkov 12:0.


1. Vrchotovy Janovice⋌ 4 3 0 1 29:2  9
2. Pravonín⋌ 3 3 0 0 17:5  9
3. Olbramovice⋌ 4 3 0 1 15:8  9
4. Úročnice⋌ 3 2 1 0  7:4  7
5. Blaník Načeradec⋌ 4 2 1 1  8:8  7
6. Ratměřice⋌ 4 2 0 2  9:7  6
7. Kamberk⋌ 4 1 1 2 13:13 4
8. Libež⋌ 4 1 1 2  6:10 4
9. Vlašim B⋌ 4 1 0 3  6:27 3
10. Struhařov⋌ 3 0 0 3  3:8  0
11. Drachkov⋌ 3 0 0 3  3:24 0


OP starší žáci A


Úročnice - Vrchotovy Janovice 3:3, Krhanice - Maršovice 1:1, Olbramovice - Jablonná 2:0, Budenín - Heřmaničky 1:0, Neveklov - Poříčí 0:5, Miličín - Lešany 0:2.


1. Poříčí ⋌ 3 3 0 0 12:3  9
2. Maršovice⋌ 3 2 1 0 25:1  7
3. Olbramovice⋌ 3 2 1 0  8:3  7
4. Lešany⋌ 3 1 2 0  6:4  5
5. Jablonná ⋌ 3 1 1 1  4:5  4
6. Miličín⋌ 3 1 0 2  8:5  3
7. Úročnice⋌ 3 0 3 0  7:7  3
8. Budenín⋌ 3 1 0 2  3:14 3
9. Neveklov⋌ 3 1 0 2  4:19 3
10. Vrchotovy Janovice⋌ 3 0 2 1  8:9  2
11. Krhanice⋌ 3 0 2 1  3:6  2
12. Heřmaničky⋌ 3 0 0 3  1:13 0


OP starší žáci B


Dolní Kralovice - Čechtice 4:0, Kamberk - Zdislavice 4:1, Radošovice - Ratměřice 1:0, Popovice - Chotýšany 1:11, Teplýšovice - Tichonice 6:1, Chocerady - Trhový Štěpánov 1:2.


1. Teplýšovice⋌ 3 3 0 0 30:1  9
2. Radošovice⋌ 3 2 1 0  4:1  7
3. Ratměřice⋌ 3 2 0 1 10:1  6
4. Trhový Štěpánov⋌ 3 2 0 1 11:3  6
5. Dolní Kralovice⋌ 3 2 0 1  6:3  6
6. Chocerady⋌ 3 1 1 1  8:4  4
7. Kamberk⋌ 3 1 1 1  5:5  4
8. Chotyšany⋌ 3 1 0 2 13:18 3
9. Zdislavice⋌ 3 1 0 2 11:18 3
10. Čechtice⋌ 3 1 0 2  2:13 3
11. Tichonice⋌ 3 0 1 2  2:8  1
12. Popovice⋌ 3 0 0 3  1:28 0


OP mladší žáci


Sedlčany B - Mezno 1:5, Struhařov - Pyšely 2:4.


1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 7:0  6
2. Pyšely⋌ 2 2 0 0 7:4  6
3. Mezno⋌ 2 1 0 1 5:4  3
4. Sedlčany⋌ 3 1 0 2 9:11 3
5. Struhařov⋌ 3 0 0 3 5:14 0


OP mladší žáci 7+1


Pravonín - Lešany 13:0, Postupice - Bystřice 3:3.


1. Pravonín⋌ 3 3 0 0 27:1  9
2. Tichonice⋌ 2 1 0 1  6:8  3
3. Lešany⋌ 3 1 0 2  9:19 3
4. Bystřice⋌ 2 0 1 1  4:10 1
5. Postupice⋌ 2 0 1 1  3:11 1


OP přípravky


Votice - Týnec 4:3, Benešov A - Poříčí 6:1, Vlašim A - Vlašim B 2:2, Divišov - Pyšely 2:1, Sedlec-Prčice - Bílkovice 3:5, Čerčany - Benešov B 1:3.


1. Divišov⋌ 3 3 0 0 14:1  9
2. Bílkovice⋌ 3 3 0 0 17:6  9
3. Vlašim A⋌ 3 2 1 0 20:4  7
4. Pyšely⋌ 3 2 0 1 20:4  6
5. Votice⋌ 3 2 0 1 12:10 6
6. Benešov B⋌ 3 2 0 1  7:10 6
7. Vlašim B⋌ 3 1 1 1  4:4  4
8. Sedlec-Prčice⋌ 3 1 0 2 13:18 3
9. Benešov A⋌ 3 1 0 2  7:14 3
10. Týnec⋌ 3 0 0 3  6:12 0
11. Čerčany⋌ 3 0 0 3  5:17 0
12. Poříčí⋌ 3 0 0 3  1:26 0


OS přípravky A


Olbramovice - Kosova Hora 0:1, Benešov C - Maršovice 6:0, Soběhrdy - Vrchotovy Janovice 0:7, Neveklov - Úročnice 0:3, Čerčany B - Bystřice 20:0.


1. Kosova Hora⋌ 3 3 0 0 18:0  9
2. Benešov C⋌ 3 3 0 0 20:3  9
3. Čerčany B⋌ 2 2 0 0 25:1  6
4. Vrchotovy Janovice⋌ 3 2 0 1 15:4  6
5. Olbramovice⋌ 3 1 0 2 10:8  3
6. Maršovice⋌ 2 1 0 1  3:6  3
7. Úročnice⋌ 3 1 0 2  4:8  3
8. Soběhrdy⋌ 3 1 0 2  8:18 3
9. Neveklov⋌ 3 0 0 3  0:13 0
10. Bystřice⋌ 3 0 0 3  1:43 0


OS přípravky B


Kondrac - Čechtice 4:2, Vlašim C - Teplýšovice 4:1, Křivsoudov - Trhový Štěpánov 3:1, Chocerady - Načeradec 0:8.


1. Načeradec⋌ 3 3 0 0 20:5  9
2. Zdislavice⋌ 2 2 0 0 23:2  6
3. Vlašim C⋌ 2 2 0 0  9:3  6
4. Křivsoudov⋌ 3 2 0 1  7:13 6
5. Trhový Štěpánov⋌ 3 1 0 2 11:5  3
6. Kondrac⋌ 3 1 0 2  9:11 3
7. Čechtice⋌ 3 1 0 2  6:12 3
8. Teplýšovice⋌ 2 0 0 2  1:6  0
9. Chocerady⋌ 3 0 0 3  0:29 0


OP přípravka 4 + 1


Miřetice – Trhový Štěpánov 6:3, Pravonín – Tichonice 5:7, Trhový Štěpánov – Tichonice 2:7, Miřetice – Pravonín 7:8, Pravonín – Trhový Štěpánov 10:5, Tichonice – Miřetice 4:4.


1. Tichonice 6 5 1 0 44:16 16
2. Miřetice 6 3 1 2 41:32 10
3. Pravonín 6 2 0 4 23:43 6  

4. Trhový Štěpánov 6 1 0 5 21:36 3

OP mladší přípravka


Úročnice - Pecerady B 10:3, Teplýšovice - Vlašim A 0:17, Sedlčany - Vlašim B 14:0, Pecerady A - Benešov 3:2. ⋌(sim, sf)


1. Pecerady A⋌ 3 3 0 0 14:2  9
2. Sedlčany⋌ 2 2 0 0 20:0  6
3. Benešov⋌ 3 2 0 1 22:4  6
4. Úročnice⋌ 3 2 0 1 18:10 6
5. Vlašim A⋌ 3 1 0 2 17:10 3
6. Teplýšovice⋌ 2 1 0 1  7:17 3
7. Vlašim B⋌ 3 1 0 2  4:22 3
8. Čerčany⋌ 2 0 0 2  2:14 0
9. Pecerady B⋌ 3 0 0 3  4:29 0