VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky okresních mužstev

Benešovsko - Přinášíme AKTUÁLNĚ výsledky a tabulky okresních mužstev po třetím jarním kole.

12.4.2009
SDÍLEJ:

Momentka ze zápasu Divišov B - Myslič 1:0.Foto: Foto: Deník/Pavel Šimáček

Okresní přebor

Votice – Olbramovice 1:1(0:1), L. Budil - P.Soukup.

Bílkovice – Neveklov 0:2 (0:1), Bubák, Loucký.

Chotýšany – Struhařov 1:1 (0:1), Hanuš (z PK) - Sysel.

Jírovice – Zdislavice 1:2 (0:0).

Miřetice – Vrchotovy Janovice 0:1.

Sedlec–Prčice – Divišov 2:0 (1:0), T. Davídek 2.

Teplýšovice B – Čerčany3:1 (2:1) Micka 2, Hasenkopf - Hoffinger.

 1. Votice B⋌ 16 11 4  1 41:16 37
2. Chotýšany⋌ 16 11 3  2 53:20 36
3. Sedlec-Prčice⋌ 16 11 3  2 43:20 36
4. Olbramovice⋌ 16 10 2  4 42:21 32
5. Vr. Janovice⋌ 16  8 2  6 32:33 26
6. Čerčany⋌ 16  6 4  6 40:39 22
7. Divišov⋌ 16  7 1  8 28:35 22
8. Zdislavice⋌ 16  6 3  7 28:36 21
9. Struhařov⋌ 16  5 5  6 24:21 20
10. Teplýšovice B⋌ 16  6 0 10 31:33 18
11. Jírovice⋌ 16  5 2  9 20:31 17
12. Neveklov⋌ 16  4 3  9 20:35 15
13. Miřetice⋌ 16  3 2 11 23:42 11
14. Bílkovice⋌ 16  1 2 13  6:49  5

III. třída A

Krhanice – Nespeky B 2:1 (2:0), Unger 2 - Hrtánek.

Václavice – Miličín 3:1 (1:1).

Sokol Přestavlky – Úročnice 1:1 (1:0).

Soběhrdy – Heřmaničky 6:0 (1:0), J. Bártík 3, T. Vilímek 2, Murgač.

Mezno – Maršovice B 5:0 (2:0), Šlejmar 2, Barták, Kromka, Kubec.

Chocerady B – Lešany 1:3 (1:0), T. Pospíšil - Moulík 3.

Týnec B – Bystřice 2:1.

1. Úročnice⋌ 16 13 3  0 46:10 42
2. Nespeky B⋌ 16  9 2  5 37:24 29
3. Bystřice⋌ 16  9 1  6 34:29 28
4. Soběhrdy⋌ 16  8 3  5 44:16 27
5. Lešany⋌ 16  7 6  3 31:29 27
6. So. Přestavlky⋌ 16  7 4  5 38:26 25
7. Miličín⋌ 16  7 1  8 31:29 22
8. Týnec B⋌ 16  5 6  5 24:29 21
9. Krhanice⋌ 16  4 6  6 23:29 18
10. Václavice⋌ 16  5 3  8 21:29 18
11. Mezno⋌ 16  5 2  9 22:28 17
12. Chocerady B ⋌ 16  5 2  9 18:32 17
13. Maršovice B⋌ 16  4 1 11 26:53 13
14. Heřmaničky⋌ 16  3 2 11 17:49 11

III. B třída

Velíš - Postupice 2:3.

Tichonice – Ratměřice 6:2 (2:1), Kučera, Houdek, Kupsa, Peroutka, Šťastný, J. Kmoch - R. Matoušek, vlastní.

Kladruby – SK Načeradec 0:0.

Ostředek – Chotýšany B 8:1 (4:0).

Popovice – Pravonín 0:4 (0:3).

Čechtice – Dolní Kralovice 3:7 (1:3), Suk, Navrátil, Hejný - Boček 2, Prchal 2, Kamarýt, Šaman, Pitelka.

Křivsoudov – Kondrac B 1:1.

1. Postupice⋌ 16 12 1  3 56:26 37
2. Ostředek⋌ 16 12 0  4 52:18 36
3. Pravonín⋌ 15 11 2  2 46:19 35
4. SK Načeradec⋌ 16  8 4  4 34:25 28
5. D. Kralovice⋌ 16  8 1  7 47:37 25
6. Popovice⋌ 16  6 5  5 36:34 23
7. Velíš⋌ 16  6 4  6 37:34 22
8. Tichonice⋌ 16  7 0  9 48:46 21
9. Kondrac B⋌ 16  5 4  7 34:36 19
10. Ratměřice⋌ 16  5 3  8 38:43 18
11. Křivsoudov⋌ 15  5 3  7 35:48 18
12. Kladruby⋌ 16  4 4  8 28:54 16
13. Chotýšany B ⋌ 16  3 2 11 24:55 11
14. Čechtice⋌ 16  2 1 13 19:59  7

IV. A třída

Křečovice – Jablonná A 0:1.

Poříčí B – Zaječice 1:3 (1:1).

Neveklov B – Úročnice B 2:1 (1:1).

Pecerady – Čerčany B 2:1 (0:1), branky Pecerad: Pádivý, M. Kastner.

Jankov A – Soběhrdy 4:2.

Václavice B – Netvořice 0:6.

 1. Zaječice⋌ 14 11 2  1 62:28 35
2. Jankov⋌ 15 10 2  3 63:25 32
3. Pecerady⋌ 15 10 2  3 40:24 32
4. Poříčí B⋌ 15  8 2  5 36:30 26
5. Čerčany B⋌ 15  6 4  5 55:33 22
6. Jablonná A⋌ 15  6 2  7 37:43 20
7. Netvořice⋌ 15  5 4  6 43:36 19
8. Neveklov B⋌ 14  6 1  7 36:43 19
9. Bukovany⋌ 14  4 6  4 35:27 18
10. Soběhrdy B ⋌ 14  4 5  5 33:34 17
11. Václavice B⋌ 15  4 1 10 25:61 13
12. Úročnice B⋌ 15  2 4  9 26:46 10
13. Křečovice⋌ 14  1 1 12 16:77  4

IV. B třída

Kamberk – Olbramovice B 3:1 (2:1).

SK Přestavlky – Sedlec–Prčice B 1:2 (1:1).

Budenín – Miličín B 3:0 (3:0), Štěpánek 2, Hájek.

Jankov B – Drachkov 6:0.

Bystřice B – Heřmaničky B 1:0 (0:0), Pešek.

Neustupov – Mezno B 1:0 (0:0), Vesecký.

 1. Budenín⋌ 15 12 0  3 55:13 36
2. Drachkov⋌ 14 11 0  3 54:28 33
3. Neustupov⋌ 15  9 3  3 46:27 30
4. Sedlec–Prčice B⋌ 15  8 2  5 35:27 26
5. Olbramovice B⋌ 15  8 1  6 43:30 25
6. Kamberk⋌ 15  8 0  7 35:36 24
7. SK Přestavlky⋌ 15  6 1  8 40:35 19
8. Bystřice B⋌ 15  5 4  6 24:29 19
9. Miličín B⋌ 15  5 3  7 28:29 18
10. Ratměřice B ⋌ 14  5 2  7 20:38 17
11. Mezno B⋌ 15  4 3  8 26:31 15
12. Heřmaničky B⋌ 15  2 3 10 17:67  9
13. Jankov B⋌ 14  2 0 12 31:64  6

IV. C třída

Velíš B – Radošovice 2:3.

Libež – Teplýšovice C 3:1 (2:1), Vrba 2, Český - Dřízal.

Divišov B – Myslič 1:0 (1:0), Brejcha.

Struhařov B – Louňovice B 2:1 (1:0).

Popovice B – Nesperská Lhota B 5:0 (1:0), Vilímek 2, Prikner, Červ, Suk.

Postupice B – Tichonice B 3:5 (2:2).

 1. Libež⋌ 14 12 1  1 40:10 37
2. Radošovice⋌ 14  9 3  2 37:20 30
3. Popovice B⋌ 14  9 2  3 42:21 29
4. Myslič⋌ 14  7 3  4 42:21 24
5. Struhařov B⋌ 13  7 2  4 32:20 23
6. Postupice B ⋌ 13  6 1  6 31:29 19
7. Tichonice B⋌ 13  5 3  5 32:32 18
8. Teplýšovice C⋌ 13  5 2  6 30:33 17
9. Velíš B⋌ 14  4 2  8 18:25 14
10. Divišov B⋌ 14  4 2  8 21:54 14
11. Louňovice B⋌ 13  1 2 10 15:38  5
12. Nesp. Lhota B⋌ 13  0 1 12 18:55  1

IV. D třída

Dolní Kralovice B – Zdislavice B 0:0.

Miřetice B – Hulice 3:3 (0:3), R. Pešek 2, Novák - Kapek, Polívka, Boček.

Pravonín B – Vracovice 3:1 (0:0), Krapec, P. Ondrák, Březina - Matoušek.

Keblov – Louňovice A 1:3 (1:1).

Blaník Načeradec – Nesperská Lhota A 0:0.

Čechtice B – Libouň 2:5 (1:2), Říha 2 - Vejsada, Šindelář, Siva, Dvořák, Kaklík.

Křivsoudov B – Trhový Štěpánov B 1:1.


 1. Libouň⋌ 16 11 2  3 50:27 35
2. Louňovice A⋌ 16 11 2  3 39:18 35
3. Keblov⋌ 16 10 1  5 43:24 31
4. Nesp. Lhota A⋌ 15  9 3  3 48:19 30
5. Pravonín B⋌ 16  9 2  5 47:29 29
6. Vracovice⋌ 16  9 2  5 49:39 29
7. Bl. Načeradec⋌ 16  8 1  7 35:16 25
8. Hulice⋌ 16  7 2  7 31:49 23
9. T. Štěpánov B⋌ 16  6 4  6 31:35 22
10. Miřetice B⋌ 16  4 5  7 25:35 17
11. Zdislavice B⋌ 16  5 2  9 31:43 17
12. Křivsoudov B⋌ 15  3 3  9 16:37 12
13. D. Kralovice B⋌ 16  2 3 11 19:38  9
14. Čechtice B⋌ 16  0 2 14 18:73  2

Autor: Pavel Šimáček

12.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Věneček tanečního kurzu ve Vlašimi se konal v sobotu 9. prosince.
75

OBRAZEM: Tanečníci zaplnili vlašimskou sokolovnu

Setkání před Betlémem v podání kejklíř Víti Marčíka.
5

Setkání před Betlémem měli v Neveklově

OBRAZEM: Cestování po dálnici komplikovaly nehody

Psáře - Nehoda dodávky a kamionu na 50. kilometru D1 směr Praha, k níž došlo v neděli 10. prosince odpoledne si vyžádala zásah hasičů ze Zruče nad Sázavou a Dekonta týmu. 

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

OBRAZEM: Advent slavili v sázavské Huti František

Sázava - Tento víkend uspořádalo Centrum sklářského umění v Sázavě advent na Huti František. Pro návštěvníky byl připraven bohatý program.

OBRAZEM: Advent na hradě v Týnci

Týnec nad Sázavou - Druhý advent si v muzeu na hradě v neděli 10. prosince připomněli návštěvníci tohoto místa. Kromě trhovců se šperky, domácím mýdlem či vánočními ozdobami se tam konalo také představení pro děti. Bílkovo kratochvílné divadlo sehrálo pohádku Jak chtěl Kašpárek slavit Vánoce. Podvečer se pak v muzeu konal vánoční koncert tria Bardolino.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT