III. třída A

Václavice - Krhanice 2:6, Chocerady B - Soběhrdy 1:2, Týnec B - Nespeky B 4:2, Bystřice - Heřmaničky 3:0, Lešany - Maršovice B 3:1, Úročnice - Miličín 1:4, Sokol Přestavlky - Mezno 1:4.

 1. Úročnice⋌ 23 17 3  3 59:21 54
2. Soběhrdy⋌ 23 15 3  5 63:20 48
3. Bystřice⋌ 23 13 1  9 50:40 40
4. So. Přestavlky⋌ 23 11 6  6 54:35 39
5. Miličín⋌ 23 12 1 10 48:38 37
6. Mezno⋌ 23 11 3  9 40:33 36
7. Lešany⋌ 23  9 8  6 41:44 35
8. Nespeky B⋌ 23 10 4  9 50:42 34
9. Krhanice⋌ 23  8 7  8 43:41 31
10. Týnec B⋌ 23  8 7  8 39:46 31
11. Václavice⋌ 23  6 3 14 35:49 21
12. Chocerady B ⋌ 23  6 2 15 28:57 20
13. Heřmaničky⋌ 23  5 3 15 29:66 18
14. Maršovice B⋌ 23  4 1 18 30:77 13

III. třída B

Ostředek - Velíš 2:0, Čechtice - Tichonice 1:6, Křivsoudov - Postupice 1:1, Kondrac B - Ratměřice 2:1, Dolní Kralovice - SK Načeradec 2:1, Pravonín - Chotýšany B 6:1, Popovice - Kladruby 3:1.

 1. Pravonín⋌ 23 18 2  3 75:32 56
2. Ostředek⋌ 23 17 0  6 76:28 51
3. Postupice⋌ 23 16 3  4 71:34 51
4. D. Kralovice⋌ 23 13 2  8 66:48 41
5. Popovice⋌ 23 10 5  8 56:49 35
6. Tichonice⋌ 23 10 2 11 69:60 32
7. Ratměřice⋌ 23  9 4 10 52:59 31
8. Křivsoudov⋌ 23  8 6  9 49:64 30
9. Velíš⋌ 23  8 5 10 51:49 29
10. SK Načeradec⋌ 23  8 5 10 45:46 29
11. Kondrac B⋌ 23  8 5 10 48:51 29
12. Kladruby⋌ 23  6 6 11 43:70 24
13. Chotýšany B⋌ 23  4 2 17 35:82 14
14. Čechtice⋌ 23  2 1 20 29:93  7

IV. třída A

Pecerady - Křečovice 1:3, Jankov - Bukovany 1:1, Soběhrdy B - Jablonná 3:0, Čerčany B - Zaječice 0:8, Úročnice B - Netvořice 1:4, Neveklov B - Poříčí B 2:2.

 1. Zaječice⋌ 21 17 3  1 95:39 54
2. Jankov⋌ 21 13 4  4 87:41 43
3. Pecerady⋌ 21 11 2  8 49:46 35
4. Poříčí B⋌ 22 10 5  7 47:48 35
5. Soběhrdy B⋌ 21  9 6  6 51:40 33
6. Čerčany B⋌ 22  9 5  8 76:55 32
7. Netvořice⋌ 21  9 5  7 66:48 32
8. Jablonná ⋌ 21  8 3 10 53:64 27
9. Neveklov B⋌ 21  7 2 12 53:66 23
10. Václavice B ⋌ 21  6 3 12 42:78 21
11. Bukovany⋌ 21  4 8  9 43:48 20
12. Úročnice B⋌ 22  4 5 13 36:62 17
13. Křečovice⋌ 21  5 1 15 29:92 16

IV. třída B

Budenín - Kamberk 4:0, Ratměřice B - Bystřice B 3:1, Jankov B - Olbramovice B 3:6, Drachkov - Heřmaničky B 7:0, Mezno B - Miličín B 2:3, Neustupov - SK Přestavlky 2:1.

 1. Drachkov⋌ 21 16 1  4 79:35 49
2. Budenín⋌ 21 16 0  5 75:23 48
3. Neustupov⋌ 21 13 4  4 65:37 43
4. Sedlec–Prčice B⋌ 21 11 5  5 50:29 38
5. Olbramovice C⋌ 21 11 2  8 56:38 35
6. Miličín B⋌ 22 10 4  8 44:38 34
7. Kamberk⋌ 22 11 1 10 49:48 34
8. Ratměřice B⋌ 21  8 3 10 35:56 27
9. SK Přestavlky⋌ 21  8 2 11 55:46 26
10. Bystřice B⋌ 21  6 5 10 31:47 23
11. Mezno B⋌ 22  6 4 12 41:53 22
12. Jankov B⋌ 21  3 0 18 43:94  9
13. Heřmaničky B⋌ 21  2 3 16 17:96  9

IV. třída C

Struhařov B - Velíš B 4:3, Postupice B - Radošovice 1:4, Tichonice B - Teplýšovice C 3:3, Nesperská Lhota B - Louňovice B 0:0, Popovice B - Divišov B 7:2.

 1. Libež⋌ 19 17 1  1 60:17 52
2. Radošovice⋌ 20 13 4  3 52:27 43
3. Popovice B⋌ 19 13 2  4 62:31 41
4. Struhařov B ⋌ 19 12 3  4 51:27 39
5. Myslič⋌ 20 10 5  5 55:27 35
6. Postupice B⋌ 19  8 2  9 45:46 26
7. Teplýšovice C⋌ 20  6 4 10 38:47 22
8. Velíš B⋌ 20  6 2 12 30:43 20
9. Divišov B⋌ 19  6 2 11 33:72 20
10. Tichonice B⋌ 19  5 4 10 38:53 19
11. Louňovice B⋌ 20  3 3 14 24:52 12
12. Nesp. Lhota B⋌ 20  1 2 17 29:75  5

IV. třída D

Keblov - Dolní Kralovice B 3:2, Čechtice B - Miřetice B 0:0, Křivsoudov B - Zdislavice B 5:0, Trhový Štěpánov B - Hulice 3:1, Libouň - Vracovice 3:2, Nesperská Lhota A - Louňovice A 3:2, Blaník Načeradec - Pravonín B 5:0.

 1. Nesp. Lhota A⋌ 23 16 3  4 81:33  51
2. Louňovice A⋌ 23 15 3  5 56:29  48
3. Bl. Načeradec⋌ 23 15 1  7 63:25  46
4. Pravonín B⋌ 23 14 2  7 67:45  44
5. Libouň⋌ 23 14 2  7 65:43  44
6. Keblov⋌ 23 14 1  8 65:43  43
7. Tr. Štěpánov B⋌ 23 11 4  8 61:48  37
8. Vracovice⋌ 23 11 2 10 59:57  35
9. Hulice⋌ 23 10 2 11 44:62  32
10. Křivsoudov B⋌ 23  6 3 14 29:53  21
11. Miřetice B⋌ 23  5 6 12 32:58  21
12. Zdislavice B⋌ 23  6 2 15 38:66  20
13. D. Kralovice B⋌ 23  4 4 15 27:50  16
14. Čechtice B⋌ 23  1 3 19 26:101  6

OP dorost

Divišov - Mezno 0:2, Sokol Přestavlky - Bystřice 1:3, Nespeky - Čechtice 3:2, Benešov C - Neveklov 6:2, Trhový Štěpánov - Lešany 0:4.

 1. Jankov⋌ 17 15 0  2  80:15 45
2. Benešov C⋌ 17 13 1  3 100:22 40
3. Mezno⋌ 17 11 1  5  46:34 34
4. Divišov⋌ 17  8 2  7  43:25 26
5. Lešany⋌ 18  7 4  7  36:40 25
6. Bystřice⋌ 17  7 2  8  39:59 23
7. So. Přestavlky⋌ 17  6 3  8  36:70 21
8. Čechtice⋌ 18  6 2 10  36:41 20
9. Neveklov⋌ 18  6 0 12  37:61 18
10. Nespeky⋌ 17  5 1 11  22:50 16
11. Trh. Štěpánov⋌ 17  2 2 13  25:83  8

OS dorost

Ratměřice - Pravonín 3:1, Blaník Načeradec - Kamberk 0:2, Vrchotovy Janovice - Olbramovice 5:2, Drachkov - Vlašim B 0:9, Úročnice - Struhařov 1:4.

 1. Vr. Janovice ⋌ 17 13 0  4 86:22 39
2. Pravonín⋌ 17 12 2  3 67:25 38
3. Úročnice⋌ 18 11 1  6 51:36 34
4. Struhařov⋌ 18 11 0  7 49:24 33
5. Olbramovice⋌ 17  9 1  7 51:40 28
6. Kamberk⋌ 17  8 1  8 48:32 25
7. Ratměřice⋌ 17  8 0  9 39:41 24
8. Libež⋌ 17  7 1  9 37:71 22
9. Vlašim B⋌ 18  6 1 11 46:76 19
10. Bl. Načeradec⋌ 17  5 1 11 30:51 16
11. Drachkov⋌ 17  1 0 16 10:96  3

OP starší žáci A

Budenín - Úročnice 1:6, Neveklov - Krhanice 0:2, Miličín - Olbramovice 1:2, Lešany - Maršovice 1:0, Poříčí - Heřmaničky 25:0.

 1. Lešany⋌ 19 14 4  1 66:13  46
2. Olbramovice⋌ 19 14 1  4 64:37  43
3. Poříčí ⋌ 19 13 1  5 85:18  40
4. Vr. Janovice⋌ 18 12 4  2 73:26  40
5. Úročnice⋌ 19 10 7  2 69:24  37
6. Maršovice⋌ 19  9 1  9 68:43  28
7. Jablonná   18  8 3  7 33:33  27
8. Miličín⋌ 19  6 2 11 39:30  20
9. Krhanice⋌ 19  6 2 11 28:42  20
10. Neveklov⋌ 19  4 1 14 32:73  13
11. Budenín⋌ 19  4 0 15 15:93  12
12. Heřmaničky⋌ 19  0 0 19  2:142  0

OP starší žáci B

Popovice - Dolní Kralovice 0:15, Teplýšovice - Kamberk 10:0, Chocerady - Radošovice 5:1, Čechtice - Ratměřice 1:4, Tichonice - Chotýšany 6:2.

 1. Teplýšovice⋌ 18 14 3  1 100:14  45
2. Ratměřice⋌ 17 13 1  3  49:15  40
3. Chocerady⋌ 18 12 3  3  80:22  39
4. Tr. Štěpánov⋌ 17 10 2  5  68:18  32
5. Radošovice⋌ 17  9 4  4  45:18  31
6. D. Kralovice⋌ 17  9 3  5  59:21  30
8. Kamberk⋌ 17  4 2 11  29:58  14
7. Chotýšany⋌ 17  5 0 12  53:70  15
9. Tichonice⋌ 17  4 1 12  31:51  13
10. Čechtice⋌ 18  3 3 12  32:61  12
11. Popovice⋌ 17  0 0 17   6:210  0

OP mladší žáci

Struhařov – Mezno 1:3, Teplýšovice – Pyšely 1:4.

1. Pyšely⋌ 15 10 1  4 44:22  31
2. Sedlčany⋌ 14  9 1  4 53:24  28
3. Mezno⋌ 14  8 3  3 41:21  27
4. Teplýšovice⋌ 14  4 3  7 48:36  15
5. Struhařov⋌ 15  0 2 13 19:102  2

OP mladší žáci 7+1

Postupice 2:5, Pravonín – Bystřice 9:1.

1. Pravonín⋌ 15 12 1  2 83:26 37
2. Tichonice⋌ 14 11 1  2 67:30 34
3. Bystřice⋌ 14  4 2  8 39:64 14
4. Postupice⋌ 15  4 2  9 27:58 14
5. Lešany⋌ 14  2 0 12 18:56  6

OP přípravka

Divišov - Votice 14:0, Čerčany - Vlašim A 2:7, Týnec - Vlašim B 0:4, Benešov B - Poříčí 7:0, Bílkovice - Pyšely 8:3.

 1. Vlašim A⋌ 21 16 4  1 107:21  52
2. Vlašim B⋌ 21 15 2  4  51:27  47
3. Bílkovice⋌ 21 13 3  5  90:46  42
4. Benešov A⋌ 21 12 1  8  88:47  37
5. Benešov B⋌ 21 11 3  7  78:38  36
6. Divišov⋌ 21 11 1  9  66:53  34
7. Týnec⋌ 20  9 1 10  58:50  28
8. Čerčany⋌ 21  8 1 12  50:75  25
9. Pyšely⋌ 21  8 0 13  61:76  24
10. Votice⋌ 21  7 1 13  51:95  22
11. Sedlec-Prčice⋌ 21  4 1 16  44:103 13
12. Poříčí⋌ 20  1 2 17  13:126  5

OS přípravka A

Olbramovice - Benešov C 0:15, Neveklov - Soběhrdy 1:3, Čerčany B - Vrchotovy Janovice 2:0, Kosova Hora - Maršovice 2:6.

 1. Benešov C⋌ 17 16 0  1 119:9   48
2. Čerčany B⋌ 17 13 0  4  83:19  39
3. Vr. Janovice⋌ 17 12 2  3  83:21  38
4. Maršovice⋌ 17 11 3  3  70:27  36
5. Kosova Hora⋌ 17 10 0  7  61:37  30
6. Soběhrdy⋌ 17  7 1  9  34:54  22
7. Neveklov⋌ 17  5 1 11  26:54  16
8. Olbramovice⋌ 17  3 0 14  31:82   9
9. Úročnice⋌ 16  2 0 14  19:102  6
10. Bystřice⋌ 16  1 1 14  14:135  4

OS přípravky B

Křivsoudov - Vlašim C 2:11, Chocerady - Teplýšovice 0:4, Čechtice - Zdislavice 0:8, SK Načeradec - Trhový Štěpánov 3:0.

 1. Vlašim C⋌ 16 14 2  0 107:19  44
2. SK Načeradec⋌ 15 12 0  3  79:23  36
3. Kondrac⋌ 15 10 1  4  49:35  31
4. Zdislavice⋌ 15  9 2  4  63:37  29
5. Teplýšovice⋌ 15  6 2  7  37:27  20
6. Křivsoudov⋌ 15  6 0  9  57:52  18
7. Čechtice⋌ 15  3 0 12  17:77   9
8. Tr. Štěpánov⋌ 15  2 2 11  17:36   8
9. Chocerady⋌ 15  1 1 13   5:125  4

OP přípravka 4 + 1

Miřetice – Trhový Štěpánov 1:3, Pravonín – Tichonice 3:5, Trhový Štěpánov – Tichonice 2:3, Miřetice – Pravonín 2:4, Pravonín – Trhový Štěpánov 5:0, Tichonice – Miřetice 5:3.

 1. Pravonín⋌ 33 18 2 13 142:124 56
2. Tichonice⋌ 33 16 3 14 128:116 51
3. Miřetice⋌ 33 14 2 17 138:150 44
4. T. Štěpánov⋌ 33 13 3 17  90:108 42

OP mladší přípravka

Úročnice - Teplýšovice 4:16, Čerčany – Sedlčany 0:15, Pecerady B - Vlašim A 0:7, Benešov - Vlašim B 15:2, Pecerady A - Teplýšovice 20:0.

 1. Sedlčany⋌ 16 16 0  0 214:9   48
2. Benešov⋌ 15 11 0  4 103:29  33
3. Vlašim A⋌ 15 11 0  4  96:23  33
4. Pecerady A⋌ 15  9 1  5  85:36  28
5. Teplýšovice⋌ 15  6 0  9  67:114 18
6. Vlašim B⋌ 15  6 0  9  40:100 18
7. Čerčany⋌ 15  2 2 11  21:121  8
8. Pecerady B⋌ 15  2 2 11  14:114  8
9. Úročnice⋌ 15  2 1 12  35:129  7