VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky okresu

Benešovsko - Přinášíme výsledky a tabulky po posledním odehraném kole okresním mužstev

25.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jiří Bittner

III. třída A

Krhanice - Miličín 1:2, Soběhrdy - Týnec B 4:1, Nespeky B - Bystřice 2:3, Heřmaničky - Lešany 2:1, Maršovice B - Úročnice 1:3, Mezno - Chocerady B 4:2, Václavice - Přestavlky 0:2.

1. Úročnice⋌ 22 17 3  2 58:17 54
2. Soběhrdy⋌ 22 14 3  5 61:19 45
3. So. Přestavlky⋌ 22 11 6  5 53:31 39
4. Bystřice⋌ 22 12 1  9 47:40 37
5. Nespeky B⋌ 22 10 4  8 48:38 34
6. Miličín⋌ 22 11 1 10 44:37 34
7. Mezno⋌ 22 10 3  9 36:32 33
8. Lešany⋌ 22  8 8  6 38:43 32
9. Krhanice⋌ 22  7 7  8 37:39 28
10. Týnec B⋌ 22  7 7  8 35:44 28
11. Václavice⋌ 22  6 3 13 33:43 21
12. Chocerady B ⋌ 22  6 2 14 27:55 20
13. Heřmaničky⋌ 22  5 3 14 29:63 18
14. Maršovice B⋌ 22  4 1 17 29:74 13

III. třída B

Velíš - Chotýšany B 6:0, Tichonice - Křivsoudov 2:2, Postupice - Kondrac B 2:0, Ratměřice - Dolní Kralovice 4:3, SK Načeradec - Pravonín 3:4, Kladruby - Čechtice 6:2, Ostředek - Popovice 5:0.

 1. Pravonín⋌ 22 17 2  3 69:31 53
2. Postupice⋌ 22 16 2  4 70:33 50
3. Ostředek⋌ 22 16 0  6 74:28 48
4. D. Kralovice⋌ 22 12 2  8 64:47 38
5. Popovice⋌ 22  9 5  8 53:48 32
6. Ratměřice⋌ 22  9 4  9 51:57 31
7. Tichonice⋌ 22  9 2 11 63:59 29
8. Velíš⋌ 22  8 5  9 51:47 29
9. SK Načeradec⋌ 22  8 5  9 44:44 29
10. Křivsoudov⋌ 22  8 5  9 48:63 29
11. Kondrac B⋌ 22  7 5 10 46:50 26
12. Kladruby⋌ 22  6 6 10 42:67 24
13. Chotýšany B⋌ 22  4 2 16 34:76 14
14. Čechtice⋌ 22  2 1 19 28:87  7

IV. třída A

Křečovice - Jankov 2:5, Bukovany - Soběhrdy 0:2, Jablonná - Čerčany B 4:3, Zaječice - Úročnice B 5:1, Poříčí B - Pecerady 2:0, Václavice B - Neveklov B 3:2.

 1. Zaječice⋌ 20 16 3  1 87:39 51
2. Jankov⋌ 20 13 3  4 86:40 42
3. Pecerady⋌ 20 11 2  7 48:43 35
4. Poříčí B⋌ 21 10 4  7 45:46 34
5. Čerčany B⋌ 21  9 5  7 76:47 32
6. Soběhrdy B⋌ 20  8 6  6 48:40 30
7. Netvořice⋌ 20  8 5  7 62:47 29
8. Jablonná ⋌ 20  8 3  9 53:61 27
9. Neveklov B⋌ 20  7 1 12 51:64 22
10. Václavice B⋌ 21  6 3 12 42:78 21
11. Bukovany⋌ 20  4 7  9 42:47 19
12. Úročnice B⋌ 21  4 5 12 35:58 17
13. Křečovice⋌ 20  4 1 15 26:91 13

IV. třída B

Kamberk - Miličín B 3:1, Bystřice B - Jankov B 3:1, Olbramovice B - Drachkov 0:3, Sedlec-Prčice B - Mezno B 6:0, SK Přestavlky - Ratměřice B 2:2, Budenín - Neustupov 2:1.

 1. Drachkov⋌ 20 15 1  4 72:35 46
2. Budenín⋌ 20 15 0  5 71:23 45
3. Neustupov⋌ 20 12 4  4 63:36 40
4. Sedlec–Prčice B⋌ 21 11 5  5 50:29 38
5. Kamberk⋌ 21 11 1  9 49:44 34
6. Olbramovice B⋌ 20 10 2  8 50:35 32
7. Miličín B⋌ 21  9 4  8 41:36 31
8. SK Přestavlky⋌ 20  8 2 10 54:44 26
9. Ratměřice B ⋌ 20  7 3 10 32:55 24
10. Bystřice B⋌ 20  6 5  9 30:44 23
11. Mezno B⋌ 21  6 4 11 39:50 22
12. Jankov B⋌ 20  3 0 17 40:88  9
13. Heřmaničky B⋌ 20  2 3 15 17:89  9

IV. třída C

Velíš B - Louňovice B 3:1, Libež - Postupice B 5:3, Radošovice - Tichonice B 4:0, Myslič - Nesperská Lhota B 5:3, Struhařov B - Popovice B 3:1.

 1. Libež⋌ 19 17 1  1 60:17 52
2. Radošovice⋌ 19 12 4  3 48:26 40
3. Popovice B⋌ 18 12 2  4 55:29 38
4. Struhařov B⋌ 18 11 3  4 47:24 36
5. Myslič⋌ 20 10 5  5 55:27 35
6. Postupice B⋌ 18  8 2  8 44:42 26
7. Teplýšovice C⋌ 19  6 3 10 35:44 21
8. Velíš B⋌ 19  6 2 11 27:39 20
9. Divišov B⋌ 18  6 2 10 31:65 20
10. Tichonice B⋌ 18  5 3 10 35:50 18
11. Louňovice B⋌ 19  3 2 14 24:52 11
12. Nesp. Lhota B⋌ 19  1 1 17 29:75  4

IV. třída D

Dolní Kralovice B - Louňovice A 1:1, Miřetice B - Křivsoudov B 2:3, Zdislavice B - Trhový Štěpánov B 1:5, Hulice - Libouň 5:0, Vracovice - Nesperská Lhota A 3:5, Pravonín B - Čechtice B 3:0, Keblov - Blaník Načeradec 3:7.

 1. Nesp. Lhota A⋌ 22 15 3  4 78:31  48
2. Louňovice A⋌ 22 15 3  4 54:26  48
3. Pravonín B⋌ 22 14 2  6 67:40  44
4. Bl. Načeradec⋌ 22 14 1  7 58:25  43
5. Libouň⋌ 22 13 2  7 62:41  41
6. Keblov⋌ 22 13 1  8 62:41  40
7. Vracovice⋌ 22 11 2  9 57:54  35
8. Tr. Štěpánov B⋌ 22 10 4  8 58:47  34
9. Hulice⋌ 22 10 2 10 43:59  32
10. Zdislavice B⋌ 22  6 2 14 38:61  20
11. Miřetice B⋌ 22  5 5 12 32:58  20
12. Křivsoudov B⋌ 22  5 3 14 24:53  18
13. D. Kralovice B⋌ 22  4 4 14 25:47  16
14. Čechtice B⋌ 22  1 2 19 26:101  5

OP dorost

Mezno - Lešany 5:2, Jankov - Nespeky 3:1, Čechtice - Benešov C 1:1, Neveklov - Trhový Štěpánov 11:3, Divišov - Sokol Přestavlky 2:1.

 1. Jankov⋌ 17 15 0  2 80:15 45
2. Benešov C⋌ 16 12 1  3 94:20 37
3. Mezno⋌ 16 10 1  5 44:34 31
4. Divišov⋌ 16  8 2  6 43:23 26
5. Lešany⋌ 17  6 4  7 32:40 22
6. So. Přestavlky⋌ 16  6 3  7 35:67 21
7. Čechtice⋌ 17  6 2  9 34:38 20
8. Bystřice⋌ 16  6 2  8 36:58 20
9. Neveklov⋌ 17  6 0 11 35:55 18
10. Nespeky⋌ 16  4 1 11 19:48 13
11. Tr. Štěpánov⋌ 16  2 2 12 25:79  8

OS dorost

Pravonín - Struhařov 1:3, Kamberk - Vrchotovy Janovice 2:0, Libež - Drachkov 4:0, Vlašim B - Úročnice 0:3, Ratměřice - Blaník Načeradec 5:1.

 1. Pravonín⋌ 16 12 2  2 66:22 38
2. Vr. Janovice ⋌ 16 12 0  4 81:20 36
3. Úročnice⋌ 17 11 1  5 50:32 34
4. Struhařov⋌ 17 10 0  7 45:23 30
5. Olbramovice⋌ 16  9 1  6 49:35 28
6. Kamberk⋌ 16  7 1  8 46:32 22
7. Libež⋌ 17  7 1  9 37:71 22
8. Ratměřice⋌ 16  7 0  9 36:40 21
9. Bl. Načeradec⋌ 16  5 1 10 30:49 16
10. Vlašim B⋌ 17  5 1 11 37:76 16
11. Drachkov⋌ 16  1 0 15 10:87  3


OP starší žáci A

Úročnice - Heřmaničky 13:0, Krhanice - Miličín 0:3, Olbramovice - Vrchotovy Janovice 0:3, Jablonná - Lešany 2:2, Maršovice - Poříčí 0:3, Budenín - Neveklov 1:6.

 1. Lešany⋌ 18 13 4  1 65:13  43
2. Vr. Janovice⋌ 18 12 4  2 73:26  40
3. Olbramovice⋌ 18 13 1  4 62:36  40
4. Poříčí ⋌ 18 12 1  5 60:18  37
5. Úročnice⋌ 18  9 7  2 63:23  34
6. Maršovice⋌ 18  9 1  8 68:42  28
7. Jablonná  18  8 3  7 33:33  27
8. Miličín⋌ 18  6 2 10 38:28  20
9. Krhanice⋌ 18  5 2 11 26:42  17
10. Neveklov⋌ 18  4 1 13 32:71  13
11. Budenín⋌ 18  4 0 14 14:87  12
12. Heřmaničky⋌ 18  0 0 18  2:117  0

OP starší žáci B

Dolní Kralovice - Chotýšany 3:1, Kamberk - Chocerady 4:6, Radošovice - Čechtice 2:0, Ratměřice - Trhový Štěpánov 2:0, Popovice - Teplýšovice 0:14.

 1. Teplýšovice⋌ 17 13 3  1 90:14  42
2. Ratměřice⋌ 16 12 1  3 45:14  37
3. Chocerady⋌ 17 11 3  3 75:21  36
4. Tr. Štěpánov⋌ 17 10 2  5 72:22  32
5. Radošovice⋌ 16  9 4  3 44:13  31
6. D. Kralovice⋌ 16  8 3  5 44:21  27
7. Kamberk⋌ 16  5 2  9 36:49  17
8. Chotýšany⋌ 16  5 0 11 51:64  15
9. Čechtice⋌ 17  3 3 11 31:57  12
10. Tichonice⋌ 16  3 1 12 25:49  10
11. Popovice⋌ 16  0 0 16  6:195  0


OP mladší žáci

Pyšely – Struhařov 9:2, Mezno – Sedlčany 3:2. Dohrávka: Mezno – Teplýšovice 2:2.

1. Sedlčany⋌ 14 9 1  4 53:24 28
2. Pyšely⋌ 14 9 1  4 40:21 28
3. Mezno⋌ 13 7 3  3 38:20 24
4. Teplýšovice⋌ 13 4 3  6 47:32 15
5. Struhařov⋌ 14 0 2 12 18:99  2

OP mladší žáci 7+1

Bystřice – Postupice 5:3, Lešany – Pravonín 1:3.

1. Pravonín⋌ 14 11 1  2 74:25 34
2. Tichonice⋌ 13 10 1  2 62:28 31
3. Bystřice⋌ 13  4 2  7 38:55 14
4. Postupice⋌ 14  4 2  8 25:53 14
5. Lešany⋌ 14  2 0 12 18:56  6

OP přípravka

Votice - Pyšely 2:5, Benešov A - Čerčany 12:2, Vlašim A - Týnec 5:1, Vlašim B - Benešov B 2:0, Poříčí - Bílkovice 2:10, Divišov - Sedlec-Prčice 7:0. Dohrávky: Vlašim B - Týnec 2:0, Sedlec-Prčice - Votice 4:3. Předehrávka: Sedlec-Prčice - Benešov A 1:8.

 1. Vlašim A⋌ 19 14 4  1 95:17  46
2. Vlašim B⋌ 19 13 2  4 46:27  41
3. Benešov A⋌ 20 12 1  7 86:42  37
4. Bílkovice⋌ 19 11 3  5 78:41  36
5. Divišov⋌ 19 10 1  8 52:52  31
6. Benešov B⋌ 19  9 3  7 57:38  30
7. Týnec⋌ 18  9 1  8 56:42  28
8. Pyšely⋌ 19  8 0 11 56:63  24
9. Votice⋌ 19  7 1 11 51:67  22
10. Čerčany⋌ 19  7 1 11 43:66  22
11. Sedlec-Prčice⋌ 20  4 0 16 43:102 12
12. Poříčí⋌ 18  1 1 16 12:118  4

OS přípravka A

Olbramovice - Úročnice 8:0, Benešov C - Neveklov 9:0, Soběhrdy - Čerčany B 0:3, Vrchotovy Janovice - Kosova Hora 5:3, Maršovice - Bystřice 9:1.

 1. Benešov C⋌ 16 15 0  1 104:9   45
2. Vr. Janovice⋌ 16 12 2  2  83:19  38
3. Čerčany B⋌ 16 12 0  4  81:19  36
4. Maršovice⋌ 16 10 3  3  64:25  33
5. Kosova Hora⋌ 16 10 0  6  59:31  30
6. Soběhrdy⋌ 16  6 1  9  31:53  19
7. Neveklov⋌ 16  5 1 10  25:51  16
8. Olbramovice⋌ 16  3 0 13  31:67   9
9. Úročnice⋌ 16  2 0 14  19:102  6
10. Bystřice⋌ 16  1 1 14  14:135  4


OS přípravka B

Kondrac - Trhový Štěpánov 3:0, Vlašim C - Chocerady 9:0, Teplýšovice - Čechtice 6:0, Zdislavice - SK Načeradec 0:9.

 1. Vlašim C⋌ 15 13 2  0 96:17  41
2. SK Načeradec⋌ 14 11 0  3 76:23  33
3. Kondrac⋌ 15 10 1  4 49:35  31
4. Zdislavice⋌ 14  8 2  4 55:37  26
5. Křivsoudov⋌ 14  6 0  8 55:41  18
6. Teplýšovice⋌ 14  5 2  7 33:27  17
7. Čechtice⋌ 14  3 0 11 17:69   9
8. Tr. Štěpánov⋌ 14  2 2 10 17:33   8
9. Chocerady⋌ 14  1 1 12  5:121  4

OP mladší přípravka

Úročnice - Vlašim B 2:5, Teplýšovice - Sedlčany 3:13, Čerčany - Pecerady A 1:1, Vlašim A - Benešov 1:2.

 1. Sedlčany⋌ 15 15 0  0 199:9   45
2. Vlašim A⋌ 14 10 0  4  89:23  30
3. Benešov⋌ 14 10 0  4  88:27  30
4. Pecerady A⋌ 15  9 1  5  85:37  28
5. Vlašim B⋌ 14  6 0  8  38:85  18
6. Teplýšovice⋌ 14  5 0  9  52:110 15
7. Čerčany⋌ 14  2 2 10  21:106  8
8. Pecerady B⋌ 14  2 2 10  14:107  8
9. Úročnice⋌ 14  2 1 11  31:113  7


Autor: Pavel Šimáček

25.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

K poctě Jana Dismase Zelenky vystoupil v louňovickém zámku i Václav Hudeček.
41

Václav Hudeček koncertoval v Louňovicích pod Blaníkem

Ilustrační foto

Týnec byl produktivnější než Teplýšovice

Divišovská Jawa Vyšehořovice nepřejela

Divišov – Fotbalisté Divišova doma nenavázali v I. A třídě, skupině B, na výhru v Lysé nad Labem a po zásluze se všechny body stěhovaly do Vyšehořovic.

Na hradě Český Šternberk ožily historické postavy

Český Šternberk - Na vlastní oči se v doprovodu historických osobností z rodu Sternbergů seznámili zájemci s historií hradu Český Šternberk. V sobotu 21. října mohli přítomní navštívit komentovanou prohlídku, při které se potkali třeba s rodiči současných majitelů hradu nebo s Václavem ze Sternberga.

Děti pouštěly draky nad sázavským kopcem Skřivánek

Sázava - Sobotní slunečné odpoledne přímo vybízelo k účasti na Drakiádě v Sázavě, kterou pořádalo místní Rodinné Centrum Putti na kopci Skřivánek.

Votice potřetí za sebou doma prohrály

Votice – V 11. kole fotbalové I. A třídy ve skupině A nestačily Votice na umělé trávě na lídra tabulky z Hřebče, ale zápas se musel divákům líbit, když viděli řadu šancí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení