III. A třída

Krhanice - Mezno 1:2, Soběhrdy - Václavice 5:1, Nespeky B - Sokol Přestavlky 3:0, Heřmaničky - Chocerady B 0:2, Maršovice B - Týnec B 4:1, Miličín - Bystřice 2:1, Úročnice - Lešany 4:2.

 1. Úročnice⋌ 12 11 1 0 34:9  34
2. Bystřice⋌ 12  8 0 4 28:19 24
3. Soběhrdy⋌ 12  7 1 4 33:10 22
4. Nespeky B⋌ 12  7 1 4 26:17 22
5. Lešany⋌ 12  6 4 2 27:22 22
6. Miličín⋌ 12  7 0 5 28:19 21
7. Sokol Přestavlky⋌ 12  5 2 5 22:23 17
8. Týnec B⋌ 12  3 4 5 16:24 13
9. Maršovice B⋌ 12  4 1 7 22:37 13
10. Krhanice⋌ 12  3 3 6 17:24 12
11. Chocerady B ⋌ 12  3 2 7 12:25 11
12. Heřmaničky⋌ 12  3 2 7 16:31 11
13. Václavice⋌ 12  2 3 7 11:21  9
14. Mezno⋌ 12  2 2 8 12:23  8


III. B třída

Velíš - Kladruby 7:1, Tichonice - Ostředek 1:5, Postupice - Popovice 6:2, Ratměřice - Čechtice 1:2, SK Načeradec - Křivsoudov 3:0, Chotýšany B - Kondrac B 0:4, Pravonín - Dolní Kralovice 2:1.

 1. Ostředek⋌ 12 10 0  2 36:8  30
2. Pravonín⋌ 12  8 2  2 36:18 26
3. Postupice⋌ 12  8 1  3 41:19 25
4. SK Načeradec⋌ 12  6 2  4 28:23 20
5. Velíš⋌ 12  5 3  4 30:24 18
6. Popovice⋌ 12  5 3  4 29:25 18
7. Dolní Kralovice⋌ 12  5 1  6 31:28 16
8. Tichonice⋌ 12  5 0  7 34:36 15
9. Kladruby⋌ 12  4 3  5 25:37 15
10. Kondrac B⋌ 12  4 2  6 26:29 14
11. Ratměřice⋌ 12  4 2  6 24:30 14
12. Křivsoudov⋌ 12  4 2  6 28:42 14
13. Chotýšany B⋌ 12  3 1  8 19:37 10
14. Čechtice⋌ 12  2 0 10 14:45  6

IV. A třída

Křečovice - Václavice B 2:4, Bukovany - Neveklov B 4:1, Jablonná A - Pecerady 1:4, Zaječice - Jankov 6:4, Netvořice - Soběhrdy 2:2, Úročnice B - Čerčany B 3:3.

 1. Zaječice⋌ 11 9 2  0 54:23 29
2. Pecerady⋌ 11 8 2  1 34:18 26
3. Jankov⋌ 11 7 1  3 50:20 22
4. Poříčí B⋌ 11 6 2  3 23:21 20
5. Čerčany B⋌ 12 5 3  4 49:28 18
6. Netvořice⋌ 11 4 4  3 33:25 16
7. Bukovany⋌ 11 3 6  2 27:20 15
8. Soběhrdy B ⋌ 11 3 5  3 25:24 14
9. Jablonná A⋌ 11 4 1  6 29:33 13
10. Neveklov B⋌ 11 3 1  7 23:39 10
11. Václavice B⋌ 11 3 0  8 16:45  9
12. Úročnice B⋌ 11 1 4  6 21:34  7
13. Křečovice⋌ 11 0 1 10 11:65  1

IV. A třída

Kamberk - SK Přestavlky 3:1, Bystřice B - Budenín 0:1, Olbramovice B - Neustupov 3:4, Heřmaničky B - Ratměřice B 1:1, Sedlec-Prčice B - Jankov B 8:0, Miličín B - Drachkov 4:1.


1. Budenín⋌ 11 10 0  1 41:7  30
2. Drachkov⋌ 11  9 0  2 44:21 27
3. Neustupov⋌ 11  7 1  3 33:24 22
4. Sedlec–Prčice B⋌ 11  6 1  4 28:21 19
5. Kamberk⋌ 12  6 0  6 28:29 18
6. Miličín B⋌ 11  5 2  4 26:20 17
7. Olbramovice B⋌ 11  5 1  5 34:23 16
8. SK Přestavlky⋌ 11  5 0  6 29:26 15
9. Bystřice B⋌ 11  4 3  4 19:21 15
10. Mezno B⋌ 11  3 3  5 20:20 12
11. Heřmaničky B⋌ 11  2 3  6 14:42  9
12. Ratměřice B ⋌ 11  2 2  7 13:36  8
13. Jankov B⋌ 11  0 0 11 20:59  0

IV. C třída

Velíš B - Divišov B 3:4, Libež - Struhařov B 4:0, Radošovice - Popovice B 2:1, Teplýšovice C - Jablonná B 7:2, Myslič - Postupice B 3:1, Louňovice B - Tichonice B 0:0.

 1. Libež⋌ 11 10 0  1 39:9  30
2. Radošovice⋌ 11  8 2  1 32:15 26
3. Myslič⋌ 11  7 2  2 39:15 23
4. Popovice B⋌ 11  6 2  3 32:20 20
5. Struhařov B ⋌ 11  6 1  4 31:16 19
6. Teplýšovice C⋌ 11  6 1  4 34:28 19
7. Velíš B⋌ 12  5 2  5 25:15 17
8. Postupice B⋌ 11  5 1  5 21:22 16
9. Tichonice B ⋌ 11  3 3  5 25:28 12
10. Divišov B⋌ 11  3 2  6 20:44 11
11. Louňovice B ⋌ 11  2 2  7 21:28  8
12. Jablonná B⋌ 11  1 1  9 15:68  4
13. Nesper.Lhota B⋌ 11  0 1 10 21:47  1

IV. D třída

Dolní Kralovice B - Pravonín B 1:4, Miřetice B - Keblov 1:1, Zdislavice B - Blaník Načeradec 0:5, Hulice - Čechtice B 5:4, Vracovice - Křivsoudov B 6:0, Louňovice B - Trhový Štěpánov B 6:4, Nesperská Lhota A - Libouň 3:3.

 1. Vracovice⋌ 12 9 1  2 43:23 28
2. Louňovice A⋌ 12 8 1  3 30:14 25
3. Libouň⋌ 12 8 1  3 36:21 25
4. Nesper. Lhota A⋌ 12 7 2  3 40:19 23
5. Keblov⋌ 12 7 1  4 25:17 22
6. Hulice⋌ 12 7 0  5 25:36 21
7. Tr. Štěpánov B⋌ 12 6 2  4 29:29 20
8. Pravonín B⋌ 12 6 1  5 35:26 19
9. Blaník Načeradec⋌ 12 6 0  6 26:13 18
10. Miřetice B⋌ 12 4 3  5 21:23 15
11. Zdislavice B⋌ 12 4 1  7 27:35 13
12. Křivsoudov B⋌ 12 3 1  8 15:32 10
13. D. Kralovice B⋌ 12 1 1 10 13:33  4
14. Čechtice B⋌ 12 0 1 11 11:55  1

OP dorost

 1. Jankov⋌ 10 9 0 1 42:12 27
2. Benešov C⋌ 10 8 0 2 60:16 24
3. Mezno⋌ 10 7 1 2 33:17 22
4. Čechtice⋌ 10 5 1 4 19:15 16
5. Divišov⋌ 10 4 2 4 23:17 14
6. Nespeky⋌ 10 4 0 6 16:26 12
7. Přestavlky⋌ 10 3 2 5 24:47 11
8. Bystřice⋌ 10 3 1 6 22:40 10
9. Lešany⋌ 10 2 3 5 18:26  9
10. Neveklov⋌ 10 3 0 7 15:35  9
11. Trhový Štěpánov⋌ 10 1 2 7 17:38  5


OS dorost

 1. Pravonín⋌ 10 8 1  1 46:15 25
2. Vrch. Janovice ⋌ 10 8 0  2 58:14 24
3. Úročnice⋌ 10 7 1  2 31:17 22
4. Olbramovice⋌ 10 6 0  4 29:23 18
5. Libež⋌ 10 5 1  4 24:37 16
6. Kamberk⋌ 10 4 1  5 32:24 13
7. Blaník Načeradec⋌ 10 4 1  5 20:27 13
8. Struhařov⋌ 10 4 0  6 26:16 12
9. Ratměřice⋌ 10 4 0  6 17:22 12
10. Vlašim B⋌ 10 2 1  7 20:51  7
11. Drachkov⋌ 10 0 0 10  6:63  0


OP starší žáci A

 1. Lešany⋌ 11 9 2  0 47:8  29
2. Olbramovice⋌ 11 9 1  1 41:21 28
3. Poříčí ⋌ 11 8 1  2 45:13 25
4. Vrch. Janovice⋌ 11 7 2  2 52:20 23
5. Maršovice⋌ 11 6 1  4 47:24 19
6. Úročnice⋌ 11 5 4  2 24:13 19
7. Jablonná ⋌ 11 5 1  5 16:21 16
8. Krhanice⋌ 11 3 2  6 10:27 11
9. Miličín⋌ 11 2 1  8 21:21  7
10. Neveklov⋌ 11 2 1  8 14:45  7
11. Budenín⋌ 11 2 0  9  8:54  6
12. Heřmaničky⋌ 11 0 0 11  2:60  0

OP starší žáci B

 1. Teplýšovice⋌ 11 8 3  0 69:8   27
2. Trhový Štěpánov⋌ 11 8 2  1 56:9   26
3. Dolní Kralovice⋌ 11 7 2  2 37:10  23
4. Radošovice⋌ 11 6 4  1 33:7   22
5. Ratměřice⋌ 11 7 1  3 31:8   22
6. Chocerady⋌ 11 6 3  2 42:8   21
7. Chotýšany⋌ 11 5 0  6 38:40  15
8. Kamberk⋌ 11 3 2  6 22:34  11
9. Čechtice⋌ 11 3 2  6 25:46  11
10. Tichonice⋌ 11 2 1  8 14:34   7
11. Zdislavice⋌ 11 1 0 10 19:51   3
12. Popovice⋌ 11 0 0 11  2:133  0

OP mladší žáci

1. Mezno⋌ 8 5 2 1 18:8  17
2. Pyšely⋌ 8 5 1 2 14:12 16
3. Sedlčany⋌ 8 5 0 3 27:16 15
4. Teplýšovice⋌ 8 2 1 5 17:21  7
5. Struhařov⋌ 8 0 2 6 12:31  2

OP mladší žáci 7+1

1. Pravonín⋌ 8 7 1 0 54:9  22
2. Tichonice⋌ 8 5 1 2 39:24 16
3. Postupice⋌ 8 2 2 4 15:37  8
4. Lešany⋌ 8 2 0 6 15:33  6
5. Bystřice⋌ 8 1 2 5 17:37  5

OP přípravka


1. Vlašim A⋌ 10 8 2  0 50:9  26
2. Vlašim B⋌ 10 8 1  1 31:11 25
3. Divišov⋌ 10 8 0  2 32:17 24
4. Bílkovice⋌ 11 6 2  3 43:25 20
5. Benešov A⋌ 10 6 0  4 37:27 18
6. Pyšely⋌  9 5 0  4 38:21 15
7. Votice⋌ 11 5 0  6 34:38 15
8. Benešov B⋌ 10 4 1  5 32:23 13
9. Čerčany⋌ 10 3 0  7 18:37  9
10. Sedlec-Prčice⋌ 10 1 0  9 25:59  3
11. Týnec⋌  3 0 0  3  6:12  0
12. Poříčí⋌ 10 0 0 10  4:71  0

OS přípravky A

 1. Benešov C⋌ 9 8 0 1 48:8  24
2. Vrchotovy Janovice⋌ 9 7 1 1 37:10 22
3. Čerčany B⋌ 9 7 0 2 43:8  21
4. Maršovice⋌ 9 6 1 2 31:13 19
5. Kosova Hora⋌ 9 6 0 3 34:8  18
6. Soběhrdy⋌ 9 4 0 5 25:36 12
7. Úročnice⋌ 9 2 0 7 15:32  6
8. Neveklov⋌ 9 1 1 7  9:33  4
9. Bystřice⋌ 9 1 1 7  9:80  4
10. Olbramovice⋌ 9 1 0 8 14:37  3

OS přípravka B

 1. Vlašim C⋌ 8 8 0 0 53:9  24
2. SK Načeradec⋌ 8 6 0 2 34:14 18
3. Zdislavice⋌ 8 5 1 2 41:18 16
4. Kondrac⋌ 8 4 1 3 22:18 13
5. Křivsoudov⋌ 8 4 0 4 36:29 12
6. Teplýšovice⋌ 8 3 1 4 18:15 10
7. Čechtice⋌ 8 3 0 5 16:35  9
8. Trhový Štěpánov⋌ 8 1 1 6 12:20  4
9. Chocerady⋌ 8 0 0 8  1:75  0

OP mladší přípravka

 1. Sedlčany⋌ 8 8 0 0 109:2  24
2. Vlašim A⋌ 8 6 0 2  46:13 18
3. Benešov⋌ 8 5 0 3  59:13 15
4. Pecerady A⋌ 8 5 0 3  46:26 15
5. Teplýšovice⋌ 8 4 0 4  37:59 12
6. Vlašim B⋌ 8 3 0 5  24:50  9
7. Pecerady B⋌ 8 2 1 5  11:58  7
8. Úročnice⋌ 8 2 0 6  23:51  6
9. Čerčany⋌ 8 0 1 7   3:86  1

OP přípravka 4 + 1

1. Tichonice 18 11 2  5  84: 52 35
2. Pravonín 18 10 0  8  82: 73 30
3. Trhový Štěpánov 18  8 1  9  55: 59 25
4. Miřetice 18  5 1 12  65:102 16