Okresní přebor
Popovice – Trhový Štěpánov 4:3 (1:2), Matuška 4 - J. Jakoubek, Wittner, Janoušek.
Sokol Přestavlky – Olbramovice 3:1 (0:1), branky Přestavlk: Novotný, Brambora, Pivoňka.
Miřetice – Divišov 3:1, Kopecký, K. Čáp, Houdek - Zd. Pekárek.
Vrchotovy Janovice – Struhařov 1:1 (0:0), Kněnický - J. Kaňka.
Teplýšovice B – Votice B 0:3 (0:1), Milan Jonszta 2, M. Budil.
Pravonín – Jírovice 4:5 (1:3), M. Babický 2, Studnička, Hejný - D. Stibůrek, macháček, Borkovec, Němec.
Maršovice – Zdislavice 2:3 (0:3), Procházka, vlastní - Bouček, Kupsa, Pecháček.
III. A třída
Netvořice – Týnec B 3:4.
Václavice – Nespeky B 1:2 (0:0).
Krhanice – Ostředek 3:2 (2:1), Unger, Daněk, Zadražil - Špalek, Florián.
Zaječice – Čerčany 3:4.
Úročnice – Neveklov 2:3 (2:3), Hromas, Hošek - Král (z PK), Loucký, Vitouš.
Myslič – Chocerady B 2:3 (1:2), Horník, Cerman - Buťa, Kuželka, Urbanec.
Soběhrdy – Bystřice 3:0 (1:0), J. Bártík, Rozehnal, Müller.
III. B třída
Ratměřice – Kondrac B 6:0 (3:0), Matoušek 2, Račanský 2, Trubačík, L. Procházka.
Bílkovice – Blaník Načeradec 1:1 (1:0), Babka - Rambousek.
Postupice – Dolní Kralovice 1:1 (0:0), Chudlařský - Roháč.
Křivsoudov – Mezno 1:3.
Velíš – SK Načeradec 0:4 (0:2).
Trhový Štěpánov B – Louňovice 2:2 (1:2).
Jankov – Tichonice 5:0 (3:0), Balík, Říha, Skála, Petřík, Nerad.
IV. A třída
Pecerady – SK Přestavlky 1:2, branka Pecerad: Barek.
Křečovice – Pyšely 1:6.
Miličín A – Budenín 2:1.
Bukovany – Poříčí B 0:1 (0:1).
Lešany – Drachkov 5:3 (0:2), branky Lešan: Sedlák 2, Kudrna, Ludvík, Antoš.
Jankov B – Jablonná 2:6 (1:4).
IV. B třída
Neveklov B – Maršovice B 1:3 (1:0).
Sokol Přestavlky B – Olbramovice B 1:5 (1:2), branka Přestavlk B: M. Mikulanda.
Miličín B – Vrchotovy Janovice B 0:4.
Mezno B – Sedlec–Prčice B 0:1 (0:0).
Bystřice B – Soběhrdy B 2:2.
Václavice B – Votice C 2:7, branky Václavic B: Čožík, Kadlec.
IV. C třída
Tichonice B – Nesperská Lhota B 0:3.
Popovice B – Pravonín B 1:5 (0:0).
Velíš B – Postupice B 0:5.
Louňovice B – Ratměřice B 2:1 (0:0), branky Louňovic B: Hradecký 2.
Divišov B – Zdislavice B 2:1 (2:1).
Struhařov B – Ostředek B 5:1 (2:1).
Čechtice B – Chotýšany B 1:4 (0:0).
IV. D třída
Libež – Libouň 2:2 (2:0), Žirovnický, Bucala - Čemák 2.
Hulice – Vracovice 2:0 (1:0), Janoušek, Mach.
Dolní Kralovice B – Kladruby 1:0 (1:0), Kubát.
Miřetice B – Nesperská Lhota A 2:1 (2:1), Kamarýt, Kučera - Šimánek.
Radošovice – Kamberk 5:2 (3:1), Míka, Jerman, Král, Horálek, Vostřák - Mitra, Javorský.
Čechtice A – Keblov 2:3 (0:1).