Votice – Planá nad Lužnicí 2:0 (1:0)

Již v prvním poločase se rozhodlo o výsledku, když po rohu Molčíka a chybě brankáře skóroval Sládek. Druhý gól vsítil v závěru poločasu V. Budil střelou k tyči po přihrávce Zoubka.

Ve druhém poločase mohli domácí pohnout stavem, ale Tábořík pálil vedle branky, Homolka poprvé do brankáře a podruhé z trestného kopu do břevna. I na druhé straně se hosté mohli dočkat, ale dvě loženky uzdravený Tůma vyrazil.

„Naše hra byla složitá. V určitých fázích se dokážeme dostat ze složitých situací, naopak v jednoduchých, chybujeme,“ posteskl si kouč Votic, jehož nepotěšily ve druhém poločase tři neproměněné šance.“  

V zimní přípravě Votice ze sedmi zápasů pět vyhrály (Divišov 5:2, Týnec nad Sázavou 9:0, Benešov U19 3:1, Spartak Sezimovo Ústí 3:1 a Planá nad Lužnicí 2:0) a dvakrát prohrály (Libiš 1:5, Želeč 3:5). „Zimní příprava byla, co se týče účasti hráčů na trénincích nejhorší, co jsem ve Voticích. Bylo to dáno i tím, že někteří hráči odešli (Štork do Braníka a Kamarýt do Miřetic), byl na zkoušce (Slunečko, ale ten se do Votic vrátil) nebo zranění či nemocní,“ posteskl si Martin Bárta, ale hned byl pozitivnější: „Jádro týmu trénovalo poctivě a makalo.“

První jarní zápas v I. A třídě, skupině A, sehrají Votice v sobotu 10. března doma na umělé trávě od 14:30 s Mníškem pod Brdy. „Je to mužstvo, které je již delší dobu pohromadě. Na podzim jsem je viděl čtyřikrát, takže vím, co hrají,“ říká Bárta na adresu prvního soupeře na jaře.

Branky: 24. Sládek, 43. V. Budil. Votice: Tůma – Komárek, Šlejmar, Sládek, Kořínek (69. Říha) – Molčík (46. Tábořík) – Říha (46. Kramný) Zoubek, Kolář (69. Molčík), V. Budil (46. Prégr) – Homolka.