III. třída A

Drachkov - Václavice 0:4, Miličín - Zaječice 1:2, Krhanice - Soběhrdy 3:1, Nespeky B - Ostředek 5:2, Chocerady B - Mezno 0:3, Bystřice - Týnec B 1:1, Lešany - So. Přestavlky 1:2.

1. So. Přestavlky⋌ 17 13 1  3 48:13 40
2. Mezno⋌ 17 10 5  2 38:21 35
3. Soběhrdy⋌ 17 10 4  3 38:20 34
4. Týnec B⋌ 17 10 2  5 46:25 32
5. Zaječice⋌ 17  8 3  6 46:33 27
6. Bystřice⋌ 17  7 4  6 33:24 25
7. Krhanice⋌ 17  7 4  6 38:32 25
8. Václavice⋌ 17  7 3  7 32:41 24
9. Ostředek⋌ 17  5 4  8 38:37 19
10. Miličín⋌ 17  5 4  8 34:38 19
11. Chocerady B⋌ 17  5 2 10 21:52 17
12. Nespeky B⋌ 17  5 1 11 30:46 16
13. Drachkov⋌ 17  3 3 11 32:61 12
14. Lešany⋌ 17  3 2 12 23:54 11

III. třída B

Bílkovice - Libež 5:1, Postupice - Tichonice 2:2, D. Kralovice - Křivsoudov 2:1, SK Načeradec - N. Lhota 2:1, Velíš - Popovice 0:3, Louňovice A - Kondrac B 1:1, Ratměřice - Jankov A 3:1.

1. Popovice⋌ 17 11 3  3 61:26 36
2. Ratměřice⋌ 17 11 1  5 46:39 34
3. SK Načeradec⋌ 17  8 5  4 35:28 29
4. Bílkovice⋌ 17  8 4  5 38:32 28
5. D. Kralovice⋌ 17  8 4  5 36:32 28
6. Křivsoudov⋌ 17  8 4  5 42:39 28
7. Postupice⋌ 17  6 6  5 56:45 24
8. Velíš⋌ 17  6 3  8 34:37 21
9. Kondrac B⋌ 17  6 3  8 28:32 21
10. Tichonice⋌ 17  5 5  7 32:32 20
11. Libež⋌ 17  6 1 10 33:40 19
12. Louňovice ⋌ 17  5 4  8 31:39 19
13. Jankov A⋌ 17  4 3 10 31:50 15
14. Nesp. Lhota ⋌ 17  3 2 12 33:65 11

IV. třída A

Soběhrdy B - Václavice B 1:3, Netvořice - Bukovany 3:0, Maršovice B - Pecerady 2:2, Úročnice B - Křečovice 1:1, Čerčany B - Jablonná 4:3, Poříčí B - Neveklov B 1:1.

1. Netvořice⋌ 13 12 1 0 63:8  37
2. Maršovice B⋌ 13  7 3 3 41:30 24
3. Pecerady⋌ 13  6 3 4 29:24 21
4. Soběhrdy B⋌ 13  6 2 5 30:26 20
5. Neveklov B⋌ 13  6 2 5 25:27 20
6. Václavice B⋌ 13  5 3 5 27:41 18
7. Čerčany B⋌ 13  5 2 6 23:24 17
8. Jablonná ⋌ 13  5 1 7 42:42 16
9. Poříčí B⋌ 13  4 3 6 22:32 15
10. Bukovany⋌ 13  3 3 7 23:32 12
11. Úročnice B⋌ 13  3 3 7 18:36 12
12. Křečovice⋌ 13  2 2 9 17:38  8

IV. třída B

Budenín - Bystřice B 9:0, Miličín B - Ratměřice B 0:2, Neustupov - Olbramovice B 0:2, Mezno B - SK Přestavlky 0:1, Sedlec-Prčice B - Heřmaničky 2:0, Velíš B - Jankov B 2:1.

1. Budenín⋌ 13 10 1 2 58:17 31
2. Sedlec–Prčice B⋌ 13 10 1 2 50:12 31
3. Olbramovice B⋌ 13 10 1 2 43:18 31
4. SK Přestavlky⋌ 13  5 4 4 27:27 19
5. Miličín B⋌ 13  6 1 6 30:32 19
6. Mezno B⋌ 13  5 1 7 25:28 16
7. Velíš B⋌ 13  5 1 7 27:35 16
8. Neustupov⋌ 13  5 0 8 30:34 15
9. Ratměřice ⋌ 13  4 2 7 16:37 14
10. Bystřice B⋌ 13  4 1 8 20:37 13
11. Jankov B⋌ 13  4 0 9 22:56 12
12. Heřmaničky⋌ 13  3 1 9 18:33 10

IV. třída C

Myslič - Ostředek B 8:0, Chotýšany B - Struhařov B 3:2, Čechtice A - Teplýšovice C 1:0, Popovice B - N. Lhota B 1:1, Divišov B - Radošovice 1:4, Kladruby - Postupice B 8:0.

1. Chotýšany B⋌ 14 13 0  1 41:13 39
2. Myslič⋌ 14 12 0  2 57:17 36
3. Radošovice⋌ 14 11 1  2 51:14 34
4. Čechtice A⋌ 14  9 2  3 48:20 29
5. Popovice B⋌ 14  7 3  4 50:28 24
6. Teplýšovice C⋌ 14  6 1  7 32:28 19
7. Kladruby⋌ 13  6 0  7 39:31 18
8. Nesp. Lhota B⋌ 14  4 3  7 23:43 15
9. Ostředek B⋌ 14  5 0  9 27:58 15
10. Struhařov B⋌ 14  4 2  8 19:25 14
11. Tichonice B⋌ 13  3 1  9 16:49 10
12. Divišov B⋌ 14  3 0 11 26:54  9
13. Postupice B⋌ 14  0 1 13 26:75  1

IV. třída D

Vracovice - Hulice 2:1, Trhový Štěpánov B - Miřetice B 4:0, Čechtice B - Křivsoudov B 3:2, Pravonín B - Libouň 4:1, Keblov - Bl. Načeradec 1:2, Louňovice B - Zdislavice B 0:0, Kamberk - D. Kralovice B 3:2.

1. Tr. Štěpánov B⋌ 15 12 1  2 53:16 37
2. Bl. Načeradec⋌ 15 10 1  4 44:24 31
3. Keblov⋌ 15 10 0  5 54:31 30
4. Libouň⋌ 15  9 2  4 39:24 29
5. Zdislavice B⋌ 15  9 2  4 32:22 29
6. Kamberk⋌ 15  7 2  6 34:34 23
7. Hulice⋌ 15  7 1  7 37:31 22
8. D. Kralovice B⋌ 15  7 1  7 34:29 22
9. Pravonín B⋌ 15  7 1  7 33:33 22
10. Miřetice B⋌ 15  7 0  8 33:32 21
11. Vracovice⋌ 15  4 2  9 20:46 14
12. Křivsoudov B⋌ 15  4 1 10 19:42 13
13. Louňovice B ⋌ 15  3 1 11 13:39 10
14. Čechtice B⋌ 15  1 1 13 12:54  4

OP dorost

Pravonín - Vr. Janovice 1:2, Úročnice - Čerčany 4:2, Divišov - So. Přestavlky 6:1, Lešany - Čechtice 1:2.

1. Vrch. Janovice ⋌ 12 11 1  0 49:11 34
2. Pravonín⋌ 12  8 2  2 35:13 26
3. Divišov⋌ 12  7 2  3 27:17 23
4. Neveklov⋌ 11  7 1  3 32:22 22
5. So. Přestavlky⋌ 12  6 1  5 30:26 19
6. Benešov C⋌ 11  5 2  4 43:19 17
7. Úročnice⋌ 12  4 4  4 24:29 16
8. Čechtice⋌ 12  3 3  6 21:32 12
9. Čerčany⋌ 11  3 2  6 31:42 11
10. Lešany⋌ 12  1 0 11 22:61  3
11. Dolní Kralovice⋌ 11  0 0 11  9:51  0

OS dorost

Vlašim B - Radošovice 5:1, Tr. Štěpánov - Ratměřice 4:1, Struhařov - Olbramovice 0:2, Kamberk - Chotýšany 3:1.

1. Struhařov⋌ 10 7 1  2 34:12 22
2. Vlašim B⋌ 10 7 1  2 37:21 22
3. Olbramovice⋌ 10 6 1  3 34:19 19
4. Chotýšany⋌ 10 5 2  3 37:30 17
5. Chocerady⋌  9 5 0  4 32:17 15
6. Kamberk⋌  9 4 1  4 41:18 13
7. Trh. Štěpánov⋌ 10 3 2  5 23:37 11
8. Ratměřice⋌ 10 2 2  6 18:29  8
9. Radošovice⋌ 10 0 0 10  2:75  0

OP starší žáci A

Teplýšovice - Úročnice 2:0, Miličín - Poříčí 0:2, D. Kralovice - Olbramovice 5:2, Lešany - Jablonná 1:0, Ratměřice - Pyšely 2:2.

1. Dol. Kralovice⋌ 11 9 2 0 40:9  29
2. Teplýšovice⋌ 11 9 0 2 54:10 27
3. Poříčí ⋌ 11 7 3 1 23:7  24
4. Olbramovice⋌ 11 6 2 3 32:16 20
5. Pyšely⋌ 11 5 3 3 22:25 18
6. Jablonná⋌ 11 3 0 8 15:35  9
7. Ratměřice⋌ 11 2 3 6 11:36  9
8. Miličín⋌ 11 2 2 7 15:32  8
9. Lešany⋌ 11 2 1 8 15:38  7
10. Úročnice⋌ 11 1 2 8 12:31  5

OS starší žáci

Křivsoudov - Popovice 16:0, Krhanice - Pravonín 3:2, Maršovice - Vlašim B 0:4, Bystřice - Heřmaničky 10:0.

1. Krhanice⋌ 11 10 1  0 64:7  31
2. Tichonice⋌ 10  8 1  1 53:3  25
3. Pravonín⋌ 11  8 1  2 69:23 25
4. Bystřice⋌ 11  7 1  3 40:17 22
5. Vlašim B⋌ 11  6 0  5 40:22 18
6. Čechtice⋌ 10  6 0  4 32:18 18
7. Křivsoudov⋌ 11  3 1  7 33:51 10
8. Maršovice⋌ 11  2 0  9 15:63  6
9. Popovice⋌ 11  1 1  9  9:75  4
10. Heřmaničky⋌ 11  0 0 11  4:80  0

OP mladší žáci 7+1

Postupice - Poříčí 4:2, Neveklov - Soběhrdy 2:0, Mezno - Velíš 11:0, Bílkovice - Zdislavice 7:0, V. Janovice - Trhový Štěpánov 2:0, Sedlčany B - Kondrac 9:0.

1. Sedlčany B⋌ 14 13 1  0 110:14  40
2. Mezno⋌ 14 13 0  1  84:25  39
3. Bílkovice⋌ 14 12 0  2 109:15  36
4. Postupice⋌ 14 11 1  2 109:27  34
5. Vrch. Janovice ⋌ 14  8 2  4  66:36  26
6. Poříčí ⋌ 14  5 3  6  43:30  18
7. Teplýšovice⋌ 13  5 1  7  53:55  16
8. Kondrac⋌ 14  5 1  8  50:56  16
9. Trh. Štěpánov⋌ 14  5 0  9  30:45  15
10. Soběhrdy ⋌ 13  3 0 10  12:98   9
11. Neveklov⋌ 14  2 1 11  13:73   7
12. Velíš⋌ 14  2 0 12  22:161  6
13. Zdislavice⋌ 14  1 0 13  31:97   3

OP přípravky

Bílkovice - Votice 0:3, Vlašim B - Benešov A 2:3, SK Načeradec - Nespeky 8:2, Sedlec-Prčice - Týnec 1:5.

1. Benešov A⋌ 11 10 1 0 86:6  31
2. SK Načeradec⋌ 11  9 2 0 43:8  29
3. Vlašim A⋌ 10  7 0 3 66:11 21
4. Benešov B⋌ 10  5 2 3 39:16 17
5. Sedlec-Prčice⋌ 10  5 1 4 35:31 16
6. Bílkovice⋌ 11  4 0 7 28:46 12
7. Votice⋌ 10  4 0 6 22:44 12
8. Týnec⋌ 11  2 1 8 14:59  7
9. Vlašim B⋌ 11  1 2 8 14:75  5
10. Nespeky⋌ 11  0 3 8  7:58  3

OS přípravky A

Křivsoudov - Chocerady 4:8, Krhanice - Benešov C 0:2, Kosova Hora - Olbramovice 7:0, Bystřice - Úročnice 9:0, Struhařov - Týnec B 0:1, Pyšely - Čechtice 1:1.

1. Benešov C⋌ 13 12 1  0 63:21 37
2. Kosova Hora⋌ 13  9 1  3 72:15 28
3. Čechtice⋌ 13  8 2  3 34:15 26
4. Chocerady⋌ 13  8 1  4 45:33 25
5. Bystřice⋌ 13  7 3  3 50:26 24
6. Pyšely⋌ 13  7 2  4 43:25 23
7. Křivsoudov⋌ 13  6 1  6 53:34 19
8. Týnec ⋌ 13  5 1  7 27:21 16
9. Olbramovice⋌ 13  3 2  8 17:35 11
10. Úročnice⋌ 13  2 3  8 15:65  9
11. Krhanice⋌ 13  1 1 11  8:57  4
12. Struhařov⋌ 13  0 2 11  4:84  2

OP Přípravka 5+1

Miřetice - Kondrac 2:11, Postupice - Tichonice A 6:3, Maršovice - Soběhrdy 3:0.

1. Postupice⋌  9 8 0 1 75:16 24
2. Maršovice⋌  9 8 0 1 63:16 24
3. Soběhrdy⋌ 10 5 0 5 45:52 15
4. Kondrac⋌ 10 5 0 5 53:74 15
5. Trh. Štěpánov⋌  8 4 0 4 16:26 12
6. Pravonín⋌  9 3 0 6 42:30  9
7. Tichonice A⋌  9 3 0 6 37:43  9
8. Tichonice B⋌  8 3 0 5 23:41  9
9. Miřetice⋌ 10 2 0 8 29:85  6

OP mladší přípravka

Teplýšovice - Nespeky B 2:2, Pecerady B - Pecerady A 2:8, Nespeky A - Vlašim B 1:3, Benešov - Vlašim A 1:2.

1. Sedlčany⋌  9 9 0 0 98:5   27
2. Vlašim A⋌ 10 9 0 1 74:10  27
3. Benešov⋌ 10 7 0 3 60:14  21
4. Pecerady A⋌ 10 6 1 3 51:21  19
5. Vlašim B⋌  9 5 1 3 58:20  16
6. Nespeky A⋌ 10 3 0 7 19:33   9
7. Pecerady B⋌ 10 2 0 8 23:106  6
8. Teplýšovice⋌ 10 1 1 8 16:93   4
9. Nespeky B⋌ 10 0 1 9  9:106  1