III. třída A

Václavice - Lešany 3:2, Zaječice - Soběhrdy 1:2, Ostředek - Krhanice 4:0, Mezno - Miličín 4:3, Týnec B - Nespeky B 5:0, Sokol Přestavlky - Chocerady B 5:0, Drachkov - Bystřice 2:1.

1. So. Přestavlky⋌ 2 2 0 0  9:1  6
2. Týnec B⋌ 2 2 0 0 10:3  6
3. Mezno⋌ 2 2 0 0  6:4  6
4. Ostředek⋌ 2 1 1 0  5:1  4
5. Soběhrdy⋌ 2 1 1 0  3:2  4
6. Bystřice⋌ 2 1 0 1  7:2  3
7. Zaječice⋌ 2 1 0 1  9:5  3
8. Drachkov⋌ 2 1 0 1  4:4  3
9. Václavice⋌ 2 1 0 1  6:10 3
10. Chocerady B⋌ 2 1 0 1  3:7  3
11. Miličín⋌ 2 0 0 2  6:9  0
12. Krhanice⋌ 2 0 0 2  1:6  0
13. Lešany⋌ 2 0 0 2  2:9  0
14. Nespeky B⋌ 2 0 0 2  1:9  0

III. třída B

Libež - Ratměřice 3:1, Tichonice - Křivsoudov 0:2, Nesperská Lhota - Dolní Kralovice 2:1, Popovice - Postupice 3:3, Kondrac B - SK Načeradec 2:4, Jankov - Velíš 1:1, Bílkovice - Louňovice 2:2.

1. SK Načeradec⋌ 2 2 0 0  7:2  6
2. Libež⋌ 2 2 0 0  6:3  6
3. Křivsoudov⋌ 2 2 0 0  5:2  6
4. Postupice⋌ 2 1 1 0 10:5  4
5. Louňovice ⋌ 2 1 1 0  6:2  4
6. D. Kralovice⋌ 2 1 0 1  4:3  3
7. Nesp. Lhota ⋌ 2 1 0 1  4:4  3
8. Bílkovice⋌ 2 0 2 0  3:3  2
9. Velíš⋌ 2 0 2 0  2:2  2
10. Popovice⋌ 2 0 1 1  4:6  1
11. Jankov ⋌ 2 0 1 1  1:4  1
12. Tichonice⋌ 2 0 0 2  2:5  0
13. Ratměřice⋌ 2 0 0 2  1:7  0
14. Kondrac B⋌ 2 0 0 2  4:11 0

IV. třída A

Václavice B - Poříčí B 3:1, Bukovany - Pecerady 0:2, Křečovice - Maršovice B 2:2, Jablonná - Netvořice 0:7, Neveklov B - Úročnice B 1:2, Soběhrdy B - Čerčany B 3:1.

1. Netvořice⋌ 2 2 0 0 13:0  6
2. Soběhrdy B⋌ 2 2 0 0  6:3  6
3. Pecerady⋌ 2 2 0 0  5:2  6
4. Maršovice B⋌ 2 1 1 0  7:5  4
5. Bukovany⋌ 2 1 0 1  5:3  3
6. Úročnice B⋌ 2 1 0 1  4:4  3
Čerčany B⋌ 2 1 0 1  4:4  3
8. Václavice B⋌ 2 1 0 1  4:6  3
9. Křečovice⋌ 2 0 1 1  4:5  1
10. Poříčí B⋌ 2 0 0 2  2:6  0
11. Neveklov B⋌ 2 0 0 2  1:8  0
12. Jablonná ⋌ 2 0 0 2  3:12 0

IV. třída B

Bystřice B - Velíš B 2:1, Ratměřice B - Olbramovice B 3:1, SK Přestavlky - Neustupov 1:4, Heřmaničky - Miličín B 3:1, Jankov B - Mezno B 1:5, Budenín - Sedlec-Prčice B 5:2.

1. Neustupov⋌ 2 2 0 0 9:1 6
2. Mezno B⋌ 2 2 0 0 7:2 6
3. Ratměřice B⋌ 2 2 0 0 5:1 6
4. Sedlec–Prčice B⋌ 2 1 0 1 7:5 3
5. Budenín⋌ 2 1 0 1 6:4 3
6. Olbramovice B⋌ 2 1 0 1 3:3 3
7. Miličín B⋌ 2 1 0 1 2:3 3
Bystřice B⋌ 2 1 0 1 2:3 3
9. Heřmaničky⋌ 2 1 0 1 3:6 3
10. Jankov B⋌ 2 0 0 2 1:6 0
SK Přestavlky⋌ 2 0 0 2 1:6 0
12. Velíš B⋌ 2 0 0 2 1:7 0

IV. třída C

Ostředek B - Tichonice B 2:1, Struhařov B - Teplýšovice C 1:0, Nesperská Lhota B - Čechtice A 1:10, Radošovice - Chotýšany B 1:2, Postupice B - Popovice B 3:7, Myslič - Kladruby 1:0.

1. Chotýšany B⋌ 2 2 0 0  6:1  6
2. Struhařov B⋌ 2 2 0 0  5:1  6
3. Myslič⋌ 2 2 0 0  5:3  6
4. Kladruby⋌ 2 1 0 1  9:2  3
5. Čechtice A⋌ 2 1 0 1 11:5  3
6. Popovice B⋌ 1 1 0 0  7:3  3
7. Teplýšovice C⋌ 2 1 0 1  6:2  3
8. Radošovice⋌ 2 1 0 1  5:3  3
9. Ostředek B⋌ 2 1 0 1  3:5  3
10. Divišov B⋌ 1 0 0 1  3:4  0
11. Postupice B⋌ 2 0 0 2  3:11 0
12. Tichonice B⋌ 2 0 0 2  2:11 0
13. Nesp. Lhota B⋌ 2 0 0 2  2:16 0

IV. třída D

Hulice - Kamberk 3:2, Miřetice B - Křivsoudov B 0:3, Libouň - Čechtice B 4:2, Blaník Načeradec - Trhový Štěpánov B 2:3, Zdislavice B - Pravonín B 3:0, Dolní Kralovice B - Keblov 4:1, Vracovice - Louňovice B 4:2.

1. Libouň⋌ 2 2 0 0 10:3 6
2. Tr. Štěpánov B⋌ 2 2 0 0  8:4 6
3. Hulice⋌ 2 2 0 0  5:2 6
4. Bl. Načeradec⋌ 2 1 0 1  7:4 3
5. Pravonín B⋌ 2 1 0 1  5:3 3
6. Keblov⋌ 2 1 0 1  6:6 3
7. Kamberk⋌ 2 1 0 1  5:5 3
Zdislavice B⋌ 2 1 0 1  5:5 3
9. Vracovice⋌ 2 1 0 1  6:7 3
10. Křivsoudov B⋌ 2 1 0 1  4:6 3
D. Kralovice B⋌ 2 1 0 1  4:6 3
12. Louňovice B⋌ 2 0 0 2  4:7 0
13. Miřetice B⋌ 2 0 0 2  0:5 0
14. Čechtice B⋌ 2 0 0 2  3:9 0

OP dorost

Vrchotovy Janovice - Lešany 7:1, Neveklov - Benešov C 1:1, Čerčany - Dolní Kralovice 4:2, Čechtice - Úročnice 3:3, Pravonín - Divišov 2:0.

1. Vr. Janovice ⋌ 2 2 0 0 11:3  6
2. Benešov C⋌ 2 1 1 0 10:2  4
3. Pravonín⋌ 2 1 1 0  4:2  4
4. So. Přestavlky⋌ 1 1 0 0  4:1  3
5. Divišov⋌ 2 1 0 1  4:4  3
6. Čerčany⋌ 2 1 0 1  5:11 3
7. Úročnice⋌ 2 0 2 0  5:5  2
8. Čechtice⋌ 1 0 1 0  3:3  1
9. Neveklov⋌ 2 0 1 1  3:5  1
11. Dol. Kralovice⋌ 2 0 0 2  3:8  0
12. Lešany⋌ 2 0 0 2  3:11 0

OS dorost

Radošovice - Chocerady 0:5, Ratměřice - Olbramovice 1:6, Chotýšany - Struhařov 3:7, Drachkov - Trhový Štěpánov 0:3, Vlašim B - Kamberk 4:1.

OP starší žáci A

Úročnice - Ratměřice 1:3, Poříčí - Olbramovice 1:1, Jablonná - Dolní Kralovice 0:7, Teplýšovice - Lešany 10:0.

OS starší žáci

Popovice – Tichonice 0:4, Křivsoudov – Bystřice 1:3, Čechtice – Krhanice 3:4, Heřmaničky – Maršovice 0:6, Pravonín – Vlašim B 4:3.

OP mladší žáci 7+1

Velíš - Neveklov 6:4, Zdislavice - Postupice 3:9, Trhový Štěpánov - Mezno 2:4, Kondrac - Bílkovice 1:7, Teplýšovice - Vrchotovy Janovice 2:5.

OP přípravka

Benešov A - Teplýšovice 7:1, Nespeky - Vlašim A 0:7, Týnec - Vlašim B 3:5, Bílkovice - Sedlec-Prčice 3:4.

OS přípravka A

Chocerady - Pyšely 6:2, Benešov C - Olbramovice 4:1, Úročnice - Kosova Hora 1:15, Týnec B - Krhanice 4:0, Čechtice - Bystřice 0:2, Křivsoudov - Struhařov 11:0.

OP přípravka 5 + 1

Kondrac – Pravonín 7:2, Miřetice – Tichonice B 4:3, Trhový Štěpánov – Maršovice 1:8, Tichonice A – Soběhrdy 3:5.

OP mladší přípravka

Nespeky B - Benešov 0:12, Sedlčany - Pecerady A 1:0, Vlašim B - Pecerady B 22:0, Teplýšovice - Nespeky A 0:4.