STŘÍBRNÁ SKALICE – ZDISLAVICE 3:3

Do zápasu s posledním celkem tabulky a již s velkou pravděpodobností sestupujícím, nastoupily Zdislavice bez šesti hráčů základní sestavy a také jen s jedenácti bez možnosti střídání, protože současně hrálo jejich béčko. Utkání začali hosté aktivně a v 5. minutě je dostal do vedení Kubálek z penalty. Vzápětí Pecháček neuspěl po sóle na domácího gólmana. Poté však hosté přestali hrát a mysleli si, že se domácí porazí sami. Jenže ti po brejku nejprve vyrovnali a z penalty stav otočili. To hosty probudili, zvýšili tempo hry a ve 43. minutě vyrovnali hlavičkou T. Boučka na 2:2.

Po přestávce Zdislavičtí pokračovali v aktivitě, přitlačili domácí, z čehož vyplynula v 53. minutě krásná střela Pecháčka – 2:3. Následně podobně jako v prvním poločase přestali hrát, domácí se v 80. minutě dočkali vyrovnání a získali tak druhý bod v soutěži.

„I když nám chybělo šest hráčů základní sestavy, tak i v této sestavě jsme měli vyhrát. Přístup některých hráčů, stejně jako jejich výkon, byl zoufalý. Někteří vypadali jakoby na hřišti byli za trest a ne proto, že je fotbal baví," zlobil se po zápase trenér Zdislavic František Heřmánek.

Branky Zdislavic: 5. Kubálek (z PK), 43. T. Bouček, 53. Pecháček. Rozhodčí: Vosolsobě. ŽK: 2:2. Poločas: 2:1.

Zdislavice: Smetana – Šanda, Lapáček, T. Bouček, Sedlák – Bárta, Müller, Kubálek, Hejný – Pecháček, T. Naňák.