TEPLÝŠOVICE – ŘÍČANY 3:2

Říčanští se scházeli na zápas jako šváby na pivo a byli rádi, že těsně přes zápasem dali dohromady jedenáct hráčů. „Přijeli jen v osmi a tři hráči, které prý sehnali na ulici, dorazili těsně před začátkem," smál se vedoucí mužstva Teplýšovic Jiří Novák.

Přesto hosté na hřišti působili živým dojmem a domácí nakonec museli vynaložit velké úsilí, aby zvítězili. V první šanci se objevil hostující Brožík, ale mířil z šestnáctky nad. To na druhé straně v 8. minutě udeřilo. Podhorského ránu ještě Bébr vyrazil, ale na dorážku Krále již byl bezmocný. O chvíli později říčanský gólman vyrazil projektil Pavla Chomáta a Králova bomba šla těsně vedle. Ve 20. minutě ale prošel hráč hostí mezi Pavlem Chomátem a Dřízalem, nacentroval na Marušáka a ten si věděl rady – 1:1. Jenže netrvalo dlouho, centr Ottla přistál u Krále, jenž střelou podél Bébra uklidil míč podruhé do říčanské svatyně. V závěru poločasu ještě hostující Adžič vyzkoušel kvality Kohoutka z přímého kopu z 25 metrů.

I po přestávce hosté „kousali". Sůsovy jedovky skončily vedle a na břevně Kohoutkovy branky. Na druhé straně vyrazil ránu Kukače z úhlu Bébr na roh. V 69. minutě bylo ale vyrovnáno, když kanonýr hostů Brožík z malého vápna překonal teplýšovického gólmana. Domácí si ale nechtěli nechat tři body protéci mezi prsty a pět minut před koncem zasadili hostům rozhodující úder. Pejša vyslal centr na Beneše, ten přesprintoval obránce a přeloboval Bébra – 3:2.

Branky: 8. a 25. Král, 85. Beneš – 20. Marušák, 69. Brožík. Rozhodčí: Laštovička. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: Kohoutek – J. Dřízal, Pavel Chomát, Černý (82. Kamenský), Drahota (80. M. Kaňka) – Podhorský, Ottl (64. Pejša), Kukač, Beneš – Král, Petr Chomát.