Maršovice – Zvole 2:1 (1:1)

Hosté se již ve 4. minutě ujali vedení po rohovém kopu a přesné hlavičce Hnáta. Zvole byla nadále lepší a po dalším rohovém kopu zazvonilo ve 14. minutě břevno maršovické branky. Ve 26. minutě hlavičkoval R. Hašek těsně nad břevno zvolské branky. Ve 33. minutě chyboval při rozehrávce Orsák a Pechač musel vytáhnout excelentní zákrok, aby zabránil druhé brance hostí. Ve 41. minutě bylo srovnáno, když se do přesného centru Šacha opřel z voleje D. Zavadil a míč zaplul do šibenice zvolské branky.

Úvod druhé pětačtyřicetiminutovky patřil domácím, ale z jejich územní převahy se nic neurodilo. V 63. minutě napřáhl z velké dálky Šach, ale hostující gólman neměl s jeho propagační střelou žádný problém a za sedm minut se ve stejném obsazení opakovala prakticky shodná situace. V 72. minutě fauloval hostující brankář naprosto nepochopitelně Dvořáka a Orsák opět dokázal, že penalty kopat umí a poslal Maršovice do vedení. V 76. minutě našel průnikovou přihrávkou Laurich Žížalu, ale ten v sólu proti zvolskému gólmanovi neuspěl. Penaltovou možnost dostali v 86. minutě po zbytečném faulu Bartoše i hosté, ale exreprezentant Gabriel proti Pechačovi neuspěl. Domácí se tak před svými diváky rozloučili důstojně s letošní sezónou, ale tříbodový zisk jim k záchraně v soutěži nestačil.

Branky: 40. D. Zavadil, 72. Orsák (z PK) – 4. Hnát. Rozhodčí: Budař.

Maršovice: Pechač – Pechač – Řezníček (81. Bláža), Orsák, Bartoš, Břicháček – Šetina (70. Žížala), R. Hašek (61. Laurich), Dvořák, Šach – D. Zavadil, Skála.

Jiří Mikolášek