U12: OFS Příbram – OFS Benešov 1:1

Po většinu času byl zápas vyrovnaný a moc šancí se neurodilo. Po bezbrankovém poločase šli po přestávce do vedení domácí Čejdou po akci ze strany. Vyrovnání měl na svědomí Srb, který z dálky překvapil brankáře Příbrami.

Branky: Čejda – Srb. Poločas: 0:0.

OFS Příbram: Mařík – Houba, Loskot, Kejha, Kouklík, Matoušek, Drechsler, Schutz, Bažant, Minařík, Kadlčík, Čejda, Počepický.
OFS Benešov: Budil, Štecher – LetVan Ahn, Dušek, O. Rataj, Vondrák, Krunert, Srb, Plocová, Průcha, Blažejovský, Kožner, Zvára, Starec, Postřihač.

U13: OFS Příbram – OFS Benešov 0:2

V zápase měl Benešov jednoznačnou převahu, ale nemohl se dlouho gólově prosadit, když v prvním poločase ve velkých příležitostech zklamali v koncovce Kulhavý, Král a Filip. Po přestávce se pokračovalo ve stejné režii. Až ve 39. minutě Benešovští prorazili příbramskou hráz, když po autu unikl Kříž a centrem našel nabíhajícího Kulhavého, který hlavou uklidil míč do sítě. V 45. minutě přišel druhý úder Benešova a opět ze vzduchu, když se po rohu Krále hlavou prosadil Jeništa.

Branky: 39. Kulhavý, 45. Jeništa. Poločas: 0:0.

OFS Příbram: Tran – Hofman, Stibor, Pecka, Puchmajer, Slunečko, Hron, Trgo, Hrubý, Jandera, Lhota, Bažant, Matějka.
OFS Benešov: Šimáček – Toupal, Slunečko, Šifra, Nikrmajer – Filip, Jeništa, Linhart, Král – Kříž, Kulhavý. Střídali: Greš, Čáp, Budil, Homola.