Do pátku 8. března 2013 se vybírá ze čtrnáctky nominovaných hráčů Okresního přeboru (každý tým dodal svého nejlepšího hráče) a vy se rozhodujete se, který je Vám nejvíce sympatický a myslíte si, že je nejlepší nebo k němu máte svoje osobní sympatie.

Někdo v týmu odvede černou práci, za jinými jsou vidět góly. Někdo musí stát i v brance a všem těmto brankovým příležitostem čelit. Koho vyberete?
Před několika málo dny jsme byli svědky vyhlášení Zlatého míče. Počtvrté za sebou vyhrál toto ocenění Argentinec Lionel Messi. Na různých internetových webech už jedou diskuze, proč zase on, proč zrovna on a ne Ronaldo, nebo třeba Xavi, Iniesta, ale i Petr Čech…

Nejmladšímu je 16, nejstaršímu 43 let

Není jednoduché vybrat toho nejlepšího z nejlepších, zvláště když si uvědomíte, že na každém postu máte jinou úlohu a ty se navzájem nedají porovnávat. Ovšem pojďme si přiznat, když vyběhne Messi na trávník, jeho mančaft žije, dýchá… On může být vzorem pro mnoho mladých hráčů, chlapců, ale i dívek. Je to střelec, je to srdcař, bojovník. Splňuje několik úloh dohromady.

Benešovský okres na šikuly ještě nevymřel, někteří jsou starší, zkušenější, jiní mladí, nadaní a učí se. Vždyť nejmladšímu nominovanému, Pavlu Breburdovi z béčka Teplýšovic, je pouhých šestnáct let, naopak nejstaršímu, olbramovickému Miroslavu Kardovi je 43 let. A kdo je ten NEJ?

Nejvíce je útočníků

Oficiální nominace čítá čtrnáct hráčů (tři brankáře, dva obránce, čtyři záložníky a pět útočníků z Okresního přeboru (Pavel Breburda (Teplýšovice B), Petr Čichovský (Neveklov), Dan Ellschlöger (Jírovice), Pavel Heřmánek (Popovice), Jiří Kahoun (Vrchotovy Janovice), Jiří Kamarýt (Miřetice), Miroslav Karda (Olbramovice), Petr Kůdela (Chocerady), Pavel Mrázek (Sokol Přestavlky), Petr Skála (Jankov), Michal Šimák (Mezno), Martin Vejvoda (Trhový Štěpánov), Jan Vondrák (Divišov), Ladislav Vrkoslav (Dolní Kralovice). Z nich vzejde ten nejlepší, kterého vyberete právě vy.

Každý má na hřišti svoji úlohu a je krásné koukat na to, když tým šlape, funguje a dohromady tvoří celá jedenáctka harmonizující sestavu. Větší přání trenér nemá, pokud družstvo funguje na hřišti i v kabině, je vítězem, i když není úplně první v tabulce.

Hlasovat můžete pomocí nominačních lístků, které budou každý den až do 8. března 2013 vycházet na sportovní nebo jiné stránce Benešovského deníku.

Vyplněný lístek se zaškrtnutým JEDNÍM jménem vašeho favorita (jen ze čtrnácti nominovaných) zašlete na adresu Benešovského deníku (Na Bezděkově 1256, Benešov) nebo vhoďte do schránky u sídla Benešovského deníku popřípadě zaneste přímo do redakce.
Nejlepší fotbalista dostane cenu od Benešovského deníku a od firmy NIO sport agency a.s.