Věděl jste, že má Tachov, tak kvalitní mužstvo?

Ano věděl. Již loňskou sezonu hrál dobře a teď tam přišlo čtyři nebo pět nejlepších hráčů z Chrástu. Podle toho jaké má fotbalisty a jaký výkon podali, budou v soutěži vyhrávat a patřit k nejlepším. O to je cennější, že jsme vyhráli.

Zápas byl po chybě brankáře Capoucha, po které hosté snížili na 2:1, v závěru jen pro silné nervy..

Zápas byl gólem, který občas padne, zdramatizovaný, ale opět chci vyzdvihnout morálku hráčů, kteří i když udělal spoluhráč chybu, ostatních deset ho nahradilo. Vstřelili dvě branky a máme tři hrozně důležité body.

Budete brankáři Capouchovi chybu vyčítat (pozn. srazil si do branky centr ze čtyřiceti metrů)?

Všichni o ni víme i on. Byla to jasná chyba, ale Pavel zase spoustu věcí pochytá a založí protiútoky. V poli takové chyby hráči také udělají, ale u brankáře to většinou skončí v bráně. Chyby dělají všichni i v Barceloně a Bayernu Mnichov.

První, rychlý gól, byl po nacvičeném rohovém kopu nebo to vyplynulo ze situace?

Byl to nastoupaný roh do brány, Zoubek má dobrý výběr místa i hru hlavou a byl na správném místě, což nám hodně pomohlo. Některé standardní situace máme domluvené, ale ještě nejsme tak daleko jako Tachov, jenž je má secvičené podobně jako Plzeň, ale to je i u nás otázka času.

Druhý gól padl po dlouhém míči, tlaku Němce na obránce, po čemž chyboval gólman a Krejza pohodlně skóroval do prázdné branky. Jak jste gól viděl vy?

Vypadal jednoduše, ale byl těžce odpracovaný a zasloužili jsme si ho dát. Dominik Němec, který do těchto míčů chodí naplno, vyvinul tlak na soupeřovu obranu, která neměla klid na odehrání balónu, Krejzič byl ve správnou chvíli na správném místě a prostě slízl smetanu. Od takového hráče ani góly nechceme, ale paradoxně rozhodl.