POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – SÁZAVA 3:3

V prvním poločase se hrál živý fotbal s několika šancemi a šesti góly. Skóre otevřel sázavský Jelínek, jenž po brejku a střele Švece vyražené Kumštou, dorazil míč do sítě. Vzápětí ale vyrovnal O. Páv, po pasu J. Stibůrka a přihrávce Havlíčka. Netrvalo dlouho, O. Páv obral o míč brankáře Burceva a pohodlně otočil stav na 2:1. Útočný fotbal pokračoval. Kumšta vyrazil střelu Švece, aby po půlhodině hry Trpišovský po kolmici Havlíčka zvýšil po sóle na 3:1. Závěr poločasu ale patřil Sázavským. Nejprve se Foltýn dostal k odraženému míči a nedal brankáři Poříčí šanci. Kumšta následně chytil sólo Švecovi i penaltu Chuchlovi, když míč vyrazil do tyče. Hosté se nakonec do konce poločasu dočkali vyrovnání, když po brejku, ještě Kumšta vyrazil střelu Chrpy, ale na dorážku Švece již nestačil.

Po přestávce gólové manévry ustaly. V úvodu měla více ze hry Sázava, ale obrana Poříčí i se štěstím ataky ustála. Poté se hra srovnala a nebezpečnější bylo Poříčí, ale Trpišovského sólo a střela Maršouna skončily nad brankou a lob Pohorského na břevně. A když na druhé straně Kumšta střelu z malého vápna vyrazil a z dorážky míč orazítkoval tyč, skočil zápas nerozhodně.

„Pokud se někdo přišel na zápas podívat, tak se mu hlavně první poločas musel líbit. Viděl šest gólů a dost šancí. Po přestávce už hra upadla do průměru. Nám pomohl příchod Petra Havlíčka a góly dali oba útočníci. Horší to bylo s obrannou činností, s dírami jako v ementálu, bysme asi v prvním jarním mistrovském zápase ve Všenorech neuspěli. Martin Kumšta v brance čaroval a jen díky němu jsme neprohráli," dodal po utkání trenér Poříčí Pavel Šimáček

Branky: 12 a 15. O. Páv, 29. Trpišovský – 11. Jelínek, 35. Foltýn, 45. Švec. Poločas: 3:3.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – J. Stibůrek, Braný, Šrom, Šindelář – Hanzal (73. Maršoun ml.), Pavlečko (46. Maršoun), Havlíček, Pohorský – Trpišovský, O. Páv.