TÝNEC N. S.- ŘÍČANY 2:0

Týnecký trenér měl proti čtvrtému celku soutěže problém se sestavou, ale nakonec ho vyřešil. Hosté dobře bránili a domácí se s tím nemohli dlouho vyrovnat. Až ve 34. minutě prošel do pokutového území Stejskal, byl sražen a z penalty sám otevřel skóre.
Druhý poločas se nehrála zrovna líbivá kopaná, ale domácí nakonec zabrali a v 84. minutě upravil stav na 2:0 Kalfas pěknou umístěnou střelou z trestného kopu za hranicí velkého vápna.

Branky: 34. Stejskal (z PK), 84. Kalfas. Rozhodčí: Kovář. Poločas: 1:0. Týnec nad Sázavou: Koukol – Kolář, Vajgl, Kalfas, Severin – Hašek, Šejstal, Smolík, Vavrek – Žofaj, Stejskal. Střídali: Khamulyak, Havel, Kříž.

ŽEBRÁK – VOTICE 5:0

Sedmé Votice inkasovaly bůra na hřišti, před zápasem předposledního, Žebráku.

Poločas: 3:0. Votice: Zimmermann – Bednář, Bradáč, Molčík, Procházka - Kramný, Písařík, Tábořík, Slunečko – Holub, Janoušek. Střídali: Opplt, Holub.

SÁZAVA – TEPLÝŠOVICE 1:0

V zápase byli o trochu lepší hosté, ale brankáře Sázavy nepřekonali. Naopak domácí střelou z třiceti metrů pod břevno překvapili gólmana Stařeckého a rozhodli tak o nejtěsnější výhře.

Poločas: 1:0. Teplýšovice: Stařecký – Horák, Kamenský, Hanka, Stěhule – Hruška, Benák, Bakos, Škvor – Hroch, J. Průcha. Střídali: J. Černý, Š. Průcha.

ČERVENÉ PEČKY – CHOCERADY 3:0