Horst Siegl stál na správném místě

JANKOV - Souhra bývalých ligových hráčů přinesla Voticím výhru v Jankově

11.9.2007

Bývalý kanonýr Sparty Praha (vpředu) stál po rohu na správném místě a Votice si odvezly z Jankova tři bodyFoto: Radek Maxa

V šestém kole divizní skupiny A zajížděla zatím neporažená Marila Votice jako lídr tabulky do Jankova. Utkání rozhodla jediná trefa z kopačky Horsta Siegla.

SK JANKOV 0
MARILA VOTICE 1

Domácí začali střetnutí rychlým výpadem, na jehož konci se po Stejskalově centru pokoušel o střelecké štěstí Boček, ovšem jeho střela skončila nad hostující brankou. V 11. minutě vybídl Boček po autovém vhazování do úniku Janouška, který se prodral až na hranici vápna, ale s jeho dělovkou si brankář Soukup poradil. Ve 14. minutě chyboval v rozehrávce jankovský Bláha, čehož hosté využili k rychlému výpadu se střeleckým pokusem Bartolšice, ovšem pozorný Hrubý byl na svém místě. Za pět minut zatrnulo domácímu publiku podruhé, to když musel dobře postavený Maršán odkopávat míč po rohovém kopu Zdeňka Svobody a hlavičce Siegla z brankové čáry. Ve 24. minutě protáhl Martin Pulec brankáře Votic Soukupa z trestného kopu. Obdobně skončil i pokus Zdeňka Svobody na straně druhé, kdy ve 32. minutě chytil jeho střelu chytil Hrubý. Ve 40. minutě se zrodila největší šance domácích. Rychlonohý Stejskal unikl po pravé straně, přesným centrem vybídl ke skórování naběhnuvšího Maxu, ale ten ve vyložené šanci branku netrefil. Za dvě minuty unikl po stejné straně tentokrát Holba, poslal míč do hostujícího vápna, kde se tečí pokoušel o skórování opět Maxa, ale pozorný Soukup kryl.

Po změně stran se hrálo převážně ve středu hřiště, kdy u obou mužstev chyběl nápad a finální přihrávka. První vážnější vzruch tak přinesl až v 69. minutě Stejskalem tečovaný Janouškův pokus, který skončil těsně vedle branky. O vítězi střetnutí rozhodla 72. minuta, kdy hostující Zdeněk Svoboda rozehrál rohový kop a nepokrytý kanonýr Horst Siegl nedal Hrubému sebemenší šanci – 1:0. Ve zbytku zápasu se domácí marně hnali alespoň za vyrovnávací brankou. Nejblíže k ní měl v 79. minutě hlavičkující Bláha, ale když ani tentokráte Soukup míč za své záda nepustil, odvezli si hosté všechny tři body.

Ivan Čabala, trenér Votic

„První půle vypadala na klasickou remízu. Hrálo se od vápna k vápnu a moc šancí nebylo. Naše hra se my vůbec nelíbila, chyběl pohyb, agresivita z jiných zápasů a hodně jsme ztráceli balóny. Soupeři to nahrávalo, chodili do rychlých protiútoků, ale co šlo na bránu spolehlivě chytil Michal Soukup. Druhá půle již byla o ničem jiném. Kluci běhali, měli balón pod kontrolou a domácí do ničeho nepustili. Chtěli jsme dát gól, měli jsme šance a nakonec rozhodla zkušenost Horsta Siegla, když se po rohu postavil na zadní tyč a míč doklepl do sítě. Potom domácí trochu vyvinuli platonický závěrečný tlak, který si kluci v obraně již pohlídali. Myslel jsem si, že soupeř bude kousat více. Jsem spokojen s druhou půlí a samozřejmě s body, které se budou určitě hodit.“

Branka: 72. Siegl. Rozhodčí: Cupl. ŽK: Janoušek – Kounovský, Barolšic. Diváků: 310. Poločas: 0:0

Marila Votice: Soukup – Janů, Gazmend, Rezek, Málek – Gruber (83. Slabý), Kounovský, Svoboda, Bareš (75. M. Budil) – Siegl (89. Daniel), Bartolšic.

11.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Správci objektů 35 000 Kč

Správci objektů Facility manager. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Co vás čeká, - budete zodpovídat za provoz, údržbu a správu budov, pozemků a jiného vybavení, - povedete dokumentaci majetku,, - budete zajišťovat správu vozového parku, - budete komunikovat se státními orgány a institucemi, závoreň vést výběrová řízení, komunikovat s dodaveteli, s odbornými a servisními firmami, - budete zajišťovat pravidelnou kontrolu majetku organizace, - budete vést dokumentaci o revizích a vytvářet plány oprav, - budete se starat o zajištění čistoty vnitřních i venkovních prostor, Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít, - technické vzdělání, - praxi v oboru, - schopnost vyjednávat, vést, řídit a kontrolovat tým, - schopnost vypracování rozpočtů, vyhodnocování různých ekonomických ukazatelů, - dobré organizační schopnosti, - uživatelská znalost práce na PC, Výhodou bude, pokud budete umět, - oceníme základní znalost NJ (není však podmínkou), Co vám můžeme nabídnout, - zázemí stabilní zahraniční rodinné společnosti působící na českém trhu 25 let, - moderní a bezpečné pracovní prostředí, - přátelský kolektiv, - odborné zaškolení, - firemní stravování, - dovolená navíc. Pracoviště: Kemper spol. s r.o., Pyšelská, č.p. 393, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Pavla Hrstková, +420 317 798 215.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 25 000 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol Učitel/ka ZŠ - I. stupeň. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 12. platová třída.. Pracoviště: Základní škola benešov, dukelská 1818, Dukelská, č.p. 1818, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Hana Procházková, +420 317 765 121,731 162 199.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 20 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: nižší střední. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště, Kutnohorská, Praha, Řidičský průkaz skupiny C,C+E, Hrazená cesta do práce, První kontakt telefonicky nebo e- mailem.. Pracoviště: Adam smolík, Sklářská, č.p. 305, 285 06 Sázava. Informace: Adam Smolík, +420 728 065 636.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 17 500 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě Dělník ve výrobě skla. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 13. Poznámka: Pracoviště: Sázava, ubytování - cena lůžka na měsíc 2500Kč, stravovávní - cena oběda 28 Kč, dovolená 25 dní. Pracoviště: Kavalierglass, a.s. - pracoviště sázava, Sklářská, č.p. 359, 285 06 Sázava. Informace: Ladislava Bečanová, +420 327 550 270,737 240 092.

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Vlašim rozjeté Ústí nezastavila

Nováček krajského přeboru Libušín (v červeném) v prvním kole nečekaně doma přehrál obhájce prvenství Poříčí 3:2 na penalty.
40

Krajský přebor: Překvapily Libušín, Vykáň i Hřebeč

Šachový tábor praskal ve švech

Benešov – 99 dětí, praktikantů a vedoucích se zúčastnilo šachového tábora, který od 4. do 11. srpna pořádala Šachová škola STAMAT v Růžené u Milevska. Už poněkolikáté v řadě padl rekord v počtu účastníků, který se už pomalu dostává na hranici zvládnutelnosti. Pořadatelé přesto organizaci tábora opět zvládli a celý týden proběhl v příjemné atmosféře.

-

Vlašim míří do Čáslavi, Benešov až do Benátek

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi dnes vstoupí do letošního ročníku MOL Cupu, když se v I. kole střetnou s FK Čáslav. Zápas startuje v 18:00 na čáslavském fotbalovém stadionu. Druhý zástupce okresu, SK Benešov, hraje svůj zápas o něco dál – v Benátkách nad Jizerou.

Hofmann zastínil i Kadlece. Utkání s Olomoucí bylo výjimečné, přiznává

/ROZHOVOR/ Odehrál nejlepší zápas kariéry, poprvé v jednom utkání nejvyšší české fotbalové soutěže vstřelil dvě branky. Stoper Slovácka Stanislav Hofmann byl ústřední postavou domácího mužstva proti silné Olomouci.