Marila pokračuje ve spanilé jízdě divizí

VOTICE - Domažlice si odvezly z Votic třígólový nášup

3.9.2007

ZKUŠENÝ HRÁČ. Fotbalisté Písku Aleš Červenka (č. 12) a Stanislav Legdan (č. 3) se před začátkem divizního utkání s Voticemi (2:2) zdraví s hráči soupeřova mužstva. Druhý zleva ve světlém dresu je bývalý sparťan Michal Horňák.Foto: Deník/František Bořánek

Divizním fotbalistům Marily Votice se rozjezd do divizní sezony povedl, ze čtyř zápasů získali deset bodů a dostali se do čela tabulky. To obhajovali v domácím prostředí proti Domažlicím.

MARILA VOTICE 3
DOMAŽLICE 0

Domácí nastoupili bez brankáře Klímy, který jel reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa ve futsale do Argentiny. Naopak mužstvu přišli pomoci bývalý reprezentanti Siegl s Horňákem.
Po úvodním oťukávání se Votice usadily na polovině soupeře a vytvářely si šance. Jenže trestný kop Zdeňka Svobody vyrazil gólman Mleziva, hlavička Bartolšice po trestném kopu Zdeňka Svobody mířila vedle a Sieglovy střely a hlavička také síť za zády domažlického brankáře neskončily. Hosté se poprvé osmělili po půlhodině hry, ale dělovky Šota a Bublíka Soukupa neohrozily. Ve 37. minutě se po akci Kounovského ocitl v šanci Siegl, ale trefil do hlavy hostujícího obránce. Vzápětí se již domácí diváci dočkali. Dlouhý aut Budila prodloužil Kounovský a Bareš na zadní tyči hlavou dílo dokonal – 1:0.
Po přestávce pokračovali domácí v aktivní hře. Ve 47. minutě se zjevil po kombinaci Janů s Barešem před bránou Siegl, ale pozici kanonýra nepotvrdil, protože netrefil míč. O chvíli později hlavičkoval Rezek po dlouhém autu Budila vedle a po přiklepnutí Bartolšicem pálil Kounovský nad. V 68. minutě vypukla druhá votická radost. Na centr Grubera si naskočil Bartolšic a uklidil míč do sítě – 2:0. Poté se dvakrát vyznamenal brankář Mleziva, když vyrazil střely Siegla a Bartolšice na roh. Čtvrt hodiny před koncem využili hosté vyjímečného okénka v obraně Votic, ale Mifek po sóle poslal míč vedle Soukupovy branky. O chvíli později vykopával Gazmend balón mířící do votické branky. Krátký zkrat domácí přežili, navíc jim pomohl hostující Vacek, který v 78. minutě zkosil unikajícího Grubera a šel se předčasně sprchovat. Domácí již zápas v pohodě dohráli a navíc přidali hostům ještě jeden „banán“ na cestu, když si v 89. minutě Siegl naběhl na přihrávku Zdeňka Svobody a konečně protrhl svoji střeleckou smůlu – 3:0.

Ivan Čabala, trenér Marily Votice

„Jsem rád, že jsme potvrdili vítězství z Motorletu. První poločas, ale výhře nenasvědčoval. Nehráli jsme dobře, vázla nám kombinace a jen jsme nakopávali balóny dopředu. Nevím čeho se kluci báli, jestli měli trému nebo co. Přesto se nám podařilo vstřelit gól. Ve druhém poločase již měla naše hra hlavu i patu, kluci si začali věřit, více běhali a soupeře jasně přehráli. Po zásluze jsme tak dovedli zápas ke třem bodům. Chyby se sice vyskytly hlavně v první půli, ale nula na našem kontě i s náhradním gólmanem Soukupem je perfektní.“

Branky: 38. Bareš, 68. Bartolšic, 89. Siegl. Rozhodčí: Šob. ŽK: Janů, Horňák, Kounovský – Mifek, Bublík, Strejc, Kotlan. ČK: 78. Vacek (D). Diváků: 450. Poločas: 1:0

Marila Votice: Soukup – Janů, Gazmend, Horňák, Budil (64. Gruber) – Bareš, Rezek, Z. Svoboda, Kounovský – Bartolšic (83. Slabý), Siegl (89. Daniel).

3.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov - Areál BAEST, Výroba a výdej běžných druhů teplých i studených jídel a příloh k hlavním jídlům., Závodní kuchyň , pracovní doba po - pá , 5,30hod. - 14,00 hod.. Pracoviště: Luboš opava., Černoleská, č.p. 1930, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Luboš Opava, +420 602 610 349. Stavebnictví - Stavebnictví Stavbyvedoucí 35 000 Kč Hlavní stavbyvedoucí stavbyvedoucí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Dlouhé Pole, Dynamicky se rozvíjející stavební firma působící na trhu od roku 2005 jako generální dodavatel pozemních staveb hledá lidi se zaujetím pro stavařinu, nadšené pro realizaci nových stavebních projektů s důrazem na výsledky a kvalitu odvedené práce., , Co bude Vaší skutečnou náplní práce :, Samostatné řízení projektu dle technické dokumentace, Plánování nasazení pracovníků a techniky, řízení logistiky stavby, Komunikace s investory, stavebním dozorem, účast na kontrolních dnech, , Co tohle vlastně obsahuje :, Zvládnutí realizace projektu od počátku do konce, Řešení drobných kompilací a změn dle požadavků investora, Dodržování a kontrolu pracovních postupů a kvality díla, Schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikativní schopnosti, , Budeme rádi když budete mít :, SŠ/VŠ stavebního zaměření, praxi v oboru , a samozřejmě si dokážete poradit s PC, technickou dokumentací a souvisejícími předpisy, , Za to nabízíme :, Profesionální a přátelský kolektiv, Dlouhodobou práci ve stabilní české firmě, nadstandartní finanční ohodnocení, Služební automobil, notebook, Práci na HPP na zakázkách převážně ve Středočeském kraji, Nástup možný ihned, , Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás přímo nebo nám zašlete Váš životopis. Pracoviště: Bds benešov s.r.o., 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Petr Škvára, +420 734 159 168. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč Uklízeči a pomocníci Pomocní dělníci ve výrobě, uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Pracoviště Benešov Benea, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka. První kontakt osobně pondělí nebo středa od 13,00 do 14,00 na adrese Benešov, Čechova 437.. Pracoviště: Ayb - v.v. s.r.o. - benea, Křižíkova, č.p. 1529, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 17 000 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pozice: pomocná síla do kuchyně, Vhodné i pro OZP., Přijmeme pracovníky na pozici pomocné síly do kuchyně a pracovníky na výdej pokrmů., Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká strava, nápoje, lyžování v areálu zdarma, Nástup: od 1.12.2018 do 31.3.2019 (možnost prodloužení). Mzda: 17 000,- až 25 000,- Kč, Kontakt: Vaverková Libuše, tel.: 739 393 543, e-mail: vaverkova@moninec.cz, Místo výkonu práce: MONÍNEC s.r.o., Moninec č.p. 7, 257 91 Sedlec-Prčice 1. Pracoviště: Monínec s.r.o., 257 91 Sedlec-Prčice 1. Informace: Libuše Vaverková, +420 739 393 543.

Nymburský Vojtěch Hruban (v bílém) se probíjí obranou Arisu Soluň.
5

Vojtěch Hruban: Potkat Dream Team? Radši až ve finále

Luboš Balata dal jediný gól Benešova v Brozanech.

Jenom bod od zemědělců

Benešovský běžecký festival rozhýbe děti, rodiče i seniory

Benešov - V neděli 23. září se v centru Benešova sejdou milovníci běhání. Uskuteční se zde pátý ročník Benešovského běžeckého festivalu určeného pro všechny věkové kategorie – od těch nejmenších až po dříve narozené.

-

Panterky přivezly z Krásné Hory bod

Krásná Hora - Ke druhému fotbalovému mistrovskému utkání dorazily Panterky Čechtice do Krásné Hory. Hrálo se za příjemného slunečného počasí. Panterky se snažily začít hru tak, jak minulý týden skončily. Bohužel se jim to ne vždy dařilo. Trávník byl mokrý, a často přihrávky nebyly moc přesné.