Marila Votice – Štěchovice 4:2

Od začátku si domácí vytvořili tlak. Ihned v první minutě přeloboval Pilík po sóle gólmana i branku. V 10. minutě již Jurdík po kombinaci a přihrávce Mareše uklidil míč k tyči. Následně Jurdík a Veselý se z dobrých pozic netrefili mezi brankové tyče. A tak udeřilo z čista jasna na druhé straně, když po rohu vyrovnal Braný.

Do poločasu ještě domácí Pilík netrefil branku a Polodna ztroskotal na brankáři, na druhé straně Chalupa a Novák z dorážky minuli votickou svatyni.
Po přestávce domácí přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a hned to přineslo ovoce, když po centru Jurdíka hlavičkoval přesně Ricka a následně prostřelil Mareš po závaru vše, co mu stálo v cestě.

Jenže stačilo jedno zaváhání votické obrany a Braný dostal Štěchovice do hry. Domácí si ale výhru nenechali vzít, ještě jí navýšili, když Pilík po sóle obešel i brankáře a uklidil míč počtvrté do hostující svatyně.

Trenér Votic Ivan Pihávek měl k výkonu mužstva výhrady. „Hra výsledku 4:2 neodpovídala. S mužstvem, které jsme měli k dispozici jsme měli mít daleko větší převahu a být průraznější proti týmu, kterému jsme hráli. Vůbec jsme se nedostali do tempa a jen silou vůle jsme to zlomili. Z naší stránky jsem čekal víc, i když bojovnost a vůli, hlavně ve druhém poločase, hráči měli,“ a přidal: „Úkol získat tři body jsme splnili a teď se musíme připravit na poslední zápas proti nejlépe bodujícímu týmu z Horních Měcholup, což je farma Viktorky Žižkov.“

Branky: 10. Jurdík, 59. Ricka, 67. Mareš, 86. Pilík – 25. a 75. Braný. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: Ricka, Andrejevič – Němec, Mařík, Braný. Diváci: 160. Poločas: 1:1.

Votice: Novák – Ricka, Faitl, Andrejevič (81. Šorna), Bareš – Mareš, Polodna (86. Kvída), Mojdl, Pilík – Veselý, Jurdík (68. Viskup).