Votice B – Slavie Jesenice 7:0

V prvním poločase nic nenasvědčovalo kanonádě votického béčka. Hrála se otevřená kopaná se šancemi na obou stranách, ale branka padla jen jedna, když v 16. minutě skončila tečovaná střela Šlejmara v jesenické síti.

Další domácí příležitosti měl Slabý, Pohan a dvakrát Hájek. Na druhé straně v největších šancích trefil Zdanovec břevno, odkop Doležala trefil Chrpu do hlavy a následně míč putoval těsně vedle votické svatyně.

Ihned po přestávce nastřelili hosté po centru tyč, ale vzápětí si po centru Houšky srazil jesenický hráč míč do vlastní sítě. Poté ještě zahrozil Zdanovec, ale to bylo ze strany hostů vše. Domácí převzali iniciativu, bylo jich plné hřiště a po rohu Töre přidal třetí gól.

Hosté zcela rezignovali a Votičtí si na hřišti dělali, co chtěli. Hájek vsítil čtvrtý gól a Töre po samostatné akci, závaru a centru Houšky, upravil dalšími třemi góly na konečných 7:0.

Branky: 67., 77., 85. a 90. Töre, 16. Šlejmar, 52. vlastní, 70. Hájek. Rozhodčí: Baroch. ŽK: 1:2. Poločas: 1:0.

Votice B: Soukup – Kuneš, Doležal, Kvída, Šlejmar – Slabý, Pohan, Kolář, Homolka – Hájek, Haas. Střídali: Töre, Houška, Sládek.